Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun dla Lecha i brak szacunu dla Juventusu. Może ta drużyna się zgra, ale teraz to zdaje się być początek końca "starej damy". Już od paru lat oni nic nie osiągają i nic nie pomaga. I już czekamy, nie ma się co oszukiwać po tym meczu, z wielkimi nadziejami na mecz z Salzburgiem w Poznaniu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ?

Lechowi oczywiście gratuluje ...,

Ale przeglądając oficjalną stronę Juve - natknąłem się na coś takiego, co uważam za wstyd . Niby literówki przy 3 nazwiskach , ale czemu w takiej " głupiej" naszej Polsce nie robimy literówek w stosunku do Włochów i innych nacji ? :>

Zamieszczam Zrzut ....

 

wstydn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie tak jest w nazwiskach Krivets i Wichniarek?? Chyba trochę przesadzasz!

 

I jeszcze do tego transparentu Legii na trybunie: wątpię, aby kibicom Legii chciało się jechać do Turynu. Myślę raczej, że kibice Juve coś znaleźli w necie o naszej 'przyjaźni' z legia i próbowali nas wystraszyć. Takie zagrywki we Włoszech to normalka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. To na tej samej zasadzie jak się na meczach ligowych nawet pojawiają czasem flagi "zaprzyjaźnionych" klubów. Wątpię aby ktoś z kibiców Legii był na tym meczu.

 

Tak czy inaczej ogromnie szkoda tych 3 straconych bramek. Rudnevs zagrał fantastycznie, większość piłkarzy Lecha zaliczyła dobry mecz, jednak obrona grała momentami fatalnie bo te bramki były tracone przez głupie błędy. Z grupy wyjść będzie bardzo ciężko ale dzisiejszy mecz pokazał że jest to wykonalne, tak jak i wykonalne było wyeliminowanie Sparty Praga - tam się nie udało - może uda się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nie tak jest w nazwiskach Krivets i Wichniarek??

Wichniarek przez L anie przez i :) - chociażby

nie ważne.., ale nie uważam że przesadzam - bo naprawdę Polacy nie mają takich inklinacji do literówek - naprawdę .

Mamy być może kompleks pisania poprawnie nazwisk obcojęzycznych , z tęsknoty za wolnością ostatnich lat.. - sam nie wiem - ale tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grupy wyjść będzie bardzo ciężko ale dzisiejszy mecz pokazał że jest to wykonalne, tak jak i wykonalne było wyeliminowanie Sparty Praga - tam się nie udało - może uda się tutaj.

Byłoby wykonalne, gdyby mieli skutecznego napastnika, który "robi różnicę".Nie mieli, więc odpadli.

 

A co Rudnevsa, to jak tak dalej będzie grał i utrzyma skuteczość to za rok może go już w Polsce nie być.Chyba, że działacze Lecha się uprą i go nie puszczą tak jak np. Stilicia.Na razie Łotysz gra tak, że w Poznaniu po Lewandowskim nie płacze już chyba nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela tabelą ale pozostałe kluby też miały swoje szanse w eliminacjach LE i pokazały na co je stać.Oczywiście było dużo szczęścia i z Baku i Dnipro ale jak widać podziałało to bardzo pozytywnie na lechitów.Jestem ciekaw reakcji kolegów 30.X jeśli uda się nam pokonać Salzburg.Wtedy wszyscy powiedzą słaba drużyna z Austrii,Lech miał szczęście etc..Ja jednak widziałbym pozytywy z tego remisu pomimo że Juve nie zagrało najlepiej.A 2 bramki "zawdzięczamy" Kotorowi a 3-cią Mańkowi...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fartownie zremisowali z wielkim Juventusem będącym w przebudowie,grającym w nieco rezerwowym składzie a podniecają się jakby mistrzostwo świata wygrali.Wielka podnieta że było już 0-2. Noi co z tego jak potem było 3-2 ? Gdyby nie strzał życia to by przegrali .To tak jakby piłkarze Milanu chwalili się że prowadzili do przerwy z Liverpoolem 3-0 w 2005 roku w Stambule,jak było dalej wszyscy wiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie błąd Arboledy to pierwsza bramka może by nie padła.

Gdyby w bramce stał Burić a nie Kotorowski to może drugiego gola dla Juve też byśmy nie widzieli.

Gdybać to sobie możemy, ale gdybaniem i tak niczego nie udowodnisz.Wyniku i tak nie zmienimy.Remis stał się faktem i wynik poszedł w świat.

Musisz czekać czekać do 1 grudnia, aż Twoje Juve pokaże, że to 3-3 to był tylko przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wielki z Ciebie kibic Juve? powinni sie cieszyc ze leszek ich nie pojechal ! fartowny strzal rudnevsa a jaki byl del piero? oni sa w przebudowie od 2 sezonow :lol2:

 

Kibicuję Juve od kiedy zacząłem interesować się piłką nożną-od MŚ98. Przyciągnął mnie do tego klubu jeden z moich ulubionych piłkarzy wielki Zinedine Zidane.Juventus jest w przebudowie od 2006... To Lech powinien się cieszyć że Del Neri ich zlekceważył,że Melo ma źle w głowie itd. Było 3-3 gratuluję,cieszcie się taki wynik długo się nie powtórzy.Przełknąłem grę w Serie B,przeboleję remis z polską drużyną.Pozdrawiam wszystkich kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Mnie Lech rozegrał dobry mecz i na ten wynik zapracował, gra Juventusu nie wyglądała najlepiej, wystarczy porównać budżety Juve i Lecha i wszystko jasne, a włodarze Juventusu zamiast wydawać pieniądze na sprowadzenie gwiazdeczek może nareszcie pokusiliby się o transfer jakiegoś klasowego i przyszłościowego zawodnika, nie wiem po co sprzedawali Diego i teraz mają problem z rozgrywaniem piłki w środku pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeboleję remis z polską drużyną

 

A moim zdaniem powinniśmy się z tego remisu cieszyć, bo dawno już żaden polski klub nie osiągnął tak korzystnego rezultatu z renomowanym przeciwnikiem. Wprawdzie remis to nie zwycięstwo ale przed tym meczem Lech skazywany był na pogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...