Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doszliśmy już do takiego momentu, że dobrym wynikiem dla polskiej drużyny w Europie jest brak totalnej kompromitacji, czyli jakieś 0-3 byłoby dobrym wynikiem... Ale już tak całkiem poważnie. W dobre rezultaty wierzyłem do rewanżu ze Spartą. Na meczu Wisły w Baku tliła się jeszcze jakaś nadzieja, a teraz już kompletnie nie wierzę w nic. Przegramy dziś i odpadniemy, tak uważam. A ja nawet nie zamierzam oglądać meczu Lecha, bo o 19 na Eurosporcie gra Radwańska z Kuzniecową i to jest dla mnie bardziej ciekawe, bo tu przynajmniej jest realna szansa na zwycięstwo. Trzeba oglądać tam, gdzie polscy sportowcy mają szanse na zwycięstwo, na osiągnięcie dobrego wyniku, życiowego sukcesu, trzeba być z nimi w takich chwilach. Piłka nożna to chyba jedyny sport, który jest popularny i obszernie relacjonowany w tv w każdym kraju niezależnie od tego, jak dobrą ligę i reprezentację ma ten kraj. W innych sportach to nie przyjęło by się, np. jak jakiś kraj nie ma dobrego golfisty to golfa nie transmituje, to samo z tenisem, siatkówką i innymi sportami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, niespodzianka. Kiedy jeszcze wierzyłem w powodzenia polskich klubów, to wisła i lech poległy, a kiedy straciłem nadzieję, lech wygrał. Oglądałem trochę ten mecz i mam wrażenie, że stał na niskim poziomie, bo ani dnipro ani jednak lech nie pokazały wysokiego poziomu gry. Ale ja króciutko patrzyłem, więc może nie wiem wszystkiego. To przed rewanżem znowu muszę nie wierzyć w zwycięstwo lecha, to wtedy kolejorz awansuje do grupy LE :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik lepszy niż gra.Jak awansuje to będzie można uznać ten sezon pucharów za uratowany, bo kraje sąsiadujące z nami w rankingu też najprawdopodobniej będą miały swoich przedstawicieli w fazie grupowej.

 

A jak świetną drużyną jest pogromca Wisły - Karabach to pokazuje Borussia Dortmund.Po I połowie Niemcy prowadzą 4:0(spokojnie mogło być więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem mecz lecha od 85minuty i zszokowało mnie ze oni pokonali przeciwnika jak w koncówce nic nie grali w dodatku uratował ich słupek i poprzeczka i wcale bym nie był pewny awansu bo wygrali tylko 1-0 a już była podobna sytuacje z azerami.

Odnośnie Karabach to mieli pecha na początku meczu byli bliscy strzelenia gola a póżniej 2błędy bramkarza.

Cieszy komplet zwycięstw naszych sąsiadów z niemiec którzy walczą o 4 zespoły w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadząca dzisiejsze wydanie Teleexpressu miała dość spory problem z wymówieniem miasta Dnipropetrovsk. Na koniec przyznała, że wiedziała, że pewnie będzie miała z tym kłopot. Na pewno ten chochlik pojawi się w Łapu-Capu (Canal+).

 

Mecz był dostępny w FTA z Amosa, nie pamiętam tylko przez jaki kanał był transmitowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział na koszyki:

Koszyk 1

 

Club Atlético de Madrid ESP 63,951 (obrońca trofeum)

Liverpool FC ENG 115,371

Sevilla FC ESP 108,951

FC Porto POR 76,659

Villarreal CF ESP 70,951

CSKA Moskwa RUS 66,758

PSV Eindhoven NED 66,309

Zienit Sankt Petersburg RUS 61,258

Juventus FC ITA 59,867

Sporting Clube de Portugal POR 57,659

VfB Stuttgart 1893 GER 52,841

AZ Alkmaar NED 48,309

 

Koszyk 2

 

Steaua Bukareszt ROU 47,898

Lille OSC FRA 46,748

Dynamo Kijów UKR 42,910

RSC Anderlecht BEL 42,580

TSV Bayer 04 Leverkusen GER 40,841

Paris Saint-Germain FC FRA 39,748

Club Brugge KV BEL 36,580

US Città di Palermo ITA 35,867

Getafe CF ESP 33,951

Beşiktaş JK TUR 33,890

Manchester City FC ENG 33,371

UC Sampdoria ITA 30,867

 

Koszyk 3

 

AC Sparta Praga CZE 27,395

AÉK Ateny GRE 25,979

Metalist Charków UKR 25,410

Lewski Sofia BUL 25,400

Rosenborg BK NOR 23,980

FC Salzburg AUT 19,915

CSKA Sofia BUL 15,400

Odense Boldklub DEN 14,970

SSC Napoli ITA 14,867

BV Borussia 1909 GER 14,841

NK Dinamo Zagrzeb CRO 14,466

BATE Borysów BLR 13,308

 

Koszyk 4

 

AS Áris Saloniki GRE 12,979

SK Rapid Wiedeń AUT 11,915

PAÓK Saloniki GRE 11,479

LECH POZNAŃ POL 11,008

Karpaty Lwów UKR 7,910

BSC Young Boys Berno SUI 7,675

FC Utrecht NED 7,309

KAA Gent BEL 6,580

Lausanne-Sports SUI 5,675

Sheriff Tiraspol MDA 5,458

Debreceni VSC HUN 5,350

HNK Hajduk Split CRO 3,466

90minut.pl

 

Przy dobrej grze Lecha i zdobyciu kilku punktów, jest szansa, że w przyszłym roku będzie on rozstawiony w IV rundzie el. A wtedy droga do regularnej gry w fazie grupowej LE będzie szeroko otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby Lech czy nie, to już mało istotne liczy się awans do fazy grupowej a w pucharach nie liczy się piękno gry a skutecznośc. Mamy drużynę w pucharach na jesień i są jakieś powody do zadowolenia. Wierzę, że gra Lecha z meczu na mecz będzie coraz lepsza, że piłkarze się otrząsną i jeszcze będzie miło jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...