Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje o meczu Wisly w Polsacie otwartym potwierdzil rzecznik Polsatu:

 

Nie potwierdziły się informacje poniedziałkowego "Przeglądu Sportowego". Jak dowiedział się eurosport.pl, wyjazdowe spotkanie Wisły Kraków z Liteksem Łowecz w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów zostanie pokazane w kanale głównym Polsatu.

 

Kierownictwo stacji zmieniło taktykę, bo oba mecze "Białej Gwiazdy" w drugiej rundzie eliminacji ze Skonto Ryga były zakodowane w Polsacie Sport i Polsacie Futbol.

 

Skąd więc decyzja o transmisji spotkania Wisły także w otwartym Polsacie? - Zdecydowało rosnące zainteresowanie widzów wraz z rosnącą stawką meczów - mówi eurosport.pl rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk. - Z drugiej strony zawsze patrzymy na ramówkę i pamiętamy o wszystkich widzach. Szanujemy ich gusty i zawsze staramy się to wypośrodkować - podkreśla.

 

Zanim Polsat zmienił ramówkę, we wtorek wieczorem w czasie meczu Wisły telewidzowie mieli obejrzeć powtórkę serialu "Świat według Kiepskich" oraz film "Snajper 3".

 

W otwartym Polsacie zostanie także pokazane czwartkowe spotkanie Śląska Wrocław z Lokomotiwem Sofia w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy.

 

Zrodlo: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/lig ... tory.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre info odnośnie transmisji meczu Legii :)

Mecze Wisły i Śląska w paśmie otwartym - takie są ostatnie informacje, dotyczące transmisji meczów pucharowych polskich drużyn. Marian Kmita, szef sportu Polsatu, mówi w rozmowie z Futbolnews.pl, że praktycznie udało się porozumieć także w kwestii meczu Legii, ale ten będzie zakodowany.

 

- W naszym imieniu z Turkami negocjuje firma SportFive. I mam dobrą informację: jesteśmy blisko porozumienia - przyznaje Kmita. Jednak podkreśla, że kibice obejrzą mecz tylko w Polsacie Sport. - My musimy działać w takich sprawach z dwutygodniowym wyprzedzeniem, a nie z dnia na dzień. Dlatego mecz pokażemy na kanale tematycznym. Pragnę jednak wszystkich uspokoić. Polsat Sport to nie jest telewizja niszowa. Ogląda ją 700-800 tysięcy osób - podkreśla.

 

Wcześniej wszystko wskazywało na to, że meczu nie pokaże żadna polska telewizja, jedynie turecka TRT 1.

źródło: futbolnews.pl

 

Wygląda więc na to, że w tym roku obejrzymy wszystkie pucharowe występy naszych zespołów :)

 

Polsacie, czy nie można tak było przed rokiem i przed dwoma laty :?::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie Polsatu Sport nie ma meczu Legii... Dla porównania jest tam mecz Śląska oraz Wisły czyli jeszcze się nie dogadali z Turkami:( Ciekawe jaką taktykę wybierze Robert Maaskant na dzisiejszy mecz... Pewnie zagra Andraż Kirm, ale po wypowiedziach trenera Białej Gwiazdy niczego nie można być pewnym...

 

 

http://sportoblogo.bloog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oglądałem dzisiaj poranne serwisy sportowe i wszyscy typują wynik 1:1, a trener Wisły ocenia szanse 50:50. Tez uważam, ze szanse są równe, ja mimo wszystko nie jestem takim optymistą i stawiam 1:0 dla Liteksu. Ciekawostka oraz przypomnienie polski klub (Widzew ) grał już z Liteksem w roku 99, jednak ja tego nie mogę skojarzyć (pewnie coś mnie nie interesował ten mecz, albo jestem za młody :wink: )

 

Proponuje przypomnienie tego wydarzenia i ciekawostka w zespole Liteksu grał wtedy Swetosław Todorow, ten sam zawodnik który wystąpi również w meczu przeciwko Wiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, super mecz Wisełki i według mnie mamy nasz klub conajmniej w fazie grupowej Ligi Europy! Super(jak zwykle) mecz Meliksona, ale według mnie występ Juniora Diaza to kompletna porażka... I kolejna dobra wiadomość: Malmo wygrywa z Rangersami na stadionie w Glasgow 1:0. Ale Szwedzi mieli szczęście, lecz McGregor takze kilka razy poratował Szkotów. Jeżeli czasami Malmo wyeliminowałoby Glasgow Rangers i przejęło rozstawienie(nie wiem czy przejmuje jak co to poprawiać) to nie radzę trafić na nich Wiśle. Bardzo ładnie prowadzą piłkę i mieli wiele sytuacji do wygrania 2:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 sek spóźnienia na pierwszą połowę. Polsat się robi gorzej niż TVP.

A jakość obrazu jak 20 lat temu:P

 

To zależy gdzie oglądałeś :).

 

W Polsat Futbol weszli z transmisją 3 minuty przed pierwszym gwizdkiem :brawo: .

I reklam nie trzeba oglądać :).

 

To, że 4/3 było, to już kwestia bułgarsko-bułgarska :lol2: ...

Podobnie może być z Turcji :(.

 

Ogólnie Wisła wiele szczęścia miała: 2 niepodyktowane karne, mnóstwo niewykorzystanych sytuacji Bułgarów... Ale szczęście czasem trzeba i mieć. Należy pamiętać jednak, że limit szczęścia zawsze wychodzi na ZERO :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangers, FC København, BATE Borysów, Maccabi Hajfa, NK Dinamo Zagrzeb, Rosenborg, Partizan, APÓEL Nikozja - jeżeli przynajmniej 4 z tych 8 drużyn odpadnie, a Wisła przejdzie Liteks, to będzie rozstawiona w IV rundzie. Jest szansa, Rangersi i Partizan przegrali pierwsze spotkania, BATE i Apoel tylko remisy, reszta gra w srode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z @piter345, Wisła wygrała, bo wygrała, ale styl w jakim to zrobiła nie wróży niczego dobrego. Panowie z taką grą to Wisła nie możne myśleć o lidze Mistrzów, no powiedzmy sobie to szczerze, przecież Bułgarzy byli zdecydowanie lepsi - jak widzę jaka technika i szybkość to się zastanawiam, jak to jest, że Wisłę trenuję Holenderski Coach a Liteks stawia na Bułgara i to Bułgarzy są lepszą drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangers, FC København, BATE Borysów, Maccabi Hajfa, NK Dinamo Zagrzeb, Rosenborg, Partizan, APÓEL Nikozja - jeżeli przynajmniej 4 z tych 8 drużyn odpadnie, a Wisła przejdzie Liteks, to będzie rozstawiona w IV rundzie. Jest szansa, Rangersi i Partizan przegrali pierwsze spotkania, BATE i Apoel tylko remisy, reszta gra w srode.

 

Rangersi przegrali u siebie 1:0, Partizan na wyjeździe 2:1, remis Apoelu Nikozja ze Slovanem Bratyslava 0:0 na stadionie w Nikozji, oraz Ekranas Poniewież zremisował z Bate na swoim stadionie 0:0. Co do trzech pierwszych meczów wierzę w odpadnięcie faworytów, ale BATE według mnie wyeliminuje Ekranas... Natomiast pary tej reszty to: HJK Helsinki : Dinamo Zagrzeb, FC Kopenhaga : Shamrock Rovers, Maccabi Hajfa : NK Maribor, Rosenborg : Victoria Plzen. Pokładam dość duże nadzieje w mistrzu Finlandii- HJK Helsinki, które w poprzedniej rundzie ustanowiło now rekord w liczbie goli strzelonych do jednej bramki w historii Ligi Mistrzów. Szanse ma też Victoria Plzen i NK Maribor. Nie sądziłem, że są nadzieje na rozstawienie, a tu proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...