Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nasze drużyny chętnie widziałbym w następujących grupach...

 

PSV Eindhoven || FC Zürich || Rubin Kazań || Wisła Kraków

 

FC Twente ||Hannover 96 || Club Brugge || Legia Warszawa

 

Nie za słabe, nie za mocne, a firmy znane i cenione co ucieszy kibiców :D Oprócz tego losowanie chyba też na PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy meczów Wisły Kraków:

 

15 września, godz. 21:05 Wisła Kraków – Odense BK

29 września, godz. 19:00 Twente Enschede – Wisła Kraków

20 października, godz. 19:00 Wisła Kraków – Fulham Londyn

3 listopada, godz. 21:05 Fulham Londyn – Wisła Kraków

1 grudnia, godz. 19:00 Odense BK – Wisła Kraków

14 grudnia, godz. 21:05 Wisła Kraków – Twente Enschede

 

Terminy meczów Legii Warszawa:

 

15 września, godz. 19:00 PSV Eindhoven - Legia Warszawa

29 września, godz. 21:05 Legia Warszawa - Hapoel Tel Awiw

20 października, godz. 21:05 Rapid Bukareszt – Legia Warszawa

3 listopada, godz. 19:00 Legia Warszawa - Rapid Bukareszt

30 listopada, godz. 21:05 Legia Warszawa - PSV Eindhoven

15 grudnia, godz. 21:05 Hapoel Tel Awiw - Legia Warszawa

 

Ciekawe jak bedzie wygladac transmisja spotkan Legii i Wisly w LE na kanalach otwartych Polsatu. Napewno na TV 4 bedzie jeden mecz z kolejki, ale czy beda 2 mecze Legii i Wisly pod rzad jednego dnia co daje az 4 godziny? W 5 i 6 kolejce nie ma tego problemu bo Legia i Wisla graja w innym dniu.

 

 

Wg oceny szans przez bukmacherow Legia w swojej grupie powinna zajac 2 miejsce a Wisla 3.

 

Zwycięzca grupy

PSV Eindhoven 1.80

Legia Warszawa 4.50

Hapoel Tel Aviv 5.00

Rapid Bucharest 8.00

 

Zwycięzca grupy

Fulham FC 2.20

FC Twente 2.30

Wisła Kraków 8.00

Odense BK 11.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sytuacja z transmisjami LE ; mamy 2 druzyny szykuje sie 180 minut pilki z przerwami i studiem zapowiada sie na 4-5h LE w TV kto nam to pokaze.

Czy jest obowiazek transmisji w kanale otwartym

Prawa ma Polsat wiec domyslam sie ze musi to byc TV4;Polsat ew. Polsat Sport News ?

Zgadza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że się nic nie zmieni z tym, ze dojdzie więcej meczy, spotkania na pewno będą w Polsacie Futbol, tak zapowiadali, a raczej wspominali podczas meczu o Superpuchar Europy komentatorzy (Borek), a w otwartej pewnie pokażą na TV 4, nie wiem czy się mecze nakładają bo jeśli tak to będzie gorzej ale jeśli nie to wszystko powinno być w otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Wisły i Legii w Lidze Europejskiej się nie nakładają, ponieważ losowanie było przeprowadzone tak, że gdy jest więcej niż jedna drużyna z jednego kraju to transmisje powinny być o innych godzinach.Mecze będą o 19:00 i 21:05, więc mecze reprezentantów Polski nie będą się nakładać, już godziny i terminy są podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że lipiec i sierpień to miesiące "ogórkowe" dlatego na Polsacie były mecze LE, od września rusza jesienna ramówka i będzie tak jak każdego roku LM w środy na Polsacie, a w czwartki LE na TV 4, w poprzednim sezonie w czwartki dla Polsat-u LE była mało atrakcyjna w tzw. prime time najważniejsze były seriale, w tym sezonie nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś czytałem, że mecze grupowe polskich klubów w LE i LM muszą być w kanale otwartym, no ale tak samo myślałem, że jest z ostatnią rundą kwalifikacji do LE, a jak było to wszyscy widzieli... Myślę, że jeden mecz w tygodniu na pewno będzie w otwartej tv. Dobrze byłoby, żeby były oba, no ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, nie sądzę by na Polsat Sport News był pokazany choć jeden mecz LE.

Sam też tak myślę ponieważ PSn nigdy nie pokazywał meczów tylko skróty co do anteny otwartej moim zdaniem mecze Wisły powinien pokazać Polsat a Legi tv 4 ( choć myślę że będzie tylko 1 mecz wybrany na polsacie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest tak w dalszym ciągu:

 

Program na 15.09.2011:

 

ran - UEFA Europa League

1. Spieltag (Spiel 1)

 

Sendedatum: 15.09.2011

 

Sendezeit: 18:50

 

Inhalt:

SAT.1 präsentiert den 1. Spieltag der UEFA Europa League. Welche Begegnung gezeigt wird, entscheidet sich nach der Auslosung der Gruppenphase am 26. August.

 

ran - UEFA Europa League

1. Spieltag (Spiel 2)

 

Sendedatum: 15.09.2011

 

Sendezeit: 20:45

 

Inhalt:

SAT.1 präsentiert den 1. Spieltag der UEFA Europa League. Welche Begegnung gezeigt wird, entscheidet sich nach der Auslosung der Gruppenphase am 26. August. Im Anschluss zeigt SAT.1 weitere Begegnungen in der Zusammenfassung.

 

Dwa mecze live, jeden po drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cos wiadomo w tym temacie wiadomo ze ostatni rok prawami dysponuje grupa Polsat.

Domyslam sie ze duzo bedzie zalezalo od gry polskich druzyn

pewniakiem do ogladania bylby Slask ale polegl w ostatniej rundzie

Sympatia wlodarzy TV4 pewnie spadnie na ta druzyne ktora bedzie grala o 21 pokazuja to mecze z poprzednich rozgrywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...