Skocz do zawartości

Wasze ulubione stacje radiowe


Dzono
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie stacje radiowe przypadły wam do gustu i słuchacie je prawie na co dzień? Można wysyłać kilka stacji w tych samych kategoriach.

Zgłoszenia będą aktywne.

 

Muzyczne -

Katolickie (można to pominąć) -

Muzyka lata 50.-90.

Orkiestra -

Klasyka -

Sportowe -

Informacyjne -

 

Powiem kilka słów:

Muzyczne - RMF FM, ZET, Strefa FM

Katolickie - brak

Muzyka lata 50.-90. - RMF Classic

Orkiestra - PR2

Klasyka - PR3

Sportowe - Radio Gol

Informacyjne - PR24

 

Na koniec małe pytanko: kiedy powstał PR24:

1. 23 listopada 2002 2. 26 lipca 2008. 3. 27 grudnia 2010 4. 1 kwietnia 1962

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Widocznie na tym Forum jeszcze nie pisałem. Wiem że gdzieś już pisałem. No dobra:

 

Z ogólnopolskich – Jedynka i Trójka

Z regionalnych PR – Radio Koszalin, Radio Poznań, Radio Pik i Radio Zachód

Z lokalnych – Radio Radom, Radio Ostrowiec, Radio 5 i Radio Nakło (ale ostatnio rzadziej)

Z sieciówek – Radio Plus i Radio Pogoda – w tym przypadku wyłącznie dla muzyki

Z katolickich – Radio eM Kielce (ale sporadycznie)

Z zachodnich to różnie bywa. Jak mam ochotę, to sobie coś wyszukam, żeby grała mi muzyka

Natomiast typowo internetowe omijam szerokim łukiem, bo po prostu nie lubię tego typu stacji. Zwłaszcza naszych krajowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od najwcześniejszych lat życia słuchałem "Jedynki" bo tylko ona była wtedy dla mnie dostępna. Później pojawiły nie inne jak "Dwójka" i stacje lokalne, "Radiostacja Harcerska", "Radio Luksemburg", "Trójka" itd. itp. Teraz nadal słucham jedynki ale... niestety to juz nie jest TO. Zepsuła się zupełnie. Kiedyś czekało się na "Podwieczorek przy Mikrofonie" , "Zgaduj-Zgadulę", "Zabawę Literacką", słuchowiska radiowe wiele innych programów. Słuchowiska były codziennie i było ich kilka. Dla dzieci, młodzieży a nawet dla dorosłych. Podobny los spotkał "Trójkę" po prostu - "zeszła na psy". To jest oczywiście moje zdanie ale ktoś inny może mieć inne. Chętnie poznam takie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Jedynkę, to słucham jej z przerwami od niej więcej 1981-82r. I na pewno to nie jest to samo co było kiedyś. Co prawda, wtedy jako dzieciak jeszcze nie zwracałem uwagi na audycje które wymieniłeś, bo wybierałem bardziej muzyczne. Ale wiem, że takie były. Ostatnio więcej słucham Trójki niż Jedynki. Wiem, też nie jest ta sama co kiedyś, ale mi akurat odpowiada. Przede wszystkim muzycznie.  

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Z dostępnych w eterze: Radio ESKA, RMF MAXX, RMF FM, VOX FM, MC Radio (Poznań)

Internetowe Polskie: RMF 24, Radio GO, RadioParty

Internetowe Zagraniczne: One World Radio, SLAM!, Radio Record, Skyrock, Capital FM/Dance/XTRA, KISS FM UK, Fajn Helax, BBC Radio 1 /1XTRA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...