Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mad85 Cementarnica Skopje :P

Ich to Katowicka GKS puknęła po 2 remisach i chyba z nikim innym nie grali już. 

 

@ezequiel93 problem polega, że nie sprzeda...

 

 

On tam nawet nie grał @Arkon, siedział jako małolat na ławce.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP i nc+ niech odpuszcza.Calosc w TVP i za darmo!Babda niedorobionych idiotów.

Solorz i Żabojady niech się dogadają na bojkot, Ekstraklasa zrobi własny kanał, na którym nie zarobi nawet 25% kasy, którą teraz dostają kluby od Canal+. :D I może cały ten zagraniczny szrot stąd wyjedzie kilkoma pociągami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mączyński nie zagrał ani minuty w dwumeczu z Levadią. :P

A gdzie ja napisałem, że zagrał? Był na ławce, czyli niejako świadek naszych największych wpadek. Nadal nie rozumiem po co były transfery Mąki, Hamy czy Eduardo. Lepiej było zainwestować choćby w Novikovasa, Frankowskiego czy choćby Haraslina. Ich przynajmniej można było ukształtować, a nie ściągać dojrzałych, przegranych gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie, jeden z lepszych graczy w lidze do wyjęcia za przyzwoitą kasę, taki każdy z natury powinien być w Legii a takiego Kądziora czy Swierczoka  i paru innych puszczamy a zamiast ich wolimy zagraniczny szrot typu Phillips, Eduardo, Antolic czy Vesovic którzy nic nie wnoszą bo nawet jak kiedyś umieli grać to dawno zapomnieli.

 

 

Tak na marginesie jak Salzburg przegrał z Dudelange to kupić chyba 3 graczy w sumie za 6 baniek euro i się ogarnęli, u nas będzie na odwrót. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie, jeden z lepszych graczy w lidze do wyjęcia za przyzwoitą kasę, taki każdy z natury powinien być w Legii a takiego Kądziora czy Swierczoka  i paru innych puszczamy a zamiast ich wolimy zagraniczny szrot typu Phillips, Eduardo, Antolic czy Vesovic którzy nic nie wnoszą bo nawet jak kiedyś umieli grać to dawno zapomnieli.

Mad I Astiza i Radovica też bym wywalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą o sprzedaży Legii. Problem w tym, że Mioduskiemu może i taka opcja chodzi po głowie, rzecz w tym że nie widać jakoś chętnych do kupna - obojętnie udziałów czy całości. 

Napiszmy to sobie szczerze, z czysto biznesowego punktu widzenia to [beep]stwo, potrzeba sporo kasy, ryzyko spore, a stopa zwrotu jeśli w ogóle będzie będzie to niewielka. Jeśli to traktować jako inwestycję to lepiej kupić obligacje Wenezueli czy innej Turcji lub Zimbabwe. Ryzyko zbliżone a potencjalna stopa zwrotu z inwestycji znacznie wyższa.

Chyba ze uda się znaleźć jakiegoś bogatego utracjusza i jednocześnie fana Legii, który wtopi grube pieniądze. Tyle że to klubu raczej nie uzdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą o sprzedaży Legii. Problem w tym, że Mioduskiemu może i taka opcja chodzi po głowie, rzecz w tym że nie widać jakoś chętnych do kupna - obojętnie udziałów czy całości. 

Napiszmy to sobie szczerze, z czysto biznesowego punktu widzenia to [beep]stwo, potrzeba sporo kasy, ryzyko spore, a stopa zwrotu jeśli w ogóle będzie będzie to niewielka. Jeśli to traktować jako inwestycję to lepiej kupić obligacje Wenezueli czy innej Turcji lub Zimbabwe. Ryzyko zbliżone a potencjalna stopa zwrotu z inwestycji znacznie wyższa.

Chyba ze uda się znaleźć jakiegoś bogatego utracjusza i jednocześnie fana Legii, który wtopi grube pieniądze. Tyle że to klubu raczej nie uzdrowi.

To po tej kompromitacji kto zechce to kupic? Jak tam Pazdan nawet do wymiany. Już po 1 meczu oceniacie trenera? Brawo wy, ja sie dziwie że portugalczyk chciał to objąc

Edytowane przez Witek678
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie yło mnie tu z pół gidziny, dwie strony powstały, tyle ile przez całe Mistrzostwa Europejskie w Glasgow i Berlinie. To jak przeżywamy te wyniki naszych ekip. pokazuje jak się tym interesujemy,a skoro tak to będą się bić o Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należało by tu wrzucić klasyka... wywiad Skwary... ale pewno wyleci... włączcie sobie na YT. :)

 

Arkon coś tam wcześniej o Radoviciu pisałeś... Pisałem juz wielokrotnie, ten kolo już kupony odcina... naciągnął zakochaną w nim Legie na kontrakt... i teraz robi to... :lol2:

 

 

Połowa sierpnia... stan polskich drużyn w pucharach.... mniej niż zeroooo

 

WSTYD, ŻENADA, KOMPROMITACJA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą o sprzedaży Legii. Problem w tym, że Mioduskiemu może i taka opcja chodzi po głowie, rzecz w tym że nie widać jakoś chętnych do kupna - obojętnie udziałów czy całości. 

 

Oczywiście, że są. Dzisiejsza sytuacja jest lepsza dla inwestora bo to oznacza mniejszą cenę, z punktu widzenia inwestora wyniki są nie istotny liczy się potencjał biznesowy, marketingowy do inwestycji a Legia ma ogromny przez wiele uwarunkowań (stadion, kibice, Warszawa, historia itd).  Ale tak nie będzie bo to projekt ambicjonalny dla Mioduskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał nie mieć beki po występach w pucharach polskich drużyn, ale Legia przegrała z takimi ogórami! :lol2: :lol2: :lol2:

 

https://twitter.com/plangier/status/1030180414537822208

 

@mad85

Mioduski to nie ma zielonego o piłce... on Was doprowadzi do ruiny jak tak dalej pójdzie... zatrudnił kolejnego trenera parodystę, który niedługo odejdzie... chciał ratowac puchary tą decyzją... i zrobił błąd.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z Zychem czy Zahorskim czy innymi z PL2012 daleko nie zajedzie albo tym Szwajcarem co na Skype sobie pogada albo innymi dziwnymi ludźmi. Leśnodorski nawet jak działa za ITI był skuteczny ale trzeba mieć to coś. Klub to nie korpo, nie da się wszystkiego tak ułożyć.  On raczej nie odda władzy bo za bardzo chce pokazać, że jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak dalej będzie pokazywał... to nie dość, że zbankrutuje... a drużyna będzie się bić o "8". Nie wiem, czy klub Legia, to najlepszy sposób pokazywania swojego ego, gdy się nie ma zielonego w tym temacie. On jeździ na te zloty z tymi preziami z Europy, nasłucha się... a to nie może mieć przełożenia.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...