Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liteks to rywal najtrudniejszy z możliwych, ale Wisła będzie w tym dwumeczu faworytem. Liga bułgarska jest słabsza od naszej( choć trzeba powiedzieć, że kilka lat temu Lewski grał w LM). Losowanie podwójnie nieudane, gdyż Trabzonspor z czterema Polakami w kadrze trafił na Benficę i ma małe szanse na chociaż czwartą rundę. Maciopl98- Twoja grupa jest nierealna, ale ja mam dla Wisły grupę możliwą do wylosowania-Barca, Milan i Man. City. No ale chętnie bym zobaczył Wisłe w takiej grupie, nawet jakby miała tam przegrać wszystkie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym losowaniu myślę, że wielką szansę ma Śląsk, jeżeli Wrocławianie wyeliminują Dundee to w następnej rundzie mają teoretycznie jeszcze łatwiejszego rywala od Szkotów. Legia również ma szanse, ale prawdopodobnie czeka Ich trudny wyjazd do Turcji, na dodatek sparingi nie napawają optymizmem. Pozytywne jest to, że wszystkie nasze drużyny w trzecich rundach grają rewanże u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post został usunięty ale chciałem jeszcze wyjaśnić do końca. Panie kbosk93 napisałem cos w tym stylu: wiem to niemożliwe nie poprawiajcie mnie... Proszę o czytanie ze zrozumieniem tekstu. Jeszcze został usunięty mój post, że dla mnie losowanie super więc piszę jeszcze raz: losowanie szczęśliwe dla druzyn grajacych w Lidze Europy, najgorsze jakie mogło być dla Wisły, ale myślę, że jak napisał kolega wyzej mamy szanse na 3 zespoły w IV rundzie i tego się trzymajmy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Wisła trafiła na rywala prezentującego podobny poziom co mistrz polski . W końcu w sparingu pokonali ich 2-1 ( choć z tego co słyszałem kilku graczy było rezerwowych ) więc jakaś mała przewaga psychologiczna będzie . Rewanżowy mecz Wisły ze Skonto będzie transmitował polsat :jupi:

Sląsk trafił nienajgorzej pod warunkiem że przeją szkotów Legia może mieć kłopoty z Turkami ( ale jak się przyłożą do gry to powinni odniesć zwycięstwo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz dzisiejszy Liteks-Mogren 3-0 byl na kanale BNT1 z 39 east Bulsat wiec jak ktos ma mozliwosc ogladania tego kanalu to pewnie mecze Wisla-Liteks beda na tym kanale. No wiadomo ze jak beda na otwartym Polsacie to nikt nie bedzie szukal na orbicie. Poza tym Liteks gral dobrze i Wisla bedzie miala problem choc po dzisiejszym meczu jest nadzieja dla Wisly bo grali przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny mecz Wisły, tak jak powiedział Robert Maaskant gra się coraz bardziej klei i za tydzień myślę, że Wisła zagra jeszcze lepiej i chociaż zremisuje bramkowo w Łoweczu. A co do transmisji to według mnie będzie pewnie na Polsat Sport... Jak Lech grał z Pragą to pokazywali tylko na Polsat Sport więc myślę że i w meczu Wisły tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...