Jump to content

Recommended Posts

A Ty byś chciał w Polsce oglądać filmy romantyczno-świąteczne z dubbingiem z aktorami, których nie znasz? Czy jednak polskich aktorów w polskim remake'u tej samej historii? Przykłady: "Miłość jest wszystkim" remake produkcji holenderskiej, "Swingersi" remake produkcji estońskiej

W USA nawet zdarzało się że anglojęzyczne seriale (np. z Australii) miały później swój amerykański remake. Dobrym przykładem jest np. serial The Slap (był swego czasu na Sundance Channel). Nawet w obu wersjach zagrała ta sama aktorka.

To jest temat o polskim Amazonie, więc nie ma sensu wypisywać tu premier z Niemiec. Tym bardziej, że u nas działa karykatura tej usługi.

• Upvote 2
1 godzinę temu, Pawop napisał:

To jest temat o polskim Amazonie, więc nie ma sensu wypisywać tu premier z Niemiec. Tym bardziej, że u nas działa karykatura tej usługi.

Nie musisz sie zaraz unosic bo np.seriale startuja z prawie ta sama data (Bosch) wiec dlaczego nie filmy ? A po za tym nie mam zamiaru tu szpanowac tylko podaje info moze dla niektorych userow ciekawe 🤔

• Confused 1

Po pierwsze nie unoszę się, tylko grzecznie zwracam uwagę. Po drugie powinieneś wiedzieć, że Bosch to original Amazona, stąd pojawił się w podobnym czasie w różnych krajach. W Polsce programy na licencji, to głównie starsze filmy i seriale.

• Thanks 1

Amazon nabył międzynarodowe prawa do mini serialu Hulu - "Little Fires Everywhere". Produkcja pojawi się na platformie 22 maja.

• Thanks 1

Noc oczyszczenia i Treadstone skasowane przez USA Network.
Jak ktoś jeszcze nie oglądał Treadstone, to pomimo tego, że to dobry serial, odradzam ponieważ ostatni odcinek zostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Szkoda...

W dniu 15.05.2020 o 11:18, Pawop napisał:

@kingofsouth, zaktualizowała Ci się apka Prime Video w telewizorze? Wyszła nowa wersja, ale podobno tylko dla modeli od 2018 roku.

Brak aktualizacji. Niestety lub stety mamy model z 2017 roku :)

• Sad 1

Ja mam aktualizację. Niewiele zmienia. Jest po polsku (nie pamiętam, czy wcześniej był PL interfejs bo nie zwróciłem na to uwagi a dostałem komunikat, że jest teraz w „moim języku”. Nadal mało płynnie przegląda się kafelki. Po wejściu w konkretną pozycję trochę inaczej wygląda i odświeżyli pasek z postępem oglądania.

Zakończył mi się okres promocyjny za 2,99 euro i po kliknięciu w film nieświadomy konsekwencji pobrało mi opłatę 5,99 euro.Sądziłem, że zostanę zapytany czy chcę przedłużyć na kolejny miesiąc czy coś w tym stylu, ale nic z tych rzeczy.Miał ktoś z Was taki przypadek?

Subskrypcja odnawia się do momentu, aż jej nie anulujesz. Klikanie nie ma żadnego znaczenia.

• Thanks 1

Czyli muszę anulować członkostwo?Teraz dokładnie nie pamiętam, ale byłem przekonany, że to zrobiłem.