Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Nie do końca tak jest. Ja miałem konto oplacane  z karty revoluta i gdy nie było na nim kasy anulowali...co najlepsze ostatnio moja żona kupując coś na Amazon wzięła prime..wiec wlazłem w amazona by coś obejrzeć...

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to moje  konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Edited by umek
4 minuty temu, umek napisał:

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to jej konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.

Tak to u nich wyglada..niestety ale to tylko gdy sami zawiesili konto. Gdy Ty zawiesisz raczej taka sytuacja się nie zdarzy (raczej)

Dokładnie miałem też tak, kliknąłem film i została pobrana opłata z konta, mimo że miałem anulowane członkostwo.
Nie ma takiej możliwości. Jak jest konto nieopłacone, to przy próbie obejrzenia czegokolwiek wyskakuje info żeby wykupić.
Posted (edited)
1 godzinę temu, aro napisał:

Ja ponad rok temu anulowałem subskrypcję APV, dziś wszedłem aby powrócić i klikając na odcinek The Grand Tour nie pojawiła się żadna informacja o opłacie, albo o braku subskypcji, tylko momentalnie przyszedł mail na telefon o 7 dniowym okresie próbnym (znowu ? , już kiedyś wykorzystałem i potem opłacałem 3 msc ) i że za tydzień pobiorą z karty 5,99€. tak więc dziwnie to działa moim zdaniem.

Edited by nieczęstygość
  • Upvote 1
Godzinę temu, Pawop napisał:
2 godziny temu, aro napisał:

Nie ma takiej możliwości. Jak jest konto nieopłacone, to przy próbie obejrzenia czegokolwiek wyskakuje info żeby wykupić.

Czyli pisze nieprawdę?:)

Serial Małe ogniska wrzucili wczoraj z napisami niderlandzkimi...Polskiego tłumaczenia nie ma w ogóle...Nie wiem czy to pomyłka, czy tak postanowili uszczęśliwić nasz kraj...

Ja ponad rok temu anulowałem subskrypcję APV, dziś wszedłem aby powrócić i klikając na odcinek The Grand Tour nie pojawiła się żadna informacja o opłacie, albo o braku subskypcji, tylko momentalnie przyszedł mail na telefon o 7 dniowym okresie próbnym (znowu ? , już kiedyś wykorzystałem i potem opłacałem 3 msc ) i że za tydzień pobiorą z karty 5,99€. tak więc dziwnie to działa moim zdaniem.
To w takim razie niedawno to wprowadzili, w zeszłym roku było jak pisałem.
  • Like 1
15 godzin temu, umek napisał:

Gdy Ty zawiesisz raczej taka sytuacja się nie zdarzy (raczej)

No właśnie raczej.

Mi miesiąc temu jakoś pobrali kasę mimo anulowania subskrypcji.

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak zrobili.

Nie pisałem też żadnej reklamacji.

Odpiąć kartę to jedyna pewna blokada przed takimi niespodziankami.

19 godzin temu, umek napisał:

Tutaj zaczyna się ciekawostka..nie wiedząc że to moje  konto kliknąłem obejrzyj...i pobrali pieniądze z revoluta...:)

Miałem podobną sytuację nie wylogowałem się po skończonej subskrypcji i żona po prawie 1.5 roku włączyła film i też pobrali z karty pieniądze na szczęście można było się z nimi dogadać i oddali pieniądze i usunęli konto bo nie pamiętałem hasła.

• Upvote 1
Warto wykupić Amazon Prime Video? Są jakieś seriale/filmy katastroficzne?
Dla mnie nie warto. Jak znasz kogoś kto jest w Play to pogadaj z nim bo tam APV jest ba 6 miesięcy za darmo.
  • Haha 1
Posted (edited)
3 godziny temu, swordfish napisał:

Po 6 miesiącach opłata 25 zł. Oferta atrakcyjna.  Najtańszy abonament Play to ten z Play Now TV box - 10 zł.

Dokładnie z tego korzystam i korzystać będę. Polecam. Abonent sieci Plus :)

Edit:

Nie wiem , czy ktoś już to pisał , ale The Grand Tour sezon 1,2,3 mają już lektora :D

Wcześniej trzeba było oglądać z napisami.

Edited by kingofsouth
  • Thanks 1
  • Sad 1
Posted (edited)
3 minuty temu, lukimann napisał:

Nadal obowìazuhe 6 miesięcy gratis, podpinając nową kartę?

Było kiedyś pół roku za darmo?? :lol2: Czy pół roku za 2,99 EUR :D

Edited by kingofsouth