Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda meczu :/ Sparta grała słabo była szansa. Nie wiem co jeszcze musi sie stac, jakie zasady musza wprowadzic, żeby w końcu nasz zespół awansował. Ktoś musi poprostu porzadnie wzmocnic zespół innej rady nie ma, w innym razie możemy liczyc tylko na uśmiech losu :]. Może Pan Wojciechowski zrobi z Polonii wielki zespół? :) na piłce to on sie nie zna ale nie boi sie wydawac kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie [beep]ska porażka.Przypominało to mecz z zeszłego roku w Belgii.Były sytuacje, ale na szpicy bida.Nie ma kto kończyć akcji.

Jak Sparta utrzyma forme, którą prezentowała przez 75 minut to szanse na odrobienie strat są.Ale gdzie ta Sparta sprzed kilku lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No cóż, mogło być lepiej. Jakoś mam wrażenie, że nie będzie tego awansu do decydującej rundy. Sparta raczej nie zagra drugiego tak przeciętnego meczu. Z drugiej strony Lech u siebie to inna drużyna, jeśli poprawią skuteczność to może jeszcze być ciekawie ale jakoś nie jestem dobrej myśli. Dziś brawo dla Drygasa bo radził sobie naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niestey mamy czarny dzien i być może pogrzeb polskiej piłki przegrał ruch Jagielonia przegrywa i Wisła powtarza Levadie Talin !!!!!!!!!!! i Żurawski nie strzela karnego wielka zenada

z taka grą bedziemy niedługo jak san marino czy luksemburg

 

Od dziś koniec oglądania polskiej piłki noznej po co oglądać takie badziewia nie dziwie sie że nikt niechce kupić praw do pokazywania naszej ligi jesteśmy posmieliskiem Europy !!!!! :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch przegrał 1:3, Jagielonia przegrywa 1:2 chodź graja bardzo ciekawą piłkę, Lech przegrał 1:0 a Wisła przegrała 0:1 u siebie. Taki jest bilans naszych drużyn w europejskich pucharach. Nie można miec pretensji do Jagieloni czy Ruchu i może nawet do Lecha bo Lech przegral w dobrym stylu i cos pokazal na boisku, ale to co gra Wisla to jest żenujace, Żurawski nawet nie potrafił wykorzystac rzutu karnego. Myślę, że kibice ładnie podzienkowali piłkarzom Wisly wygwizdujac ich bo chyba na nic więcej nie zaslużyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...