Skocz do zawartości

Który pakiet filmowy polecasz?


Dr. Falcon
 Udostępnij

Który pakiet filmowy polecasz?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z podanych pakietów filmowych najchętniej byś wybrał lub posiadasz i dlaczego?

    • Pełny pakiet HBO
    • Pełny pakiet CANAL+
    • Pełny pakiet Filmbox
      0
    • Pakiet Cinemax


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem psychofanem, raczej po prostu fanem, solidnej paczki Canal+. Dawno dawno temu, za czasów Cyfry+, miałem możliwość oglądania dobroci jaką niosą za sobą kanały C+, tylko u wujka na feriach. A i to nie zawsze. Interesowało mnie zawsze to, że to coś więcej niż jedne i te same gnioty w analogowej, czy nawet wczesne kablowe próby wprowadzenia kanałów Hallmark, czy czegoś w stylu Kino Polska. Styczeń 2015, mam. I powiem więcej, miałem też HBO. Tu sytuacja wygląda tak, że nie chciałem przedłużać pakietu, gdyż 25 ziko nie chodzi piechotą, a filmy były bardzo powtarzalne. (No ej, ile można oglądać Disney'a czy Niezniszczalnych). I opcja filmboxów. Ba, mam Filmbox Pack do dziś. Filmboxy to a) Francuskie dramaty. B) francuskie dramaty. c) czasami animacje. Kanałem z lekka różniącym się jest opcja Arthouse- tu kino wytrawne i ekhm.. Bardzo wymagające. Od Hitchcoka do japońskich dziwadeł (bez urazy dla fanów). No i C+. Nie licząc kanałów sportowych, opcji Discovery i zapchajdziury pod nazwą +1, mamy C+, C+Film, C+Seriale i C+Family. I jest z czego wybrać. I jest dla kogo poświęcać czas. Od klasyków lat 90, po premiery pokroju Listów do M 2 niedawno, bądź Spectre jakiś czas temu. Zjawa też mocna. Też dobra. Także ja głosuję na C+/ ewentualnie niektóre filmy na Filmboxie Extra. Nie dość że w HD, to czasami mamy do czynienia z ambitnym kinem. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO z HBO GO , Canal+ , Cinemax a na deser Netflix wszystko w temacie :cool::P

Ankieta powinna zawierać też łączone pakiety bo wybór pomiędzy jednym z nich dla mnie jest bezsensowny i nie odzwierciedla w pełni mojego zdania w tym jak że istotnym temacie jakim są filmy :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam pakiet CINEMAX i prosił bym o dodanie tej opcji do ankiety. Na jedynce można zobaczyć filmy odgrzewane z HBO jednak przefiltrowane przez krytyków dobrego kina. Na dwójce dużo filmów festiwalowych z całego świata. Nie tak dawno miałem pakiet HBO a w nim dużo amerykańskich przeciętniaków i filmów słabych w ocenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to się cały czas zmienia - raz CANAL+ da coś lepszego raz HBO. Kiedyś miałem dostęp tylko do C+, teraz mam też i HBO więc mam porównanie.

Oferta filmowa podobna ale CANAL+ mi ostatnio zaimponował Belfrem - najlepszy polski serial ostatnich lat. No i drugi jak dla mnie ogromny plus to CANAL+ VOD w ramach pakietu, w przeciwieństwie do HBO GO, za które trzeba dodatkowo dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Cinemax, ale już są przepraszam, a co do pakietów łączonych okej, ale tu chodzi mi o jedną z najbardziej polecanych przez was lub nawet wszystkie cztery no i wracając jeszcze na chwilkę do pakietów łączonych to pomyślałem fajna opcja do zweryfikowania, czyli machnij ktoś proszę taką ankietę będzie napewno interesująca.

Edytowane przez Sylwiusz25x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to się cały czas zmienia - raz CANAL+ da coś lepszego raz HBO. Kiedyś miałem dostęp tylko do C+, teraz mam też i HBO więc mam porównanie.

Oferta filmowa podobna ale CANAL+ mi ostatnio zaimponował Belfrem - najlepszy polski serial ostatnich lat. No i drugi jak dla mnie ogromny plus to CANAL+ VOD w ramach pakietu, w przeciwieństwie do HBO GO, za które trzeba dodatkowo dopłacać.

Akurat odpowiednikiem C+VOD jest HBO OD, które też jest za darmo w ramach pakietu.

Wracając do sedna, to ciężko wybrać, ponieważ HBO i C+ się uzupełniają. Mając jedną paczkę, zawsze się czegoś nie obejrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Canal+, bo przyznam się, że najczęściej te stacje oglądam. Przy tym wyborze kierowałem się tym, gdzie można obejrzeć "głośne produkcje" - na chwilę obecną najwięcej produkcji filmowych prosto z kina w moim odczuciu pokazuje Canal+: "Igrzyska śmierci" "Gra tajemnic" "Wiek Adeli" "Zjawa" "Nietykalni" "Joy" "Jesteś bogiem" "Dziewczyna z portretu" "Listy do M 1,2" "Słaba płeć" "Jeziorak". Niemniej jednak chce głośno podkreślam to, że nic nie ujmuję koncernowi HBO, który jest też właścicielem Cinemax'ów, gdyż też zdarza się, że coś tam obejrzę co było w kinie: "Obecność 1,2" "Annabelle" "Wywiad z królem słońca" "Obce niebo" "Chce się żyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Hmm, no to może jest tylko przez dekoder gdzieś tam, bo w nc+ Go tego nie widzę.

 

To jest HBO OD(Video na życzenie)  w NC+GO już o tym pisałem ale widocznie ci to umknęło ;)

 

2017_01_10_192242.jpg

 

 

 

No czyli będąc z dala od domu nie skorzystasz na komputerze czy telefonie, w przeciwieństwie do C+ VOD.

Skorzystasz co widać powyżej jeśli masz usługę HBO GO z NC+ bo OD jest powiązane z nią :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, to do niedawna jeszcze bez wahania polecałbym Canal+, ale po przejęciu przez nc+ to ten pakiet trochę stracił u mnie. Przede wszystkim za dużo tych kanałów. 3-4 Canal+ by w zupełności wystarczyło na obecną zawartość programową. Ale patrząc na pozostałe kanały. HBO – za dużo seriali a za mało filmów (zwłaszcza nowych), Cinemax – powtórki z HBO plus kino europejskie które mnie nie interesuje, Filmbox- zostawię bez komentarza, to Canal+ wg mnie chyba najlepiej wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W nc+ masz w nc+go TV. Czyli musisz mieć dekoder podłączony do neta.

 

Nie wiem jak to wygląda w sieciach kablowych, ale dzisiaj zarzuciłem sobie "Ghostbusters - pogromcy duchów" i jakość tego filmu w HBO OD jest lepsza od tej w HBO GO. Mówię tutaj o odbiorze obydwu usług przez dekoder nc+ podpięty do Internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...