Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam przez pierwsze 30 minut Legię, potem przełączam się na Śląska. Jeżeli wicemistrz Polski trafi bramkę to przenoszę się na Łazienkowską, gdyż jedna bramka jak dla mnie załatwia sprawę awansu wrocławian. I tak jak kboska mnie też denerwują te zachowania trenera Gaziantepsporu typu: mój zespół jest genialny, a Legia w piłkę nie umie grać, bo się broni. Panie trenerze, obrona to część piłki nożnej. :)

A Wy co oglądacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można ustawić sobie dwa telewizory :) Pewnie będę przełączał co jakiś czas, żeby zobaczyć oba mecze, najwyżej coś umknie. Jeszcze Orlen Handball Cup w TVP Sport, ale oglądało się już nawet po 4-5 transmisji na raz, choć wtedy się zbyt dużo nie zobaczy. Ale tak jak piszesz @Maciopl98, bramka dla Śląska może jakby rozstrzygnąć losy meczu, choć w sporcie przed końcowym gwizdkiem nigdy nic nie jest pewne. Gratulacje dla Wisły za pewne zwycięstwo z Litexem. Niespodziewałem się, że pójdzie tak łatwo, ale cieszę się. Jutro trzeba liczyć na korzystne losowanie Wisły i oby także Śląska i Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat obejrzałem cały mecz Legii i mogę powiedzieć, że grali beznadziejnie, ale oczywiście nie styl jest ważny lecz awans i cieszy, że mam dalej trzy drużyny w pucharach. Jeśli chodzi o Śląsk, to nie zgodzę się że grał średnio, bo mieli sporo sytuacji do strzelenia gola i rozegrali bardzo dobre spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia bryndza, ale awans jest ! Brawo!

 

Śląsk lepiej, nieskuteczny - jak zwykle :(, ale dramaturgia była ! Brawo !!!

 

Kto by przypuszczał, że będziemy mieć 3 zespoły przed decydującą rundą play-off ! Z jednoczesną gwarancją występów Wisły do grudnia :).

 

Zobaczcie, ani Wisła, ani Legia, ani Śląsk nie przegrały w pucharach meczu ! Punkciki się nabijają - to b.ważne.

 

... a Jaga wstyd ! Oj wstyd !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Zobaczcie, ani Wisła, ani Legia, ani Śląsk nie przegrały w pucharach meczu ! Punkciki się nabijają - to b.ważne.

Śląsk przegrał rewanżowy mecz z Dundee 2:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mamy w bramce Kelemena:D Genialnie obronił ostatni karny:)

 

Legia Warszawa - potencjalni rywale Legii w 4. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej:

Tottenham Hotspur (Anglia)

Spartak Moskwa (Rosja)

Hapoel Tel-Awiw (Izrael)

Athletic Bilbao (Hiszpania)

PAOK Saloniki (Grecja)

 

PAOK, Athletic Bilbao i Spartak Moskwa są rywalami z którymi(według mnie) można powalczyć. Tottenham jako ubiegłoroczny ćwierćfinalista Ligi Mistrzów jest nie do przejścia, a Hapoel to rywal ciężki. Najlepiej było0by trafić na PAOK i Spartak, chociaż Legia w zadnym z tych meczów faworytem oczywiście nie będzie.

 

Śląsk Wrocław - potencjalni rywale Śląska w 4. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej:

PSV Eindhoven (Holandia)

Dynamo Kijów (Ukraina)

Celtic FC (Szkocja)

SS Lazio (Włochy)

Birmingham City FC (Anglia)

Rapid Bukareszt (Rumunia)

 

Tutaj wszyscy rywale o podobnym poziomie. Ja chciałbym żeby wicemistrzowie Polski nie trafili na Lazio, Celtic i PSV. Z resztą powalczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywale Legii od najtrudniejszego do najlatwiejszego: Tottenham, Spartak, Athletic, PAOK, Hapoel. Rywale Slaska od najtrudniejszego do najlatwiejszego: Lazio, Dynamo, Birmingham, PSV, Celtic i Rapid. Legia ma teoretyczne szanse z PAOK i Hapoelem. Slask ma teoretyczne szanse z Celticem i Rapidem.

 

Spartak Moskwa to bardzo ciezki rywal, chyba nie ogladasz ligi rosyjskiej i wystepow druzyn rosyjskich w europejskich pucharach. Liga szkocka jest w ogromnym kryzysie, Celitc nie bylby najgorszym rywalem,a na pewno duzo latwiejszym niz Dynamo Kijow z ktorym szanse sa iluzoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne losowanie. Rywal najłatwiejszy z możliwych. Jak nie teraz, to już chyba nigdy nie zagramy w fazie grupowej LM. Oglądałem losowanie na Eurosporcie i to co wyprawiał tam komentator Tomasz Lach, to szkoda nawet mówić. Tyle błędów ile on popełnił w czasie 20 - minutowego losowania, to wypełnia normę Szpakowskiego na pół roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na początku najgorsze drużyny na jakie mogła Wisła trafić, a teraz teoretycznie najsłabsza:D Coś czuję, że będzie w Krakowie Liga Mistrzów

 

Jak czytam cypryjskie dzienniki to cytuję jeden tytuł: "Duży optymizm". Czyli Cypryjczycy się takze cieszą i wolą wisłę od Genk. Mówiąc o najlepszych zawodnikach Białej gwiazdy nie wymienią Meliksona. I dobrze. Będzie zaskoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...