Jump to content

Recommended Posts

10 godzin temu, lukimann napisał:

" Terror" 2 , są napisy ale niestety nadal serial jest niedostępny.Ciekawe kiedy w końcu zostanie udostępniony.

W DE wszystkie 10 odcinkow drugiego sezonu dostepne🤔😉

15 godzin temu, Maq napisał:

Netflix też ma problem, np. przy Better Call Saul serwis wyświetla informacje "Dbamy o bezpieczeństwo aktorów i lektorów. Tłumaczenia dialogów mogą być niedostępne", 

Kilka dni temu Netflix uzupełnił dotychczasowe odcinki 5 sezonu BCS o lektora. Na HBO GO nawet te "zewnętrzne" seriale udostępniane od innych nadawców co tydzień mają lektora (np. Roswell, New Mexico).

Dla klientów sieci Play Amazon Prime Video jest na 6 miesięcy gratis. Właśnie sobie aktywowałem. Jakieś ciekawe filmy świeżutki są? Stare tytuły na razie mi się tylko rzuciły.

Kilka dni temu Netflix uzupełnił dotychczasowe odcinki 5 sezonu BCS o lektora. Na HBO GO nawet te "zewnętrzne" seriale udostępniane od innych nadawców co tydzień mają lektora (np. Roswell, New Mexico).
Nie do końca. Niektóre nowe odcinki seriali na HBO mają lektora kilka dni po premierze.

Jakieś ciekawe filmy świeżutki są? Stare tytuły na razie mi się tylko rzuciły.

Z nowości tylko Originalsy. Poza tym starsze produkcje Paramountu, Universalu i Sony.

13 minut temu, Kiler napisał:

Właśnie sobie aktywowałem. Jakieś ciekawe filmy świeżutki są?

Polecam zacząć swoją przygodę z usługą od seriali. W tym cała magia tego serwisu :)

• Sad 1
19 godzin temu, Pawop napisał:

Nie do końca. Niektóre nowe odcinki seriali na HBO mają lektora kilka dni po premierze.

Serial Sirens, co bylo uwzględnione w rozpisce na kwiecień. O czym pisałem w odpowiednim temacie.

Jeśli zaczną polskiego widza traktować poważnie, to mają szanse na dłużej zostać w tym zestawieniu.

• Like 2
Godzinę temu, Pawop napisał:

Jeśli zaczną polskiego widza traktować poważnie, to mają szanse na dłużej zostać w tym zestawieniu.

HBO GO nie traktuje widza poważne i daję od dawna radę w TOP10, choć przepaść do Netflixa ogromna ;).

Amazon w przeciwieństwie do HBO GO ma porządne HD, nie mówiąc już o 4K i dzwięku przestrzennym.
No i działające takie podstawowe opcje jak reset hasła (co w HBO GO dla abonentów UPC z "nickiem" jest problemem poruszanym od 2 lat na forach i nadal nie działa jak powinno).

Oglądam na Amazonie kolejny serial (teraz Wdowę) i uważam, że mają dobre seriale, ale mam pewne zastrzeżenia do tegoż serwisu

Bardzo polecam "Undone" - świetną animację twórców Bo Jacka Horsemana. Jest ona stworzona za pomocą rotoskopii czyli zamiany "prawdziwego" aktorskiego filmu na animację, co wyszło świetnie.

Sama fabuła to połączenie kryminału, komedii, dramatu psychologicznego z dodatkiem klimatów sci-fi. Trudno to właściwie opisać, ale naprawdę warto obejrzeć. Da radę w jeden dzień bo to tylko 8 odcinków po 20 minut. 9/10 :).

• Thanks 1

Ja pomimo tego, że jestem zachwycony wieloma orginalsami z oferty, to jednak muszę powiedzieć, że „Upside”, żałosna podróbka „Nietykalnych” to marny plagiat i czuję ogromny niesmak po zobaczeniu tego czegoś.

Po co robili remake czegoś tak udanego, podczas gdy można było zabrać się za coś innego. A genialnych produkcji amazona przecież nie brakuje.

Niestety. Hollywood przerabia wszystkie filmy europejskie, które odniosły sukces wśród krytyków i widzów na swój rynek. Ostatnio doszło do remake'u  szwedzkiego dramatu "Turysta" w  głupkowatą komedię "Zjazd" z Willem Ferrellem.

W kolejce czeka amerykańska wersja "Toni Erdmann".

Wszystko dlatego, że Amerykanie nie chcą oglądać filmów zagranicznych z napisami.