Jump to content

Recommended Posts

Wsio w miarę ok jeżeli teraz wypuszczą kilka odc. jak mówisz pierwszej części sezonu.

Ale to nie nastąpi więc APV do zamknięcia jak dla mnie.😀

Nie jest dla wszystkich. Mam abonament Play Internet LTE i dla mnie brak opcji aktywacji w Play24. Umowa podpisana w grudniu 2018. Na stronie napisali, że nie dotyczy tylko internetu stacjonarnego. A przydałoby się za 25 zł, bo kurs euro ciągle idzie do góry. Jeszcze chwila i będzie trzeba płacić po 30 zł za miesiąc.

Potwierdzam, nie dla wszystkich. Od dwóch miesięcy  mam abonament Play internet i według konsultantów też nie mogę skorzystać z tej promocji. Jedna wielka ściema.

Ja mam umowę do lipca i skorzystałem z opcji Amazon. Wcześniej skorzystałem z HBO. Play now mam za free, sporo programów. Abo za 25 zł, 10 giga i reszta all

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

11 minut temu, lukimann napisał:

Czy obserwuje ktoś chwilowe spadki jakości?

Nic takowego wczoraj nie zauważyłem. Oglądałem Człowiek z Wysokiego Zamku.

Pytanie do śledzących promocje na APV. Jakie są obecnie opcje płatności za APV ze zniżką?

Oprócz tego coś z Play.🙂

Edited by tracer10

Nie ma zniżek. Opłata 5,99 EUR miesięcznie.

Jeśli chodzi o mnie to , dwa miesięce jeszcze mam opłaty 2,99 , a potem przechodzę na 5,99.

Pewnie przez VPN i zabawę na inne kraje są jakieś "mega" możliwości ;)

Mi się skończyło właśnie za 2,99.

5,99 to już podziękuję bo APV to tylko uzupełnienie. W tym roku obejrzałem tylko 3 pozycje więc nie ma sensu szóstaka płacić.

Jakoś Netflix czy inni nadawcy nie mają z tym problemów, tylko biedny Amazon z dwiema nowościami na miesiąc.

• Like 1
4 godziny temu, Pawop napisał:

Jakoś Netflix czy inni nadawcy nie mają z tym problemów, tylko biedny Amazon z dwiema nowościami na miesiąc.

Netflix też ma problem, np. przy Better Call Saul serwis wyświetla informacje "Dbamy o bezpieczeństwo aktorów i lektorów. Tłumaczenia dialogów mogą być niedostępne", 

• Like 1