Jump to content

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Ciekawa sprawa, właśnie zauwazyłem że zaczęła działać u mnie wbudowana apka Prime Video w Fire Sticku, wcześniej przy próbie odtworzenia dowolnego materialem wywalała ona za każdym razem problem z lokalizacją. A teraz normalnie wyświetla programy, mozna wybrać również polski interfejs aplikacji. Nie trzeba już dogrywać z Android TV.

W dniu 1.09.2020 o 01:17, GrubyBubu napisał:

Dzisiaj doszły wszystkie seriale które podałem wcześniej, Homeland i Synowie Anarchi dodatkowo lektora mają

Nie ma to jak dodać lektora do seriali które ma konkurencyjny Netflix a nie do tych co mają tylko oni. Prosi się lektor do Mad Man czy Chicago Fire, przynajmniej pierwszych 2 sezonów, do tego lektor do własnych produkcji.

Trzeba się z tym tylko  liczyć, że może  trzeba będzie jeszcze dopłacić   do tych usług, gdy plany z wejściem nowego podatku od usług streamingowych wejdą w życie...

Przepisy już weszły w życie. Podatek jest na tyle śmieszny, że nikt cen nie podniósł
  • Thanks 1
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pewnie będzie z poślizgiem, skoro jest możliwość oglądania i ma tłumaczenie.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Mam pytanie, czy te doładowania do Amazona ze stacji benzynowych, działają także z Amazon Prime Video, czy tylko z ich sklepem?

A jeśli ze sklepem, czy to jest geograficzne ograniczenie?

Że z niemieckim tak, ale z francuskim nie?

Guest lukimann

Jesli chodzi o filmy, to do jakich praw filmowych ma dostęp serwis Prime Video ?

Są jakieś tytuły na wyłączność?

Widzę tytuły, których nie znajduję  w inbych serwisach.

Pomijam Bollywood...

1 minutę temu, lukimann napisał:

Edited by lukimann

Poza originalsami, ciężko znaleźć filmy z prawem pierwszej emisji. Po licencji w C+ pojawiają się filmy Regency, jak Bohemian Rhapsody czy Wdowy.

Guest lukimann

Tego się nie spodziewałem.

Brak napisów,  tylko lektor i w dodatku fatalnie sie go " słucha"- głos zagłusza oryginalny podkład dźwiękowy.

A zapowiadał się ciekawy film, ..może jednak kiedy indziej za drugim podejściem. 😔

" Bon Voyage" - tego nie da się ogladać..:/

Edited by lukimann