Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lech przegrywa z mistrzem Azerbejdżaniu,Wisła z kolejną azerską drużyną.Ruch i Jagiellonia też przegrały.Dramatycznie słabe są polskie zespoły,obawiam się że za tydzień nawet jednej polskiej drużyny nie będzie w pucharach.Naprawdę podziwiam wszelkich sponsorów polskich drużyn którzy płacą bajońskie kwoty w naszej lidze (pokazał Dawid Nowak jakim jest klasowym piłkarzem w meczu z Hiszpanią a oczekiwania ma przeogromne).Ja bym im dał średnią krajową 3500 brutto i niech za to grają.Duży podziw dla cierpliwości panów:Rutkowskiego,Wojciechowskiego czy Cupiała,o ITI nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pięknie Qarabağ!!!! Tak trzymać! Życzę awansu do IV rundy i dobrego losowania! Nie przepadałem za nimi, wolę oczywiście Nefci i FK, ale za to ich polubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markar Lech będzie grał jeszcze w 4 r. el. LE bo to gwarantuje im odpadnięcie w 3 r. el. LM :(((

 

Za tydzień będzie jeszcze gorzej bo większość gra na wyjeżdzie oprócz lecha :(((

Żal, OMG itp. itd. :(((

 

Grupa Operacyjna - Pusty Stadion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówie każdemu ostatnio to CIĘŻKIE JEST ŻYCIE KIBICA PIŁKI NOŻNEJ na karzdym kroku kompromitacja goni kompromitacje a mimo to zawsze mamy nadzieje ze bedzie lepiej bo gorzej byc nie może przecież nie możemy zawsze odpadac z azerami gruzinami czy estończykami i zawsze sie łudzimy ze to tylko wpadka była. Ale znak zapytania czy to są wpadki bo jednak tyle kompromitacji co zaliczyła wisłą na arenie miedzynarodowej to jest coś nieprawdopodobnego ze taki zespół zawsze jest w pucharach. A odnośnie wisły to będziemy pamiętac to ze kończyli w 10 i nie wbili karnego ale faktem jest ze gdyby przeciwnik miał coś klasy to wynik powinien wynosic 0-4 przecież oni nawet do sytuacji strzałowych nie dochodzili a jak już to chyba załowali ze takie sie nadarzyły bo to co zrobili kowalski i zurawski to w państwach typu korea północna zostali by skazani na obóz pracy.

Ruch chorzów to jak wcześniej pisałem było jasne ze dostanie sukcesem w ich przypadku było to że sie nie skompromitowali.

Szkoda tylko ze jagielloni mecz sie nie ułożył bo to był jedyny zespół który walczył do konca.

Mimo tych kompromitacji bedę czekał z nadzieją ze może w rewanżach zdarzy sie cud i awansują przynajmniej 2 nasze zespoły dalej, a jesli chodzi o wisłe to łudze sie nadzieją ze pokona azerów na wyjężdzie(pamiętam jak kiedyś PSG przegrało u siebie z jakimis słabeuszami a na wyjeżdzie pokonali ich 5-0 tylko ze porównuje g...no do czekolady).

Podsumowując cięzko życ w naszym kraju w sporcie-kompromitacja, w polityce-kompromitacja,sytuacja ekonomiczna-kompromitująca, brak perspektyw na lepsze jutro w powyższych dziedzinach ale zawsze żyje nadzieją ze bedzie gdzies lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tamtego sezonu mamy same kompromitacje:

 

I. Polonia Warszawa - Buducnost Podgorica 0-1

II. Levadia Tallin - Wisła Kraków 1-0

III. Lech Poznań - FK Baki 0-1

IV. Wisła Kraków - Qarabag 0-1

 

No jeszcze można dodać 2 remisy Ruchu z Valettą

 

Aż żal komentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A mnie dzisiejsze wyniki specjalnie nie dziwią. Ruch zagrał chyba na tyle na ile ich stać. Jeśli chodzi o Wisłę to troszkę się nawet tego spodziewałem, Karabach Agdam w minionym sezonie wyeliminował Rosenborg Trondheim (który uważam za zespół lepszy od Wisły) a potem sprawił wiele kłopotów Twente Enschede tak więc to dość dobra drużyna. To licytowanie ile to dziś goli zdobyć miała Wisła było dla mnie trochę zabawne, mówiono 2-0, 3-0 a niektórzy byli jeszcze większymi optymistami... Nawet w poprzedniej rudzie w rywalizacji z FK Szawle było widać wiele słabości Wisły. Komentatorzy meczu na Suchych Stawach nawet żartobliwie stwierdzili, że nawet nasze kluby, piłkarze mogą się wiele nauczyć od Azerów. Czy powinniśmy obawiać się właśnie takich klubów? Oczywiście nie ale powinniśmy ich szanować, te pojęcia chyba często są mylone, nierozumiane. To, że gramy z klubami z Malty, Łotwy, Azerbejdżanu itp. średnich piłkarsko nacji nie oznacza że będzie łatwo i nasze kluby będą wygrywać te mecze wysoko. Sam fakt, że gramy na tym etapie rozgrywek powinien dać wiele do myślenia i tak jak ktoś wyżej napisał takie mecze jak te dzisiejsze to już nie są wpadki

to po prostu oddaje realia, siłę naszych klubów, umiejętności piłkarzy ich podejście do gry itd. To dość złożony temat. Rozpisałem się strasznie a miałem tylko powiedzieć że bardzo podobała mi się gra Jagielonii, wcześniej wspomniałem, że liczę na fajny wynik popularnej Jagi, niestety się nie udało ale mecz naprawdę mi się podobał. Sporo ciekawych akcji, szybka gra, zaangażowanie, nieźle się to wszystko oglądało :) Mimo wszystko za tydzień znów będę śledził mecze naszych w pucharach bo może będziemy świadkami jakiejś niespodzianki, może się uda wywalczyć awans, kto wie :) Tymczasem, mimo wszystko spokojnej nocy życzę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wisła sama sobie jest winna sprzedali Marcelo i Głowackiego

w defensywie został tylko Diaz i nie dziwie sie że gra nie kleiła sie skoro piłkarze dopiero sie zgrywaja

zrobiłem analize obrony z zeszłego sezonu i obecnego

poprzedni sezon

Pawełek-Głowacki,Marcelo,Jop,Junior Diaz (Piotr Brożek)(Peter Singlar)

obecnie

Jovanić-Bunoza(cleber)Cikos, Kowalski(Chavez choć kontraktu jeszcze nie podpisał) Piotr Brożek(Diaz)

 

mysle ze jak ta druzyna sie zgra to moze byc ciekawy zespół podobny do tego z przed osmiu lat musi byc lider taki jak był kiedyś Zurawski Kosowski czy Szymkowiak lub Kalu Uche .Może wislakom potrzebny bedzie psycholog ??? To wtedy zaczna grać lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występy Polskich drużyn w Europejskich Puchrach można ocenić jednym słowem KOMPROMITACJA. Chociaż jakąs taryfę ulgową w ocenie spotkań naszych zespołów można dać Lechowi Poznań,bo w końcu to zawsze jest Sparta Praga. Ale reszta drużyn się po prostu skompromitowała,ale cóż taki jest poziom polskiej piłki klubowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia popełniła głupie błędy na samym początku, straciła dwa gole. Gdyby nie to, być może by wygrała. Ruch...no cóż, grał z o wiele lepszym zespołem, więc o kompromitacji mówić nie można. A Wisła? Szkoda mi o niej gadać po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zrezygnował z transmisji Austria-Ruch, a mecz Karabach - Wisła przeniósł z otwartego Polsatu do Polsatu Sport. Protestów chyba nie będzie :lol2:

może to przyniesie nam szczeście jak nikt nie bedzie oglądał choc ruch to dotanie może nawet dwucyfrówke w plecy. a wisła ma potencjał kto wie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, co widzę dziś to straciłem już wszelkie nadzieje, że polski klub w najbliższych latach zagra w LM. Lech wcale nie stwarza groźnych sytuacji, żadnych sytuacji tak naprawdę nie stwarza. Może jeszcze Wisła jutro uratuje honor, ale wątpię. Lech jest w fatalnej formie i w takiej dyspozycji to nie ma nawet chyba co marzyć o LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech juz przegrywa i z Lm już z głowy

A czego się sodziewałeś? Że Lech awansuje do kolejnej rundy? Bez żartów,z taką grą to poinni odpaść z Interem Baku. No cóż jeszcze jutro wieczor blamażów polskich zespołów i Puchary mamy z głowy. Na całe szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...