Skocz do zawartości

Najgorszy kanał roku 2016


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 /dziwię się, że to coś jeszcze istnieje/

2) Najgorszy kanał informacyjny - brak wyboru

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV /jezeli w tej stacji lecą kabarety to nie mam więcej pytań/

4) Najgorszy kanał sportowy - brak wyboru

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - brak wyboru

6) Najgorszy kanał dziecięcy - TeleToon /stoi w miejscu!/

7) Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska /to z muzyką teraz ma niewiele wspólnego/

8 ) Najgorszy kanał HD - TV Republika HD /komentarz zbędny/

9) Najgorsza paczka kanałów premium - brak wyboru

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Eleven Extra HD /brak szerszej dostępności, chociaż coś się ruszyło w tym kierunku.../

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - brak wyboru

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak wyboru

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - MTV Polska /patrz punkt 7./

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TV Puls /zmienianie ramówki bez informowania, kontakt facebookowy/....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls (co chwila słyszymy o nowych programach, polskich produkcjach, a w rzeczywistości niewiele z tego wychodzi, do tego co chwila zmiana ramówki, "lomardy" i coraz częściej pojawiające się te same tytuły filmowe)

2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika (chyba więcej tam telezakupów niż informacji i publicystyki)

3) Najgorszy kanał filmowy - Polsat Romans (z samą nazwą ten kanał ma już niewiele wspólnego - to samo co na POLSACIE czy POLSACIE FILM)

4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport (za ciągłe powtórki - dobrze, że już kończy działalność)

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery (nie wiem czy nie powinni zmienić profilu stacji z popularnonaukowego/dokumentalnego na rozrywkowy)

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Teletoon+ (trudny wybór - w porównaniu do swojego "brata" Minimini+ - dzieli przepaść pod każdym względem)

7) Najgorszy kanał muzyczny - 8TV (mieszanie muzyki z programami lifestyle i serialami już nie raz kiepsko się skończyło)

8 ) Najgorszy kanał HD - Eleven Extra (jakość pozostawia wiele do życzenia)

9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (według mnie kiepska zawartość, nie zasługująca na miano "premium")

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - The Medical Chanel (szybki start i szybki koniec)

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven Extra (za kiepską jakość i filmy dokumentalne w czasie kiedy można byłoby pokazać spotkanie na żywo)

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polsat Sport Fight (mam wrażenie, że kanał zrobiony na siłę - kompletnie niepotrzebny)

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - ATM Rozrywka (zero produkcji własnej, niemal identyczny jak Polsat 2)

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Polsat (ale nie chodzi mi o tyle o reputacje, o ile brak umiejętności przyciągania fanów z TV do internetu - wystarczy porównać chociażby jak promuje swoje programy w sieci TVN, a jak POLSAT - różnice widać gołym okiem - mam nadzieję, że POLSAT w nadchodzącym roku nad tym popracuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 (nadawca od lat nie ma żadnego sensownego pomysłu na ten kanał)
2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika (rynku nie zawojowali, a poza tym reprezentują głównie środowiska narodowców i skrajnej prawicy)
3) Najgorszy kanał filmowy - Polsat Romans (nazwa a zawartość to dwie różne sprawy i nie pamiętam bym kiedykolwiek na nim oko zwiesił dłużej niż parę sekund)
4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport (kanał od dawna nie nadaje nic ciekawego, potwierdzeniem jest likwidacja)
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (nie ma nic wspólnego z nauką ani historią, same programy rozrywkowe)
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network (to co się stało z tym kanałem w ostatnich latach to jakaś tragedia, kiedyś to był najlepszy tego typu kanał a teraz same dziwolągi)
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV (kanał bez pomysłu i bez jakiejkolwiek ciekawej treści)
8 ) Najgorszy kanał HD -
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (takie trochę premium na siłę)
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - The Medical Chanel (dystrybucja kulała i nawet nie zdążyli zagrzać miejsca a już się musieli zwijać)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TO!TV (patrz punkt 7)
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce- TO!TV (patrz punkt 7)

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Polsat (afera z Euro 2016)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy kanał roku 2016 - wyniki:

 

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls (7 głosów), Tele5 (6 głosów), Polsat (4 głosy), TVN, TVP1 (po 3 głosy), Zoom TV, TV6, Polonia 1 (po 2 głosy), 6 głosów pojedynczych, 1 głos wstrzymujący się, 1 głos nieważny (TLC nie jest kanałem ogólnotematycznym)
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info (11 głosów), TV Republika (8 głosów), TVN24 (7 głosów), Polsat News 2 (5 głosów), Superstacja (3 głosy), 3 głosy wstrzymujące się
3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV (13 głosów), Polsat Film, Filmbox (po 4 głosy), Nowela TV (3 głosy), Polsat Romans (2 głosy), 9 głosów pojedynczych, 2 głosy wstrzymujące się
4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport (14 głosów), Polsat Sport News, Polsat Sport Fight (po 4 głosy), Fightbox (3 głosy), Canal+ Sport, Polsat Sport (po 2 głosy), 3 głosy pojedyncze, 5 głosów wstrzymujących się
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel (14 głosów), History (10 głosów), Water Planet (4 głosy), 3 głosy pojedyncze, 5 głosów wstrzymujących się, 1 głos nieważny (Active Family nie jest kanałem popularnonaukowym)
6) Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network (7+1=8 głosów), TeleToon+ (7 głosów), Nickelodeon (4 głosy), Boomerang, Polsat JimJam (po 2 głosy), 5 głosów pojedynczych, 10 głosów wstrzymujących się
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV (13 głosów), MTV Polska (11), Polo TV, VIVA Polska (po 3 głosy), 4fun Dance (2 głosy), 2 głosy pojedyncze, 3 głosy wstrzymujące się
8 ) Najgorszy kanał HD - Polsat2 HD (7 głosów), Filmbox HD, Tele5 HD (po 2 głosy), 12 głosów pojedynczych, 14 głosów wstrzymujących się
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (21 głosów), Canal+ (5 głosów), 2 głosy pojedyncze, 9 głosów wstrzymujących się
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - 8TV (9 głosów), TO!TV (8 głosów), Zoom TV (6 głosów), Eleven Extra (4 głosy), WP, Medical Channel (po 2 głosy), 3 głosy pojedyncze, 2 głosy wstrzymujące się, 1 głos nieważny (Wellbeing Network wystartował jeszcze w 2015)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 8TV (9 głosów), Zoom TV (5 głosów), TO!TV (6 głosów), Metro (po 2 głosy), 5 głosów pojedynczych, 9 głosów wstrzymujących się
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TO!TV (7 głosów), 8TV (3 głosy), Wellbeing Network, TBN Polska (po 2 głosy), 11 głosów pojedynczych, 12 głosów wstrzymujących się
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Mango24 (5 głosów), ATM Rozrywka, TRWAM (po 4 głosy), Orange Sport, TV Republika (po 3 głosy), 12 głosów pojedynczych, 6 głosów wstrzymujących się

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Polsat/Cyfrowy Polsat (4+3 = 7 głosów), TV Puls (6 głosów), TVN, TVN24 (po 4 głosy) TRWAM (3 głosy), TVP Info (2 głosy), 6 głosów pojedynczych, 4 głosy wstrzymujące się, 1 głos nieważny (podwójny)

 

Komentarz:

1) uprzedzając wszelkie kontrowersje związane z kategorią Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych: głosy oddane na Polsat i na Cyfrowy Polsat zostały zsumowane tylko ze względu na kryzys w social media związany z transmisjami Euro 2016. Inni więksi nadawcy (TVN, TVP) zostali policzeni osobno ze względu na profil kanału informacyjnego (TVN24, TVP Info) i działania ogólne (TVN, TVP)

2) Nie będę organizował dogrywki z jednej kategorii (Najgorszy kanał dziecięcy), więc uznałem głos oddany po terminie z tej kategorii (decydował on o zwycięzcy kategorii). Poza tym faktem nie wliczam innych głosów oddanych po terminie.

 

Zapraszam za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...