Skocz do zawartości

Powiadamianie o nowych postach


szefte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Odhaczyłeś domyśle dodanie tematu w którym odpowiedziałeś do powiadomień? W takim razie w "pamięci" zostały wcześniejsze tematy. Przy tych tematach, na które dostajesz odpowiedź, zejdź na sam dół i poszukaj opcji "przestań śledzić odpowiedzi". Jak poodznaczasz wszystkie problem zniknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mimo, że po każdym powiadomieniu odwiedzam wątek, którego dotyczyło to po kilku tygodniach powiadomienia przestają przychodzić. Odwiedzenie wątku powoduje, że znów przychodzą. Czemu tak jest? Czasami po kilku dniach dziwię się dlaczego nagle zapadła cisza w wątku w którym rozpętała się burza bo nie ma powiadomienia. Wchodzę a burza wciąż trwa tylko, że ja nie ma powiadomienia. Jak wejdę w wątek to powiadomienia wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do danego wątku przestaję zaglądać tylko wtedy jak nie ma powiadomienia (bo teoretycznie nic się w nim nie wydarzyło). Na forum jestem prawie codziennie. Trudno powiedzieć by np. wątek dotyczący platformy TVP był mało uczęszczany przez userów a zawsze po powiadomieniu tam zaglądałem. Zdziwiłem się jak przez 2 tygodnie nie było powiadomienia. Zaglądam a tam 5 nowych stron. Wprowadza to chaos, przynajmniej w moim użytkowaniu forum i wprowadza więcej złego niż dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odhaczyłeś domyśle dodanie tematu w którym odpowiedziałeś do powiadomień? W takim razie w "pamięci" zostały wcześniejsze tematy. Przy tych tematach, na które dostajesz odpowiedź, zejdź na sam dół i poszukaj opcji "przestań śledzić odpowiedzi". Jak poodznaczasz wszystkie problem zniknie ;)

 

Hmm... Mam podobny problem. Miałem kilka tematów w obserwowanych, ale irytujące były ciągłe powiadomienia mailem (na dłuższą metę, a i tak mam bezpośrednio w ulubionych link do PU i zakładki "Obserwowane"). No ale po radzie w tym temacie odznaczyłem dla każdego tematu żeby był obserwowany:

Nie obserwujesz żadnych działów.

Nie obserwujesz żadnych wątków.

 

A wątki pododawałem do ulubionych w nadziei, że powiadomień nie będzie (nic o takowych nie ma w opisie sekcji). Ku mojemu zdziwieniu powiadomienie takowe dostałem po pojawieniu się nowej wiadomości >:

 

Pytanie brzmi więc — jak utrzymywać w serwisie listę monitorowanych wątków bez powiadomień na maila?

 

EDIT: wydaje się, że jednak działa a tylko system potrzebował trochę czasu, żeby zatrybić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przychodzą zwroty niedostarczonych wiadomości (odrzucone przez serwery z różnych względów, głównie z powodu przepełnienia skrzynek odbiorców) z czego wnioskuję, że działa. Nadal nie masz nic? Jakiś antyspam nie wycina Ci tych powiadomień?

 

Dodam, że mam też polskie znaki tak jak powinny być - czy ktoś ma jeszcze problemy z dostarczaniem powiadomień lub z brakiem polskich czcionek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to wyłączone bo zawsze wchodziłem na forum i wchodziłem tylko i wyłącznie w "Aktywne wątki" i tam się pojawiało zawsze wszystko to co się działo na forum podczas mojej nieobecności.

Niestety teraz to nie działa, ale mam nadzieję (i prośbę :) ) że kiedyś znów będzie, bo nie wiem jak dla kogo ale dla mnie było to niezastąpione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę chyba zmienić swój nawyk dowiadywania się o nowych postach z maili bo przychodzą bardzo rzadko. Są wątki, z których nie ma powiadomień w ogóle, np. TV Silesia, z innych raz są raz nie ma. Nie lądują też w spamie. Kiedyś wszystko śmigało jak trzeba a od kilku miesięcy jest problem a teraz to już prawie żadnych powiadomień nie dostaję. Cóż... muszę zacząć wchodzić w obserwowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wiem na 100%, że jest jakiś problem z pocztą na o2.pl/tlen.pl - maile z naszego serwera są odrzucane, teoretycznie wiem czemu, ale próbowaliśmy kombinować i na razie bez efektów. Nie składamy broni - będziemy próbować coś z tym jeszcze zrobić...

A moze dodac ta opcje do profila , inaczej chodzi mi o wylacznie powiadomien , na co spam z forum ( na wiekszosci froum , jest taka opcja i mam ja OFF poprostu zbedne sa powiadomienia ) dosc czlowiek meczy sie z spamem reklam

 

 

wystarczy ze wejdzie sie i wyswietla sie opcja

 

* Wątki bez odpowiedzi • Nieprzeczytane posty • Nowe posty • Aktywne wątki

 

i to w zupelnosci wystarczy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

zastanawiałem się czy nie dopisać się do tematu o niechcianych powiadomieniach lub tapatalku, ale zdecydowałem się na nowy temat....

domyślam się że mój problem dotyczy małej (lub bardzo małej) grupy osób, ale czy istnieje możliwość modyfikacji powiadomień, a dokładniej wyboru czy mail ma przyjść czy nie.

 

jakoś tak wychodzi że coraz bardziej przechodzę na urządzenia mobilne, a laptopa odpalam tylko z wieczora, czyli cały dzień siedzę na tapatalku który działa świetnie na tym forum (dzięki, Mr. Orbita!), ale jest to trochę denerwujące jak przychodzi mail (który muszę zaznaczyć jako przeczytane lub usunąć bo z linków nie skorzystam), a zaraz tapatalk daje swoje powiadomienie o nowym poście - niby mógłbym wyłączyć je w programie, ale dzięki niemu mogę jednym pyknięciem wejść na dane forum/temat/post.

i tu jest moje pytanie z początku posta - czy można dać możliwość wyboru (TAK/NIE) aby w ogóle nie przychodziły powiadomienia z obserwowanych tematów, lub dać możliwość wyboru rodzaju powiadomienia (czy ma być czy też nie) w momencie kiedy zaczynamy obserwować dany temat.

 

domyślam się też że nie jest to zajęcie na 5minut ale może przy jakiejś modyfikacji forum, czy w ramach nudnych, deszczowych wieczorów (a mamy ich ostatnio zdecydowanie za dużo).... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jestem w stanie to wyłączyć "per użytkownik", ale to spowoduje, że nie dostaniesz na pewno także powiadomień o PW, a być może w ogóle jakichkolwiek maili z forum. Opcja jest jednak mocno nieprzetestowana, na razie nie mam też możliwości wyciągnięcia jej do ustawień użytkownika. Mogę spróbować ją aktywować dla Ciebie na próbę.

 

Pomysły alternatywne:

- zmiana maila na fałszywy (ale to tylko ja, bo jak spróbujesz sam, to nie zmieni do kliknięcia w link aktywacyjny, a na fałszywym mailu nigdy takiego nie dostaniesz + nie zadziała w przyszłości przypominanie hasła, jeśli okazałoby się potrzebne),

- dodanie maili z forum do spamu jeszcze na poziomie skrzynki (o ile jest taka możliwość), co powinno spowodować, że maile nie będą Ci schodzić do odebranych

 

Rozejrzę się w kwestii możliwości dodania obserwowania bez powiadomień jako "ustawialnego" dla użytkowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...