Skocz do zawartości

Wybór telewizora do oglądania sportu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Planuję kupno telewizora full HD. Znalazłem trzy modele ale nie wiem który wybrać.Może ktoś pomoże przy wyborze?
Panasonic TX-55DS500E
Panasonic TX-55C320E
Samsung UE55K5500 AWXXH

 LG 55LH6047

 

Który będzie najlepszy? Głównie do oglądania meczy.Mile widziane inne propozycje.Przedział cenowy do 2700 zł. 

Z góry dziękuję za propozycję 

Edytowane przez Raflik77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Planuję kupno telewizora full HD. Znalazłem trzy modele ale nie wiem który wybrać.Może ktoś pomoże przy wyborze?

Panasonic TX-55DS500E

Panasonic TX-55C320E

Samsung UE55K5500 AWXXH

 LG 55LH6047

 

Który będzie najlepszy? Głównie do oglądania meczy.Mile widziane inne propozycje.Przedział cenowy do 2700 zł. 

Z góry dziękuję za propozycję 

 

Spróbuję pomóc. Zacznę od końca.

LG 55LH6047 ma kiepską matrycę IPS i w dodatku 60 Hz, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2  (z 2016 r.) - szkoda pieniędzy.

Samsung UE55K5500 to podobny badziew, trochę lepsza matryca VA, 60 Hz, DVB-T/T2, DVB-C (z 2016 r.) - nie bierz.

Panasonic TX-55C320 (z 2015 r.) to najgorszy wybór.

Panasonic TX-55DS500E ma podobnie kiepską matrycę, jak LG, tzn. IPS, 60 Hz, DVB-T/T2, DVB-C (z 2016 r.) - nie bierz.

Wynika z tego, że żaden z tych telewizorów nie nadaje się do płynnego oglądania sportu w tv.

Nie wiem, czy zależy ci na wejściu satelitarnym, bo spośród wymienionych tylko LG takie posiada.

Jeśli zadowala ciebie podłączenia dekodera platformy do telewizora (wówczas nie jest potrzebne wejście satelitarne), a najważniejszy jest dla ciebie obraz, to polecam trochę mniejszego Panasonica TX-50DS630E z matrycą MVA, 120 Hz, DVB-T/T2, DVB-C (z 2016 r.), cena około 2800 zł.

Oczywiście najlepszy z wielkości 55 cali byłby każdy OLED LG (ale zdecydowanie przekracza 2700 zł).

Mam nadzieję, że pomogłem.

Edytowane przez darekbyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście nie wziąłbym tego telewizora. Matryca ma tylko 60 Hz.

Weź sobie LG LF652V ;) będziesz zadowolony.

Ten telewizor jest lepszy od poprzedniego. Ma kablówkę, naziemną i satelitarną tv, matrycę 120 Hz, jedyną wadą jest IPS, gdzie czerń nie będzie taka czarna jak w VA, za to obraz będzie mógł być oglądany pod większym kątem, aniżeli w technologii VA (2015 r.). Z pewnością zasługuje na zastanowienie.

 

Jeżeli chodzi o LG 55UH605V, to nie polecam. Matryca IPS, 60 Hz.

Edytowane przez darekbyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...