Jump to content

Recommended Posts

Noc oczyszczenia i Treadstone skasowane przez USA Network.
Jak ktoś jeszcze nie oglądał Treadstone, to pomimo tego, że to dobry serial, odradzam ponieważ ostatni odcinek zostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Szkoda...

Amazon Prime Video dostał z aktualizacją Chromecast.

a161b1ba25304c9f060db2bea837ecb2.jpg

@kingofsouth, zaktualizowała Ci się apka Prime Video w telewizorze? Wyszła nowa wersja, ale podobno tylko dla modeli od 2018 roku.

Jestem w pracy , sprawdzę jak będę w domu.

• Sad 1

W dniu 15.05.2020 o 11:18, Pawop napisał:

@kingofsouth, zaktualizowała Ci się apka Prime Video w telewizorze? Wyszła nowa wersja, ale podobno tylko dla modeli od 2018 roku.

Brak aktualizacji. Niestety lub stety mamy model z 2017 roku :)

• Sad 1

Ja mam aktualizację. Niewiele zmienia. Jest po polsku (nie pamiętam, czy wcześniej był PL interfejs bo nie zwróciłem na to uwagi a dostałem komunikat, że jest teraz w „moim języku”. Nadal mało płynnie przegląda się kafelki. Po wejściu w konkretną pozycję trochę inaczej wygląda i odświeżyli pasek z postępem oglądania.

Zakończył mi się okres promocyjny za 2,99 euro i po kliknięciu w film nieświadomy konsekwencji pobrało mi opłatę 5,99 euro.Sądziłem, że zostanę zapytany czy chcę przedłużyć na kolejny miesiąc czy coś w tym stylu, ale nic z tych rzeczy.Miał ktoś z Was taki przypadek?

Czyli tak by się przedłużyła jakbym nawet nie kliknął filmu?

Subskrypcja odnawia się do momentu, aż jej nie anulujesz. Klikanie nie ma żadnego znaczenia.

• Thanks 1

Czyli muszę anulować członkostwo?Teraz dokładnie nie pamiętam, ale byłem przekonany, że to zrobiłem.

Posted (edited)

Nie do końca tak jest. Ja miałem konto oplacane  z karty revoluta i gdy nie było na nim kasy anulowali...co najlepsze ostatnio moja żona kupując coś na Amazon wzięła prime..wiec wlazłem w amazona by coś obejrzeć...

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to moje  konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Edited by umek

1 minutę temu, aro napisał:

Czyli muszę anulować członkostwo?

Tak. 

4 minuty temu, umek napisał:

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to jej konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.

Tak to u nich wyglada..niestety ale to tylko gdy sami zawiesili konto. Gdy Ty zawiesisz raczej taka sytuacja się nie zdarzy (raczej)

Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.
Nie ma takiej możliwości. Jak jest konto nieopłacone, to przy próbie obejrzenia czegokolwiek wyskakuje info żeby wykupić.

Posted (edited)
1 godzinę temu, aro napisał:

Ja ponad rok temu anulowałem subskrypcję APV, dziś wszedłem aby powrócić i klikając na odcinek The Grand Tour nie pojawiła się żadna informacja o opłacie, albo o braku subskypcji, tylko momentalnie przyszedł mail na telefon o 7 dniowym okresie próbnym (znowu ? , już kiedyś wykorzystałem i potem opłacałem 3 msc ) i że za tydzień pobiorą z karty 5,99€. tak więc dziwnie to działa moim zdaniem.

Edited by nieczęstygość
  • Upvote 1

Godzinę temu, Pawop napisał:
2 godziny temu, aro napisał:

Nie ma takiej możliwości. Jak jest konto nieopłacone, to przy próbie obejrzenia czegokolwiek wyskakuje info żeby wykupić.

Czyli pisze nieprawdę?:)

Serial Małe ogniska wrzucili wczoraj z napisami niderlandzkimi...Polskiego tłumaczenia nie ma w ogóle...Nie wiem czy to pomyłka, czy tak postanowili uszczęśliwić nasz kraj...

Ja ponad rok temu anulowałem subskrypcję APV, dziś wszedłem aby powrócić i klikając na odcinek The Grand Tour nie pojawiła się żadna informacja o opłacie, albo o braku subskypcji, tylko momentalnie przyszedł mail na telefon o 7 dniowym okresie próbnym (znowu ? , już kiedyś wykorzystałem i potem opłacałem 3 msc ) i że za tydzień pobiorą z karty 5,99€. tak więc dziwnie to działa moim zdaniem.
To w takim razie niedawno to wprowadzili, w zeszłym roku było jak pisałem.
  • Like 1

Może Bezosowi kasy na kochanki brakuje:)

15 godzin temu, umek napisał:

Gdy Ty zawiesisz raczej taka sytuacja się nie zdarzy (raczej)

No właśnie raczej.

Mi miesiąc temu jakoś pobrali kasę mimo anulowania subskrypcji.

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak zrobili.

Nie pisałem też żadnej reklamacji.

Odpiąć kartę to jedyna pewna blokada przed takimi niespodziankami.

Dokładnie..jak widać to nie był przypadek:)

19 godzin temu, umek napisał:

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to moje  konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Miałem podobną sytuację nie wylogowałem się po skończonej subskrypcji i żona po prawie 1.5 roku włączyła film i też pobrali z karty pieniądze na szczęście można było się z nimi dogadać i oddali pieniądze i usunęli konto bo nie pamiętałem hasła.

• Upvote 1

Serial " Wdowa" zaliczony.Można obejrzeć, ale niekoniecznie jako obowiązkowy tytuł w ramach subskrypcji Prime. :-)