Skocz do zawartości

Konferencja Cyfry 20.06.br


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 zł za wynajem będzie naliczane tym którzy podpisali umowy o dek. bez opłaty aktyw. a jak ktoś opłacił 299zł to do momentu jak nie zrezygnuje z C+ sport HD nie będzie opłaty za dek.

A wracając do kanałów w HD to NG HD będzie można podłączyć do pakietu podstawowego, komfortowego i prestiż czyli oferta jednego kanału w hd i pakietu podstawowego bedzie opiewała na kwotę 38zł+6zł= 44zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to ciekawe, do tej pory spotykałem się z informacją właśnie o 1 lub 2 meczach,

Chyba sobą ja wymyśliłeś albo przeczytałeś gdzieś coś i piszesz jakieś nie potwierdzone informacje. Żadnego oficjalnego info na ten te,at nie było wcześniej.

e w przypadku platform cyfrowych w obecnej sytuacji wlasnego dekodera nie oplaca sie moim zdaniem miec, gdy mysli sie o zmianie operatora. Tymbardziej, ze jesli dekoder sie nie daj Boże spali czy zepsuje to będziesz musiał kupić nowy. W przypadku wynajmu platforma wydaje nowy sprzęt. To jeden z pozytywów tego rozwiazania. Czy warto placic az tak duzo, by moc sobie poustawiac kanaly?

O czym ty wogole pisze? Wiesz co to jest gwarancja?

Choćby po to, żeby nie być skazanym na [beep]nej ograniczenia operatów jak choćby brak możliwości zgrywanie materiału na kompa czy płytki DVD

czy jakieś PVR na EPG które źle funkcjonuje. Własna lista kanałów to akurat pikuś. Ale wtedy omijamy wszycie błędy z oprogramowaniem operatora.

Tymczasem Cyfra śpiewa sobie 7 stówek za sprzęt, za który u konkurencji trzeba zapłacić 1 stówkę. Ja wiem, ze nie jest wtedy na wlasnosc, ale wydaje mi sie ze to takie rozwiazanie jest bardziej przyszlosciowe i oplacalne dla abonenta.

Czy ty zawsze mówisz chwalić N. jeśli porównujesz coś to porównój normalnie. Bo ten sam dekoder w C+ może wydzierżawić za 299 zł.

Wszedzie tylko szukasz pochwały dla N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście chwalę N, bo tą ofertę zwyczajnie znam najlepiej, a porównując ją z C+, sądzę, że jest to tańsza i lepsza oferta. Specjalnie sprawdziłem też przed chwilą okres gwarancji dekoderów, które oferuje hollex.pl i wszystkie mają 12-miesięczną gwarancję. Platformy nie kupisz na rok bo to raczej bez sensu. Ja wolę mieć pewność przez cały okres umowy. No ale to juz kwestia osobista, takze masz prawo do takiej myśli. Zresztą - jestem pewien, że w przypadku osób zainteresowanych techniką satelitarną posiadanie wlasnego dekodera jest bardzo przydatne ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy nie kupisz na rok bo to raczej bez sensu. .

Jak nie kupie jak kupie. Jak to nue ma sensu jak ma. kupując co roku C+ mam co roku duże zniżki. Więc nie kłam, że nie ma sensu jak ma i to duży sens i duże oszczędności.

Specjalnie sprawdziłem też przed chwilą okres gwarancji dekoderów, które oferuje hollex.pl i wszystkie mają 12-miesięczną gwarancję

Ja wolę mieć pewność przez cały okres umowy

Tym to mnie naprawdę rozbroiłeś. To radze nie wychodzić z domu na ulice bo coś ci się może stać. Samolot uderzyć w budynek, przejechać samochód, ktoś cię zastrzelić. To co kupując inny sprzęt już nie mylisz, że może się popsuć. Co to wogole za śmieszny argument?

Rzeczywiście chwalę N, bo tą ofertę zwyczajnie znam najlepiej, a porównując ją z C+, sądzę, że jest to tańsza i lepsza oferta

Tańsze nie znaczy lepsze. Zresztą nie powiedziałbym, że N jest tańsza bo cena full pakietu już się wyrównuje i po zmianach z Picture Boxa i N może być droższa. A co oferty to dalej C+ pod tym względem jest lepsza bo wystarczy zobaczyć na film i sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli mamy tak gadac, to zawsze mozna napisac, ze umowa z C+ jest na 13 miesiecy, wiec jest to wiecej niz rok 8) Tylko ze akurat taka dyskusja nie ma sensu. Zmiana z C+ na C+ to tylko zmiana umowy na umowę, także cały czas poruszasz się w obrebie 1 platformy, z 1 systemem kodowania. Jasne, że jest w tym duzy sens i jak w piatek zadzwoni do mnie gosc z C+ to mu wypomne ze po 6 latach zaoferowal mi "promocje" z okazji zerwania umowy 30% taniej za C+ (czyli placilbyn 58,7), a gdy podpisze nową umowę to bym placil 53 i jeszcze antene dostane ;-). Natomiast nie jest to przyklad na to, na co napisalem. Nawet jesli tak wygladaja relacje abonenta z C+ to wszystko odbywa sie w obrebie 1 firmy, a wiec dekoder caly czas bedzie działał z tą platformą.

 

Oczywiscie, zepsucie sie dekodera jest czysto hipotetyczne, i tak samo ciezarowka moze mnie zmiazdzyc za rogiem mojego domu. Tylko czy w takim razie mamy np. rezygnowac z ubezpieczenia domu na wypadek pożaru, bo e tam, pewnie sie to nigdy nie stanie? Mozesz oczywiscie sie smiac, wcale ci nie bronie, po prostu wyznaje pod tym wzgledem inna zasadę i dla mnie wydaje sie ona bardziej odpowiednia od innych. Gdyby bylo inaczej, pewnie miałbym w domu droższe, ale wlasne sprzety.

 

Jasne, ze tansze nie znaczy lepsze. Cena full pakietu to jedno, a umiejetne wybranie oferty to drugie. Gdyby np. N albo C+ uruchomiły platnosc VOD za kazdy film oddzielnie, to okaze sie np. ze oferta full bedzie kosztowac o 500, czy tam 1000zł więcej to czy nagle stałyby sie duzo mniej oplacalne? Nie, bo nawet nielogiczne bedzie wykupienie fulla z vodem. Ja jestem w tej chwili zdania, ze najlepszą ofertą na rynku jest mix - mix pakietu Familijnego z CP z Nką (czy to sport i dokument, czy film i dokument). Kosztowac to bedzie 67zł, a dostaniemy swietny przekroj calego rynku i jestem pewien, ze w wiekszosci przypadkow zadowolenie abonentow bedzie na bardzo duzym poziomie.

 

A co do tresci - C+ oczywiscie ze ma lepszą ofertę, ale tylko w kwestii premium. Gdyby nie miala lepszej (a wlasciwie uzyje lepszego slowa - nowszej oferty), to dopiero wtedy bylaby to zdecydowana przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia jest to zależne od personalnych zainteresowań, dla mnie to najlepsza oferta pod względem ceny do jakości. Zdecydowanie więcej programów (nazwijmy to na chwilę oglądaczogodzin ;-) ), tj takich oglądaczogodzin zużyłbym przy takim mixie niż tylko przy ofercie C+. Ale chyba za mocno odbieglismy od tematu ;-)

 

A co do sportu: jeśli utożsamiasz sport z transmisjami piłkarskimi to tak, C+ ma ich zdecydowanie więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze majazc dekoder na wlasnosc mozna pomyslec o spliterze i mozliwosci niezalleznego odbioru kanalow na 2 odbiornikach.

 

A mając dekoder na wynajem nie możesz używać splittera :shock: ? Kto ci broni?

 

Ale i tak musisz miec drugi wlasny,bo chyba nikt normalny nie bierze dwoch dekoderow na wynajem i nie paci dwoch abonamentow...Wtedy posiadanie splittera mijaloby sie z celem.Ja np mam dwa ferdki,oraz splitter i nie zamierzam placic Cyfrze za wynajem zlomu.

 

 

 

Specjalnie sprawdziłem też przed chwilą okres gwarancji dekoderów, które oferuje hollex.pl i wszystkie mają 12-miesięczną gwarancję

 

Taka to moga sobie dawac...Mieszkamy w Polsce,czyli jeszcze w UE i obowiazuje dwuletnia gwarancja,chybaze jest roczna z mozliwoscia przedluzenia(za oplata)na jeszcze dluzszy okres.W razie czego mamy jeszcze sady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orange, lepiej, jak będziesz korzystał z dekodera np. przez rok i potem dziękujesz. Jak chcesz korzystać dalej to kolejna umowa i kolejne 15 miesięcznie. Bez sensu. Jak chcesz korzystać np. 5 lat, no to już totalna żenada, zamiast 299,- zabulisz 900,-. Dla osób chcących korzystać przez dłuższy okres będzie dużo gorzej.

 

@michal218, spokojnie. Rozważałem, że bierzesz dekoder na wynajem a drugi np. kupujesz na Allegro za 100,-. Nic nie wspominałem o dwóch abonamentach. A tak nawiasem, nie przesadzaj, że dekoder HD C+ to aż taki złom. Ferdki to też nie żaden sprzęt wysokiej klasy. Dodatkowo przy splitterach na Ferdkach czasami się tnie (możliwe, że tobie akurat nie), a na dekoderach C+ śmiga jak złoto 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...