Jump to content
Egzystencjalny Paw

Polskie kluby w europejskich pucharach

Recommended Posts

Kompromitacja to będzie dopiero jak z nimi odpadną. Nawet Celtic niedawno przerąbał pierwszy mecz na Gibraltarze z tamtejszymi amatorami, a potem u siebie wygrał i awansował.

I myślisz że prasa w Szkocji nie zostawiła suchej nitki na nich po pierwszym meczu ? Zapewne nie. A my jako obserwatorzy żyjący w cywilizowanym świecie mamy prawo oceniać piłkarzy i komentować ich grę i zachowanie. Możliwe i prawdopodobne że w rewanżu rozjadą ich u siebie 5-0 co nie zmienia faktu że w pierwszym meczu mieli trudności trafić celnie w bramkę.

Nie wiem co pisała prasa w Szkocji, tak samo jak nie wiem co pisze prasa w Polsce po wczorajszym meczu bo mnie to nie interesuje (tzn. nie interesuje mnie to piszą pismaki).

Jak mówię, pośmiejemy się jak odpadną po tym dwumeczu (co bez trenera, jest całkiem możliwe). Na tę chwilę jest to dopiero pierwsza połowa tego dwumeczu, równie dobrze mogli przegrać tam 3:0 a u siebie wygrać 5:0 i też awans by był. A to się liczy w dwumeczu a nie wynik pojedynczego spotkania.

Edited by diabeu

5 godzin temu, Vinni napisał:

Tu nie ma czego bronić, to jest żenada, kompromitacja

Po pierwsze ja tu niczego nie bronię a stwierdzam fakty, tak to wygląda co roku. 

Tutaj dobrze poprzednik napisał, to jest dwumecz i liczy się kto awansuje, jak itd. jest bez znaczenia. Nikt tego potem nie będzie pamiętał jak wszystko będzie z planem. 

To drugi mecz zdecyduje jak to będzie można oceniać. 

7 minut temu, mad85 napisał:

Nikt tego potem nie będzie pamiętał jak wszystko będzie z planem. 

Tylko napisz mi jedno. Jaki jest ten plan? Wygranie z amatorską drużyną i co dalej?

Mistrzostwo Polski? :lol2:

Edit:

To nie tak do końca , że nikt nie będzie pamiętał

Cała Polska wam przypomina o wspaniałych meczach z Spartaka Trnawa , Dudelange.

Edited by kingofsouth

Plan jest taki aby awansować dalej nie ma co wychodzić dalej z planem. Awans do grup LE będzie dużym cudem bo nawet będąc rozstawionym w 4 rundzie można trafić na Wolverhampton, Torino czy Strasbourg ( to się trochę może poprzesuwać jeszcze).  Ja już w 3 rundzie widzę 2-3 kluby z którymi Legia raczej na dzień dzisiejszy nie ma szans na papierze jak Videoton czy Trabzonspor które nie są rozstawione a przecież jeszcze jest masę klubów podobnych. 

Jedyna szansa dla nas awansu do LE to w zasadzie tylko droga z eliminacji LM. 

Chciałem coś napisać ważniejszego, o Cracovii a  w zasadzie jej rywalu, widzieliście różnicę w pomyśle na grę ? DAC chciał grać w piłkę, wiadomo nie zawsze mu to wychodziło, raz lepiej, raz gorzej ale cały mecz się tego trzymali. A to jest chyba największa różnica w jakiej coraz bardziej zaczynamy odstawać w całej polskiej piłce.

Edited by mad85

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Tylko napisz mi jedno. Jaki jest ten plan? Wygranie z amatorską drużyną i co dalej?

Mistrzostwo Polski? :lol2:

Patrząc na inne drużyny ekstraklapy to tak. Legia moze nawet przewalić z tymi amatorami z Gibraltaru a później spokojnie może zdobyć Mistrzostwo Polski. Taki jest właśnie poziom tych innych drużyn z ekstraklapy.

8 godzin temu, diabeu napisał:

Patrząc na inne drużyny ekstraklapy to tak. Legia moze nawet przewalić z tymi amatorami z Gibraltaru a później spokojnie może zdobyć Mistrzostwo Polski. 

I to jest powód do dumy tej wielkiej Legii? 

To jest po prostu pokazanie ile znaczą inne kluby z tej ligi, skoro koniec końców i tak Legia albo zdobywa MP albo jest na podium.