Skocz do zawartości
minajta

Problemy z odbiorem sygnału Cyfrowego Polsatu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Polo TV oraz Eska TV extra z trp 10758 V nadają planszę "No signal."

edit:

Podobnie na Eska TV, Nowa TV, Fokus TV. Tak samo z DVB-T.

Edytowane przez Daniel Kucharski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Transponder jak widać działa - problem z wysłaniem na niego kanałów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już działają - te na niebie, jak i te na ziemi. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem, a mianowicie mówiąc chodzi o to, że pomimo dzwonienia/wyjmowania karty/resetu dalej nie mam dostępnych kanałów TV (jedynie mam dostępne te FTA) - wyświetla mi się napis ''Tego kanału nie ma w twoim abonamencie''.

Nie wiem co ja mam robić w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiałeś uprawnienia w ICOK? Spróbuj może jeszcze włączyć na Polsat HD i poczekać, a najlepiej zadzwonić na infolinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem wiele razy i nic to nie dawało, tak samo dzwonienie na infolinię - a mam dalej włączony Polsat HD i napis ''Tego kanału nie ma w twoim abonamencie''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby twierdzą, że aktywacja może potrwać i kilka godzin, więc może warto poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mówią, ale ja nie spotkałem przypadku, by po ponowieniu uprawnień przez konsultanta trwało to dłużej niż kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frontowiec: Podstawowa sprawa, bo widziałem na Shoutboxie, że dopiero dzisiaj miałeś opłacić zaległości. Jak dzisiaj to dopiero opłaciłeś, to muszą mieć chwilę na zaksięgowanie. Na ładny głos nie ponowią Ci uprawnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frontowiec

Dokładnie, jak mówi @Kiler. Skoro wyłączenie kanałów nastąpiło wskutek braku terminowej płatności abonamentu to ich ponowne włączenie będzie możliwe dopiero po zaksięgowaniu przez Cyfrowy Polsat twojego całego zadłużenia względem niego. Nie ma możliwości, abyś dostęp do kanałów uzyskał wcześniej.

Możesz też sprawdzić sobie w ICOK, czy twoja wpłata została już zaksięgowana na twoim koncie w Cyfrowym Polsacie. Jeżeli przelew wysłałeś dzisiaj to zostanie on przez Cyfrowy Polsat zaksięgowany najwcześniej jutro. I dopiero wtedy odzyskasz dostęp do kanałów Cyfrowego Polsatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwile obecną zapłacona przeze mnie kwota ''oczekuje na zaksięgowanie''.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wysłałeś przelew i o której godzinie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj rano, tak o 9:00.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to możliwe, że przelew fizycznie dotrze na konto Cyfrowego Polsatu jeszcze dzisiaj po południu lub pod wieczór, jednak zaksięgowanie go na twoim koncie abonenckim nastąpi najwcześniej jutro rano. Ale to też najlepiej sprawdź dzisiaj wieczorem w ICOK. Jeśli wpłata będzie jednak już dzisiaj w pełni zaksięgowana to ponownie tyrknij na infolinię celem ponowienia uprawnień odbioru albo zrób to wpierw też przez ICOK. Jeśli nie pomoże dzisiaj to wtedy ponownie jutro. Rozumiem, że wpłaciłeś całą kwotę zadłużenia? Bo jeśli braknie choćby złotówki to ponowienie uprawnień też nie będzie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko. Dzisiaj nie pooglądasz. Dopóki nie będzie w ICOK widoczna wpłata, to nawet ponawianie nic nie da. Wpłata zostanie zaksięgowana, to nawet nie będziesz musiał prawdopodobnie ponawiać, tylko samo ruszy przy dekoderze w tzw. Standby.

Możesz jeszcze próbować telefonu do BOK i prosić o warunkowe odblokowanie karty, ale wcale nie musi się udać. Argumentując to oczywiście dokonanym przelewem. Koniec offtopu w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że wpłaciłeś całą kwotę zadłużenia? Bo jeśli braknie choćby złotówki to ponowienie uprawnień też nie będzie możliwe.

Tak, zapłaciłem całą kwotę zadłużenia. Wszystko co do złotówki.

Poza tym dziękuję za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, to czyli będzie tak, jak mówiłem ja i potem też @swojadroga.

Ostatecznie koniec off-topic. :read:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi