Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to ciekawi, że wyskoczyła banda 100 osób, a 2900 się na to patrzyło... :roll:

To chyba nie było tajemnicą, że ławkę obok siedzi facet ze "sprzętem". Przecież oni mogli jeszcze tym kibicom coś zrobić. I nikt nie reagował. Ani służby które wpuszczały na stadion, ani ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie posty ludzi, nie lubiących Legii i nie znających się wogole na piłce marginalizujących wszystko. To jest nasz problem czyli Legii i kibiców Legii i my wypijemy to co naważyli.

 

Ja zawsze kibicuję Legii w Pucharach i troszkę na piłce się znam, więc nie biorę tego do siebie :wink: Z jednym się tylko nie zgodzę. To nie jest tylko problem Legii, tym zachowaniem psują opinię całej polskiej piłce i krajowi.

 

Akurat może tutaj na tym forum był taki jeden wpis, ale na kilku innych trochę więcej.

PS. Teraz pozostaje sie tylko modlić kibicom Legii, żeby ITI się nie wycofał...

Daj Bóg aby tak się stało. Bo Na Legie kupiec zawsze się znajdzie. A naprawdę mam dosyć co oni robią z tym klubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wrócę do tego co się działo w Wilnie i do sytuacji przed meczem.

Po 1 na stadion weszły osoby które nie powinny tam wejść i mają zakazy w Polsce.

 

Po 2 KP Legia wysłał prośbę o to aby rozdysponować bilety w Polsce ( bilety są sprzedawane na podstawie identyfikatorów lub dowodów osobistych) prośba został odrzucona a bilety na Litwie był sprzedawane anonimowo.

 

Po 3 policja Polska wysyła listę kibiców z grupy B i C czyli tych skazanych za burdy. Którą dysponowała Litewska Policja jak i klub Vetra który sprzedawał bilety. Jednak olano ja całkiem.

 

Po 3 komendant główny polskiej policji dzień przed meczem wystąpił z wnioskiem o wzmocnienie zabezpieczeń. Zostało to zbagatelizowane przez Litwinów.

 

Po 4 klub Legia zaproponowała pomoc w zabezpieczeniu meczu co zostało odrzucone przez Litwinów.

To w żadnym stopniu nie usprawiedliw

 

To w żadnym stopniu nie usprawiedliwia tego co tam było ale pokazuje, że całej sytuacji mogło wcale nie być. Gdyby strona Litewska potraktowało wszystko poważniej.

Do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego wpuszczano na stadion pijanych ludzi z zapasach alkoholu i do tego takich co mają zakaz wstępu na Legię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro UEFA karze Duńczyków za wtargniecie kibica na boisku to dlaczego Vetra nie jest ukarana? Ale stadion zero standardów bezpieczeństwa.

 

A co do kary dla Legii to wiadomo, że jakaś będzie ale na pewno będzie o połowę niższa. Chyba, że potwierdzi się stronniczość UEFA bo Feyenord został tylko wykluczony z poprzedniej edycji. Tylko, że służby porządkowe tam odpowiednio zareagowały i nie dopuściły do takiej sytuacji jak w Wilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kary dla Legii to wiadomo, że jakaś będzie ale na pewno będzie o połowę niższa.

 

Oj wątpię. Ta kara i tak nie jest taka wysoka. Kibice Legii to recydywiści. Ale nie ma co się martwić. Właściwie jest kara, a jakby jej nie było. Z tym poziomem sportowym Legia nie ma co szukać w Pucharach, chyba, ze kolejnych kompromitacji. Zapominamy, że sportowo mecz z Vetrą to była tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kary dla Legii to wiadomo, że jakaś będzie ale na pewno będzie o połowę niższa.

Kibice Legii to recydywiści.

To, że wpuszczono ludzi z kibiców B i C( około 300 - 400 osóB) to nie wina Legii. Był wykaz. Wpuszczenie na stadion zadymiarzy to wina Litwinów, nie po to my ich eliminujemy w Polsce aby ktoś od tak wpuszczał ich na stadion z siatami wódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakiegoś X, wiesz dobrze, że to złodziej i wpuszczasz go do domu. I jesteś winny,

Wiadomo kara dla Legii się należy ale Vetra nic nie zrobiła aby temu zapobiec. Sorry ale Uefa ogranicza liczbę kibiców w Lubinie do 8000 ze względów bezpieczeństwa. To ja mam pomysł aby polski klub grał w LM.

Wpuszczenie na stadion większości kibiców z Bukaresztu, olanie ochrony i wystawienie małej ilości służb ochrony, pozwolenie kibicom pić na meczu i robić co im się podoba. wnosić co chcą sukces gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu juz dyskutowac o kibicach Legii bo co zrobili to juz cala Europa zobaczyla lepiej spojrzec prawdzie w oczy i odpowiedziec na pytanie co pokazali pilkarze CUDOWNEJ LEGII :lol::lol::lol: ano nic dno , zero totalne , stado baranow bezladnie biegajacych po boisku ktore zostalo zlane przez arcymocnych hehehehe Litwinow niestety ale nasze klubowe druzyny sa juz na futbolowym dnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bełchatów poradził sobie z gruzinami.Tylko szkoda ,że bramki padły po stałych fragmentach gry :( Ale mimo to gra Bełchatowian bardziej podobała mi się od gry grodziszczan ,którzy także mieli okazję na bramki (Sikora w słupek i Piechniak).Widać było ,że Groclin nie zagrał najlepiej ,ale to nie przekreśla ich szans na awans ,bo w meczu u siebie MUSZĄ pokonać Azerów.Prezes Drzymała na pewno o to zadba odpowiednio motywując swoich piłkarzy.A PGE Bełchatów ma już solidną zaliczkę i raczej pewny awans do II rundy elminacyjnej Pucharu UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice Legii są najgorsi w całej Europie winne za to zbyt słabe prawo w Polsce

 

Najgorsi kibice... Echh... :roll:

 

Nie ma to jak uogólniać.

 

Jakbyś troche więcej sie interesował to byś wiedział że kto jak kto ale kibice Legii to właśnie prezentują dosyć duży poziom honoru. Można chodz wspomnieć mecz z Widzewem na który miale zakaz wjazdu a pojawili sie w bardzo dobrej liczbie wyjazdowej i zasiedli obok widzewiaków bez jakichkolwiek zabezpieczeń miedzy nimi.

 

Kogo jak kogo ale Legie szanuje a bydło to wszędzie jest... niestety.

 

Za nami pierwsze mecze o punkty.

Ranking krajowy UEFA 07/08wygląda tak:

20 Serbia 4.500 4.250 3.250 2.125 0.625 14.750 (-0.125) (-3.875)

21 Austria 2.125 7.625 3.250 1.500 0.250 14.750 (+0.250) (-3.875)

22 Israel 2.250 3.625 1.500 6.000 0.000 13.375 (+0.5) (-2.5)

23 Hungary 4.833 4.166 1.000 1.000 0.500 11.499 (0.000) (-0.724)

24 Slovakia 2.500 1.333 4.333 2.000 0.833 10.999 (-0.333) (-0.124)

25 Poland 4.125 2.500 1.125 2.625 0.500 10.875

26 Slovenia 2.166 3.500 2.333 1.250 0.333 9.582 (+.0.177) (+1.193)

27 Sweden 1.500 3.000 2.666 1.125 0.750 9.041 (-0.250)(+1.834)

 

wyprzedziła nas Słowacja, Groclin lekko dał ciała, ale powinien awansować, bo jak odpukać odpadną to ten rankng się już nam kompletnie załamie.

Trzeba ciułać punkciki i wrócić na 21 miejsce i odzyskać dodatkowe miejsce w pucharach. W tym roku to nie realne ale 23 miejsce przy małym szczęsciu możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za remis dostaliśmy 0.5 czyli tyle wywalczył Groclin a Bełchatów 1 pkt za wygraną to daje nam 1,5 punkty. Potem to dzieli się przez liczbę klubów czyli dojdzie Zagłębie Lubin które nic nie zdobędzie pewnie więc będzie to bardzo niewiele.

Kluby Rumuńskie grały w półfinałach, ćwierćfinałach PU gdzie dają po 1 punkcie za remis i 2 za wygraną i po bonusowym punkcie za przejście kolejnej rundy poczynając od ćwierćfinału w PU.

 

 

PS. W sumie nawet widzę coś dobrego jak będzie grała mniejsza liczba klubów w pucharach bo wtedy zdobyte punkty dzielimy przez mniejszą ilość więc będzie większa szansa, na awans. Wtedy teoretycznie będą grali najlepsze zespoły w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Rumunii:

Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu III rundy Pucharu Intertoto, w którym Gloria Bistrita pokonała 2:1 (2:0) Atletico Madryt.

Więcej: http://sport.onet.pl/0,1248712,1576098,wiadomosc.html

 

Nawet sobie nie zdawałem sprawy z tej rumuńskiej piłki. Pamiętam jak Steuea chyba walczyła w UefaCup wygrywając z innym rumuńskim klubem (Rapid), ale myślałem, że to przypadek... :shock: Doszli do połfinału wtedy.

 

Może spektakularnych sukcesów nie odnoszą, ale grają w miarę przyzwoicie i stanowią teraz piątą siłę w Europie !! Nawet jakby spadli na 8-10 to i tak to jest dobry wynik przecież.

 

PS. Ciekawe czy PS, albo SportKlub zainteresują się ligą rumuńską ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem raczej nie...

Ale za to rumunii interseują sie naszą !

Podglądają naszych przed meczami w eliminacjach bo jest transmisja meczu

 

Polish Super Cup - Final

Groclin- Zagłębie na Sport.Ro

 

Szkoda że nie wiedzą ze zamiast Groclinu będzie GKS Bełchatów :D

 

U nas transmisja niestety w TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...