Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mad85.Ja Cię proszę. Obudź się!!Fajnie czyta się Twoje wpisy. Ale to jest dno dna. I już nie próbuj cokolwiek tłumaczyć. Niżej nie można upaść.

Można, można bo Kosowo czy Gibraltar to jeszcze niższy poziom. To, że mamy lepszych piłkarzy indywidualnie to  fakt, pytanie co oni na tym boisku robią bo na pewno nie grają. 

 

Zresztą jeden z najlepszych piłkarzy kadry Luksemburga jest dziś chyba najgorszy na boisku, oczywiście gra w Legii.

 

 

Jak zawsze Kuchy.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeest 2-1...cóż za walka, cóż za goool..jeeest !! Cel osiągnięty :D

 

....tak na serio to myslę, że z jakieś 5 lat i tal będziemy się emocjonować w meczach z Luksemburgiem :P

Amatorzy strzelili gola półamatorom. :D

 

I Lech już przegrywa zgodnie z przewidywaniami. ;p

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech to wiadomo, Jagiellonia może zaskoczyć tak coś czuje.

 

Philipps to gra chyba ze swoimi kolegami z Luksemburga. Nie rozumiem w czym on jest lepszy od Kopczyńskiego ?

 

Sam wynik to wstyd a gra jest 100x gorsza od wyniku.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech to wiadomo, Jagiellonia może zaskoczyć tak coś czuje.

 

Philipps to gra chyba ze swoimi kolegami z Luksemburga. Nie rozumiem w czym on jest lepszy od Kopczyńskiego ?

 

Sam wynik to wstyd a gra jest 100x gorsza od wyniku.

Ale czujesz, że wygrają grając na ile %? :D Bo polskie ekipy wyglądają w europejskich rozgrywkach jakby piłkarze byli po 40% lanego do kieliszków. Co ja mówię?! Ładowanego z gwinta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niedobrego dzieje się z naszą piłką. Jednak dawniej odpadaliśmy z lepszymi zespołami, pamiętam np to piękne 3:4 Wisły z FC Barceloną, wygraną u siebie z Interem, graliśmy z lepszymi zespołami,ale i na ich tle wyglądało to lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niedobrego dzieje się z naszą piłką. Jednak dawniej odpadaliśmy z lepszymi zespołami, pamiętam np to piękne 3:4 Wisły z FC Barceloną, wygraną u siebie z Interem, graliśmy z lepszymi zespołami,ale i na ich tle wyglądało to lepiej.

Jak pisałem o tym już dawno, że te mecze mi zostały w pamięci, a ostatnie, które pamiętam to mecze Lecha z Juve itd. (ten z Barcelona też przypominałem) to dostałem odpowiedź, że ostatnie 5 lat to najlepszy okres naszej piłki klubowej, tylko meczu żadnego nie pamiętam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...