Skocz do zawartości

Najgorszy kanał roku 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak w roku ubiegłym organizuję (spokojnie, to będzie wspólnie z @lukis90el) plebiscyt pod tytułem "Najgorszy kanał roku 2016" jako przeciwieństwo do "Telewizyjnego kanału roku 2016".

 

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny -
2) Najgorszy kanał informacyjny -
3) Najgorszy kanał filmowy -
4) Najgorszy kanał sportowy -
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy -
6) Najgorszy kanał dziecięcy -
7) Najgorszy kanał muzyczny -
8 ) Najgorszy kanał HD -
9) Najgorsza paczka kanałów premium -
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce -
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -
14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych -
 
Głosy oddajemy do 31 grudnia do godz. 23:59.
W danej kategorii należy wytypować tylko jeden kanał. Wytypowanie więcej niż jednego kanału może oznaczać jako głos nieważny. Uzasadnienie jest niekonieczne, ale jest mile widziane.
 
Zatem zapraszamy do głosowania!
 
Po zakończeniu głosowania wszystkie głosy zliczy kolega @lukis90el.
Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls (za nadmierną emisję "13 posterunku" i "Gwiazd lombardu")

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info (propaganda w pełnej krasie, jedynie nieliczne programy są naprawdę godne uwagi)

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV (o ile w ogóle da się ją nazwać kanałem "filmowym")

4) Najgorszy kanał sportowy - ?

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (jedynie "Wikingowie" są tam adekwatni do nazwy kanału, reszta to magazynowo-lombardowe [beep])

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network (ramówkę tam wypełniają praktycznie same odmóżdżacze)

7) Najgorszy kanał muzyczny - To!TV (za "całokształt")

8 ) Najgorszy kanał HD - ?

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - 8TV (tam tylko "24 godziny" i pasmo muzyczne są jako tako do zniesienia, natomiast resztę pozwolę sobie przemilczeć)

11) Najgorszy kanał wprowadzony do mojej platformy/kablówki - ?

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - ?

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam (wspieranie pewnej opcji politycznej i jakość rodem z osiedlowej kablówki, jedynie godne uwagi są tam dokumenty i filmy religijne)

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TVN/TVN24 (chyba każdy się domyśla dlaczego?)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny -Polsat za brak możliwości wybrania wersji oryginalnej i napisów(dla mnie to średniowiecze, jakoś nawet TVN czy TVP potrafiły tę opcję wprowadzić)

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info media publiczne nie powinny być upolitycznione

3) Najgorszy kanał filmowy - Polsat Film

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport za systematyczną obniżkę poziomu i zakupy po kosztach

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery za "Złomiarzy", "Truckersów" i inne tego typu programy

6) Najgorszy kanał dziecięcy - nie mam zdania

7) Najgorszy kanał muzyczny - Polo tv to jedyny rodzaj "muzyki", którego nie trawię

8 ) Najgorszy kanał HD - Eleven jak na sportowy kanał premium jakość nadawania jest skandalicznie niska

9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox za wszystko- jakość filmów, brak napisów

Edytowane przez Barti
Nie zamieszczamy treści swojego postu w obszarze cytowania innego postu. Poprawiono post. Usunięto też pytania, na które nie udzielono odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to ja byłem pomysłodawcą tego plebiscytu (patrz dwie poprzednie edycje), ale dobrze że ktoś mnie godnie zastąpił (sam mam nawał roboty na ostatnim roku studiów, ledwie teraz odpoczywam na przerwie świątecznej)

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Zoom TV (z kanałów MUX-8 ma najgorszą treść, nawet Jachimek czy Kuźniar nie ratują tego kramu)
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info (przemiana z całkiem subtelnego w ultrapropagandowy kanał; tylko YouTube jest gorszy [jeżeli chodzi o publicystykę polityczną])
3) Najgorszy kanał filmowy - brak zdania (parę typów jest, nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie)
4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport (w zasadzie agonia, na szczęście w tym roku się zakończy)
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (pytanie: czy to jest oby kanał popularnonaukowy [nawet w Discovery Channel zdarzają się ciekawe "precle"])
6) Najgorszy kanał dziecięcy - brak zdania
7) Najgorszy kanał muzyczny - brak zdania (nie wiem, na który kanał z disco-polo postawić)
8 ) Najgorszy kanał HD - brak zdania
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (nawet Filmbox Arthouse nie zmienia tego stanu rzeczy)
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Medical Channel (najmniej przemyślany kanał w historii polskiej telewizji: słaba dostępność + niepoważne traktowanie polskiego rynku - wycofanie się po 3/4 miesiącach)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 8TV (podręcznikowy przykład niepotrzebnego rebrandingu: treści, które są w 90% takie same jak w EskaTV oraz dublowanie treści i profilu [po uruchomieniu Nowa TV])
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - 8TV (patrz punkt 11)
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Orange Sport (patrz punkt 4)
14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TV Puls (klasyk)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - WP

2) Najgorszy kanał informacyjny - Polsat News 2

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka tv

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport News

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Bajka (od Astro)

7) Najgorszy kanał muzyczny - To! TV

8 ) Najgorszy kanał HD - brak

9) Najgorsza paczka kanałów premium - kanały erotyczne

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - To!TV

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - brak

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Mango 24 i wiele więcej

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV6

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP INFO

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka.TV

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network

7) Najgorszy kanał muzyczny - VIVA PL

8 ) Najgorszy kanał HD -

9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - ZOOM TV

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - ZOOM TV

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - 

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV TRWAM

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN (podobnie jak w poprzednim roku, za ciągłe oznakowanie filmów animowanych i familijnych jako +12 ze względu na ominięcie porozumienia o niezdrowej żywności, brak kary za zawyżanie ze strony KRRiT, naruszenie rozporządzenia z dnia 23 czerwca 2005 r.)

2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika (za propagandę, ale poczekajmy aż zmieni się Konstytucja RP tak, aby TVP wrócił z powrotem z propagandowego na miarę PRL-u na pluralistyczny)

3) Najgorszy kanał filmowy - TVN Fabuła (powód jest wiadomy, łamanie rozporządzenia z dnia 23 czerwca 2005 r.)

4) Najgorszy kanał sportowy - Canal+ Sport (za dwunastkowanie magazynów sportowych niezwiązanych ze sztukami walki)

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - National Geographic (za kłamliwe dokumenty)

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Top Kids TV (the worst ever)

7) Najgorszy kanał muzyczny - MTV (za pranie mózgów)

8 ) Najgorszy kanał HD - Canal+ Sport HD (powód jest podany wyżej)

9) Najgorsza paczka kanałów premium - brak zdania (wstrzymuję się)

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - 8TV (za kradzież tak dobrej Eski TV w NTC)

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 8TV (jw.)

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówceTele5 HD (za powtórki powtórek powtórek [sorki za pleonazm])

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Republika (powód jest podany wyżej)

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TVN (za krytykę władzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls (za programy z lombardem w tle i za ciągłe zmienianie ramówki).

2) Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika (za ogromną ilość telezakupów).

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV (za to, że kanał już nie jest filmowym, tylko serialowo-dokumentalno-kabaretowym).

4) Najgorszy kanał sportowy - Extreme Sports (marna oferta sportowa, tylko sporty walki).

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (za to, że pomimo nazwy kanału, filmów historycznych wcale nie ma).

6) Najgorszy kanał dziecięcy - teleTOON+ (za zmianę profilu kanału do ''dziewczęcego'').

7) Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska (i tak ten kanał wiele muzycznego już nie ma, poza pasmem ''Night Videos'' od 2:00 do 6:00).

8 ) Najgorszy kanał HD - brak

9) Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox (marna oferta filmowa, same powtórki).

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Zoom TV (marny kanał, jedynie co tam wartego do obejrzenia jest to programy Kuźniara i Jachimka).

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 8TV (zastąpił Eskę TV, mało muzyczny kanał).

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TVN 24 (za materiały krytykujące Polski Rząd i Polskiego Prezydenta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat (przyznam, że tutaj miałem kilku kandydatów, ale uznałem, że oddam głos na nich za to, że dzienna ramówka w ogóle się do oglądania nie nadaje, co najwyżej wieczorne propozycje)

2) Najgorszy kanał informacyjny - Superstacja (kto to widział żeby robić pierwszy serwis po 11?)

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka.TV (trochę mało filmów)

4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport (słabizna pod względem relacji, i tak już kończą działalność)

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (nie ma tam wcale historii)

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Teletoon+ (konsekwentnie 3 rok oddaję na nich głos za robienie dennej stacji)

7) Najgorszy kanał muzyczny - To!TV (mizernota)

8 ) Najgorszy kanał HD - wstrzymuję się

9) Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox (słaba oferta filmów)

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - To!TV

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 8TV

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - wstrzymuję się

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -wstrzymuję się

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Teletoon+ (nieodpowiedzialni ludzie kierują ich stroną na Facebooku, i do tego kłamią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVN 24

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka.TV (marna oferta filmowa tego kanału)

4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport (w tym roku praktycznie same powtórki, na szczęście w kolejnym już go nie będzie)

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel (rzadko coś ciekawego się trafi, większość to niezbyt ambitne produkcje typu bimbrownicy, złomiarze itp.)

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network

7) Najgorszy kanał muzyczny - VIVA PL

8 ) Najgorszy kanał HD - Polsat 2 HD (praktycznie same powtórki, według mnie najgorszy z kanałów w HD)

9) Najgorsza paczka kanałów premium - brak (nie oglądam, więc nie mam zdania)

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Zoom (dla mnie porażka, nic ciekawego)

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -  8TV (w porównaniu do ESKA TV zmiana na gorsze)

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -8TV (jak wyżej)

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -  Orange Sport (jak wyżej)

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TVN 24 (jaki kanał, taka reputacja)

Edytowane przez mateo88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TLC

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVN24

3) Najgorszy kanał filmowy - Comedy Central (nie ma tam nic co mnie zainteresowało pozaa Blok Ekipą)

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport News (jakość jak z VHS - to ma być kanał sportowy?)

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - nie mam zdania

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Boomerang (od premiery dawno temu poziom sięgnął poniżej dna)

7) Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska

8 ) Najgorszy kanał HD - brak zdania

9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - WP

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - brak zdania

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Wellbeing

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Atm Rozrywka (ciągłe powtórki)

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TV Puls

Edytowane przez tomekdvbt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy TLC to kanał ogólnotematyczny?

 

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV6 (za słabą ramówkę)
2) Najgorszy kanał informacyjny - Republika (za dużo telezakupów, nic ciekawego, wspieranie jednej partii politycznej)
3) Najgorszy kanał filmowy - Novela TV (słaba jakość, 4 seriale na krzyż)
4) Najgorszy kanał sportowy - Fightbox (nie przekonał mnie ten kanał, to już Extreme jest lepszy)
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - brak (wstrzymam się tu od głosu)
6) Najgorszy kanał dziecięcy - BBC Cbeebies (słaba oferta programowa)
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV (po zmianie ta stacja niczym nie zachwyca)
8 ) Najgorszy kanał HD - BBC Lifestyle (to jest psycho HD)
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Flimbox (powtórka 24h)
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - WP (słaba jakość oraz oferta)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TOTV (j,w)
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - E! (nie widzę sensu tego kanału w Polsce)
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - brak (dużo typów, nie wiem na jaki się zdecydować)
14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - brak
 
Brakuje kategorii Najgorszy kanał Lifestylowy.
Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak przedstawię moje opinie na temat najgorszych kanałów, chociaż fakt pisałem różnie :) 

Więc tak:

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP2 (w popołudniu ok, ale rano i wieczorem PNŚ, czy inne m jak miłość)
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info (ponieważ same informacje informacje informacje bleble)
3) Najgorszy kanał filmowy - Canał+ (brak filmów dla trochę młodszej widowni)
4) Najgorszy kanał sportowy - Canał+ Sport (mogli by dać trochę a'la sportu, niby hokej zimowy koszykówka takie tam różne?)
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery HD (nie zanosi się aby był naukowy, jest bardziej tematyczny)
6) Najgorszy kanał dziecięcy - MiniMini+ (bo kończy o 21, nie daliby chociaż 15 minut po czy pół godziny? (21:30))
7) Najgorszy kanał muzyczny - TOTV (kiedy było jeszcze Itv było dobrze, ale po 27 lutym już mi zbrzydło)
8 ) Najgorszy kanał HD - Polsat 2  (same powtórki, ale wieczorem w PT. SOB. ND filmy tylko że kiepsko, mogłyby być własne produkcje)
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Kanal+ (j.w.)
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - 8TV (nie lubię kanałów muzycznych)
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TOTV (j.w)
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - (j.w.)
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Trwam
14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TVP Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls (wszystko zostało już powiedziane chyba)

2) Najgorszy kanał informacyjny - Polsat News 2 (prócz czasem transmisji wydarzeń które inne stacje info sobie odpuszczają, nie widzę sensu istnienia tego kanału, tym bardziej że od nowego roku chcą ograniczyć pasma z informacjami i publicystyką)

3) Najgorszy kanał filmowy - Novela TV (zupełnie rzecz nie dla mnie, z moich krótkich dość obserwacji również słabutka jakość nadawania)

4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport (kanał dogorywał w marnym stylu, kilka transmisji powtarzanych w pętli, live'y w 2016 można policzyć na palcach dwóch rąk)

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet (jak w przypadku Noveli, słaba jakość nadawania, niczym nie przyciąga mnie ten kanał)

6) Najgorszy kanał dziecięcy - TeleToon+ (dla mnie bardzo nijaki kanał, nikt z milusińskich tego czegoś nie kojarzy)

7) Najgorszy kanał muzyczny - 4Fun Fit&Dance (czy tam Dance) (kanał może nie jest tak fatalny jak TO!TV, ale za to co zrobili z niego w ciągu ostatniego roku należy się mu ten zaszczytny tytuł, z bardzo fajnego kanału, takie nie wiadomo co...)

8 ) Najgorszy kanał HD - bez zdania, kategoria jak w przypadku "najlepszego" moim zdaniem niepotrzebna

9) Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox (powtórka, powtórka, powtórka)

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - TO!TV (bez komentarza)

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TO!TV (również bez komentarza)

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Wellbeing (co to w ogóle jest? :D)

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Mango 24 (zupełnie bezwartościowy kanał)

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Cyfrowy Polsat/Ipla (za słabą zwłaszcza początkowo obsługę Euro 2016 w streamingu, i związaną z tym fatalną obsługę na kanałach społecznościowych, lakoniczne odpowiedzi pisane z automatu)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1 (za upolitycznienie i za zbytnie rozkatoliczenie )

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info (Za upolitycznienie  oraz za danie się wkręcic w Tomasza z Podkarpacia)

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV ( za telenowelę dokumentalną oraz seriale  -kanał zszedł na psy )

4) Najgorszy kanał sportowy - wstrzymuję się

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - wstrzymuję się

6) Najgorszy kanał dziecięcy - wstrzymuję się

7) Najgorszy kanał muzyczny - wstrzymuję się

8 ) Najgorszy kanał HD - TVN HD ( Brak TXT)

9) Najgorsza paczka kanałów premium - wstrzymuję się

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Zoom TV ( Może jest konkurencją dla TVP Info ale  ma  kiepskie seriale )

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - wstrzymuj się

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Wstrzymuję się

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Wstrzymuję się

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TV Puls ( Admini to w ogóle nie wiedzą co się dzieje u nich w stacji )

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - BRAK

2) Najgorszy kanał informacyjny - TVN 24

3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery

6) Najgorszy kanał dziecięcy - teleToon+

7) Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV

8 ) Najgorszy kanał HD - BRAK

9) Najgorsza paczka kanałów premium - BRAK

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Zoom TV

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - BRAK

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - BRAK

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - ATM Rozrywka

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVS

2) Najgorszy kanał informacyjny - Superstacja

3) Najgorszy kanał filmowy - Polsat Romans

4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Hisotry

6) Najgorszy kanał dziecięcy -  Cartoon Network

7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV

8 ) Najgorszy kanał HD - Polsat 2 HD

9) Najgorsza paczka kanałów premium - CANAL+

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - To!TV

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TO!TV

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TO!TV

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TO!TV

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Cyfrowy Polsat - za transmisje PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Tele 5
2) Najgorszy kanał informacyjny - Tvp Info
3) Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka
4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery
6) Najgorszy kanał dziecięcy -  Teletoon+
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV
8 ) Najgorszy kanał HD - Filmbox HD
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Zoom
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Zoom
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TO!TV
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -Mango
14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Tv Puls

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Najgorszy kanał ogólnotematyczny-TV Puls

2)Najgorszy kanał informacyjny-TVP Info

3)Najgorszy kanał filmowy-Stopklatka TV

4)Najgorszy kanał sportowy-Eurosport

5)Najgorszy kanał popularnonaukowy-Discovery Channel

6)Najgorszy kanał dziecięcy-Nickelodeon

7)Najgorszy kanał muzyczny-MTV Polska

8)Najgorszy kanał HD-13Ulica HD

9)Najgorsza paczka kanałów premium-Canal+

10)Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 roku-8TV

11)Najgorszy kanał wprowadzony do mojej platformy/kablówki-Zoom TV

12)Kanał,który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie,kablówce-Viva Polska

13)Kanał,który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie,kablówce-8TV

14)Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych-TV Trwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Najgorszy kanał ogólnotematyczny-TVP1


2)Najgorszy kanał informacyjny-TVP Info


3)Najgorszy kanał filmowy-AXN


4)Najgorszy kanał sportowy-PSNews


5)Najgorszy kanał popularnonaukowy-Discovery Channel


6)Najgorszy kanał dziecięcy-Nickelodeon


7)Najgorszy kanał muzyczny-MTV Polska


8)Najgorszy kanał HD-AXN Sipn HD


9)Najgorsza paczka kanałów premium-Canal+


10)Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 roku-8TV


11)Najgorszy kanał wprowadzony do mojej platformy/kablówki-Zoom TV


12)Kanał,który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie,kablówce-TBN Polska


13)Kanał,który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie,kablówce-TV Republika


14)Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych-TV Trwam


Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny – Tele5
2) Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info
3) Najgorszy kanał filmowy – Ale Kino!
4) Najgorszy kanał sportowy - Orange Sport
5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - History
6) Najgorszy kanał dziecięcy -  ?
7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV (wahałem się jeszcze pomiędzy Power Tv a MTV Polska)
8 ) Najgorszy kanał HD - ?
9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce – 8TV
11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki – 8TV
12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - ?
13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce – E!
14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych – TVP Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia1 (kanał pokryty mułem na dnie od 1993 roku)

2) Najgorszy kanał informacyjny - (tvn)24 (koloryzacja faktów całą dobę od wyborów w USA po .nowoczesną w PL)

3) Najgorszy kanał filmowy - NowelaTV

4) Najgorszy kanał sportowy - Polsat Sport Fight (kanał stworzony na sztukę, zero relacji na żywo same powtórki)

5) Najgorszy kanał popularnonaukowy - H2 (wszystko o kosmitach, poprzeplatane reklamami co 10minut)

6) Najgorszy kanał dziecięcy - brak zdania

7) Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV

8 ) Najgorszy kanał HD - Polsat2 HD

9) Najgorsza paczka kanałów premium - History (za ogrom reklam i powtórek magazynów)

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - TO!TV

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TO!TV

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TO!TV

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Orange Sport

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - (tvn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najgorszy kanał informacyjny - Superstacja

3) Najgorszy kanał filmowy - Filmbox

4) Najgorszy kanał sportowy - Fightbox

5) Najgorszy kanał popularnodokumentalny - Water Planet

6) Najgorszy kanał dziecięcy - Polsat Jim Jam

7) Najgorszy kanał muzyczny - Viva Polsja

8 ) Najgorszy kanał HD - Polsat 2 HD

9) Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox

10) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Eleven Extra

11) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven Extra

12) Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TO!TV

13) Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Water Planet

14) Nadawca o wątpliwej reputacji w mediach społecznościowych - Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...