Skocz do zawartości

Polsat Doku


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 22.09.2019 o 10:56, SatExpert napisał:

Paradokumenty, to powinni całkowicie wywalić z tego kanału, a nie dodawać nowe odcinki tych pomyjów! :evil:

To jest naprawdę żenujące.Rozumiem jakby Polsat miał 3 kanały tematyczne to niech sobie to pokazują ale oni kanałów powtórkowych dla paradokumentów mają naprawdę sporo.

Z kolei ma Polsat Film  nadają seriale i Nasz nowy dom nie wiadomo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2019 o 10:56, SatExpert napisał:

Paradokumenty, to powinni całkowicie wywalić z tego kanału, a nie dodawać nowe odcinki tych pomyjów! :evil:

Jak już pakują tutaj paradokumenty, to powinni zrobić rebranding z Polsat Doku na Polsat Reality Doku lub Polsat Reality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle (jeszcze?) nie jest, ale z drugiej strony jak Polsat ma nie wypełniać ramówek paradokumentami, czy mieć całej masy kanałów powtórkowych, skoro to najlepiej się sprzedaje. Polsat Doku miał być ambitnym kanałem dokumentalnym bez paradokumentów, ale większość widzów niestety woli dokumentalną rozrywkę, więc taki mamy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Golbi84 napisał:

Czego wy chcecie od tych paradokumentów jak pokazuje prace policji, pielęgniarek czy innych zawodów wskazane. 

Czego chcemy? Jak te paradokumenty lecą na wszystkich kanałach w jakich CP swoje palce macza. No ile można ja się pytam ? ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wypełniacz ramówki często w nocy lub do południa. A ramówkę Polsatu Seriale krytykowałem. Pisałem że powinien powstać z Polsatu 2 a z Romans - Film 2 lub Kino. W ogóle nie bierze Polsat Seriali i programów TV4 w PD np. Galileo

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Golbi84 napisał:

Czego wy chcecie od tych paradokumentów jak pokazuje prace policji, pielęgniarek czy innych zawodów wskazane. Kanał nazywa się DOKU. Już nie wspomnę że są wymogi koncesji na polskie produkcje

Paradokumenty nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jakiś kawałek czasu temu miałem okazję porozmawiać z ratownikiem medycznym, który właśnie powiedział, że "Na Ratunek 112" Polsatu, to w ogóle jakaś fikcja, że tak to wcale tak nie wygląda, jest to po prostu ładnie wyreżyserowane dla TV. Podobnie zresztą jest w przypadku "Szpitala" TVN-u.

Godzinę temu, Jax napisał:

Czy będzie kiedyś dodany ten kanał  w ofercie Platformy Canal+?

Najwidoczniej obecna umowa pomiędzy Polsatem a Platformą Canal+ nie obejmuje Polsat Doku, Polsat Rodzina, Polsat Games. Nie wiadomo też, czy PC+ jest w ogóle zainteresowana dołączeniem tych marnych stacji.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bloo411 napisał:

Paradokumenty nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jakiś kawałek czasu temu miałem okazję porozmawiać z ratownikiem medycznym, który właśnie powiedział, że "Na Ratunek 112" Polsatu, to w ogóle jakaś fikcja, że tak to wcale tak nie wygląda, jest to po prostu ładnie wyreżyserowane dla TV.

A od kiedy to jest o ratownikach?  Ratownik wie jak wygląda sytuacja od strony dzwoniącego na 112

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...