Jump to content

Recommended Posts

Naprawdę playlista jest ciekawa. Moim zdaniem, kanał ciekawszy niż Stars.TV, jednak bloki z wróżkami są niepotrzebne. Czy wraz ze zmianą nazwy planujecie je wyłączyć?

Pewnie Gold TV kanału Stars.TV nie przebije, ale jeśli 4fun Gold przez pół dnia puszcza piosenki dla dzieci, to jedyną alternatywą dla Starsa będzie Gold TV.

Gold TV jest też adresowany bardziej do osób w wieku 50+, bo ma biuro reklamy 16-59. Nie musi walczyć o młodszych widzów poniżej 49 roku życia. Inspiracją jest choćby Radio Pogoda.

A przypadkiem inspiracją nie jest też  Radio Plus, bo też potrafi zagrać w podobnym klimacie. 

A planujecie emitować w Gold TV Ekstra Klasykę?

Posted (edited)

Kolejny kanał z oklepanymi do bólu kawałkami typu OLDIES. R.z.y.g.a.ć. się chce😕 . Mamy Stars.TV, 4fun Gold i VH1 Classic. Czy to za mało?

Edited by Bloo411
  • Confused 2
  • Upvote 1

A po co logo na dole? Słaby pomysł, jak dla mnie.

Czy Gold TV będzie na oficjalnej liście CP? Moim zdaniem, tylko wtedy może stanowić alternatywę dla Stars.

Kanał TO!TV jest kanałem niekodowanym i być może po rebrandingu na Gold TV nadal pozostanie niekodowany.

Chyba, że przy tej okazji się zakoduje, no to faktycznie może być różnie... :roll: Ale ja szczerze wątpię, aby po rebrandingu kanał ten został zakodowany. :wacko:

Jeśli kanał ten pozostanie nadal FTA to na dekoderach Cyfrowego Polsatu można sobie go będzie zaprogramować ręcznie, jeśli nie jest on na oficjalnej liście kanałów operatora. ;)

• Upvote 1
23 godziny temu, Linz napisał:

A po co logo na dole? Słaby pomysł, jak dla mnie.

A dla mnie nie, bo oglądając włoskie kanały podoba mi się prawy dolny róg jako pozycja dla logotypów (choć Włosi niestety już od tego powoli odchodzą). :)

13 godzin temu, Barti napisał:

Jeśli kanał ten pozostanie nadal FTA to na dekoderach Cyfrowego Polsatu można sobie go będzie zaprogramować ręcznie, jeśli nie jest on na oficjalnej liście kanałów operatora. ;)

I tak wie o tym tylko garstka. Pozostała, liczna część abonentów CP nawet nie wie i zapewne nie umie wyszukiwać kanałów FTA i korzysta z listy operatora. Także wątpię, aby TO!TV jakoś specjalnie podskoczył z oglądalnością będąc poza listą kanałów CP. Podejrzewam, że w dalszym ciągu będzie zamykał stawkę kanałów muzycznych ostatnim miejscem.

• Confused 1

Akurat w tym przypadku rebranding może pomóc. Jak widzowie, którzy obecnie nie oglądają TO!TV zobaczą na liście operatora nowy kanał Gold TV z inną, lepszą muzyką, to  mogą zostać jego stałymi widzami.

• Confused 1

Jeszcze żeby nadawca poważnie traktował widza. Naziemnie kanał identyfikuje się jako GOLD TV, na satelicie  nadal jako TO!TV. 

Obie nazwy jednocześnie zależnie od źródła sygnału to dziwne traktowanie odbiorcy i teraz ktoś sobie wyszuka samodzielnie kanały na dekoderze CP i nie znajdzie telewizji GOLD TV 🤩 musi szukać starej  nazwy. 🙃.

W dniu 6.07.2020 o 23:01, Marek79 napisał:

Najlepiej by było dorzucić jakieś filmy i seriale + fajny dokument oraz być na NTC a może byście przeskoczyli TV Puls  :) 

Nie, na kanale muzycznym absolutnie nigdy nie będzie nic oprócz muzyki, a sam kanał przecież jest już w NTC (w MUX-ach lokalnych). :)

• Upvote 2
W dniu 6.07.2020 o 23:01, Marek79 napisał:

Najlepiej by było dorzucić jakieś filmy i seriale + fajny dokument oraz być na NTC, a może byście przeskoczyli TV Puls. :) 

Najlepiej też, żeby to były azjatyckie filmy akcji? 😏

• Haha 4
22 godziny temu, Mati06 napisał:

Zmiana nazwy od 15 lipca😁

Więc w MUX-L3 nazwa jest nielegalnie zmieniona na nową skoro dopiero 15 lipca. 😲

• Haha 1
  • Kirk changed the title to Gold TV