Jump to content

Recommended Posts

Teraz tak patrzę i  są nawet i koncerty, 2 koncerty  - Rammstein i 1-koncerty    Depeche  Mode. 

Edited by XMAREKK30

"Wspaniała pani Maisel" cały 3 sezon z lektorem. Też już mi się skończyła promocja, ale nadal nie zrezygnowałem z usługi. Cały czas coś nadrabiam, a już niebawem "Hunters". W marcu "Hanna", potem "Bosch" i nawet nie ma kiedy zrezygnować🙂

• Like 2

Jezeli kogos interesuje premiery luty w DE

Burning- 11.02

Pet Samatary- 15.02

T-34 - 19.02

The Operative-29.02 oraz pierwszy sezon Hunters -21.02 ,moze jeszcze Charlie Says

Poza Hunters nic do nas nie trafi raczej, zobaczymy co 15 dostaniemy bo wylatują wszystkie filmy z Sony/Columbia ;)

Kolejna dziwna historia, Amazon dodał zwiastun serialu "ZeroZeroZero" premiera 9 marca, a ten sam serial ma być w HBO od 15 lutego

https://www.primevideo.com/detail/0RIG4XTOZLID49T3X7UVK9TDEP/ref=atv_dp_share_cu_r

Edited by GrubyBubu

"Wspaniała pani Maisel" wszystkie sezony już z polskim lektorem, szybko im poszło. Oby systematycznie uzupełniali tłumaczenia swoich produkcji.

Ja natomiast czekam na tłumaczenie 2 sezonu serialu " Terror".

" Wspaniala Pani Maisel" czyli teraz kolejna pozycja na liście do obejrzenia.

2 sezon " Noc oczyszczenia" warto?

@GrubyBubu , racja z tym , że ... 1,5 odcinek jest dostępny. Odcinek 2,3,4,6,7,8,9,10 nie są dostępne. Tak to wygląda. 

To się nie popisali ;-) Raz potrafią wrzucić cały serial czy sezon z tłumaczeniem a innym razem takie niedociągnięcie. Na szczęście tego drugiego jest coraz mniej.

Oglądam obecnie 2 sezon " Nocy oczyszczenia" i puki co tego rodzaju niespodzianki nie ma.

Kiedyś taka sytuacja była z Fear the Walking Dead, w sumie nie sprawdzam tego czy wszystkie odcinki, api wypluwa że doszło i co więc tyle w temacie. Jak ktoś nie oglądał i chce to pewnie można na czacie im zgłosić, a czy pomogą to już nie wiem :)

Kilka razy zgłaszałem brak tłumaczenia do Lost in Oz.... po dwóch miesiącach pojawiły się uzupełnione braki.

Tak to mniej więcej wygląda

Czyli nadal mają nas w ... gdzieś :), szkoda trochę, bo mają się czym popisać jeżeli chodzi o ofertę :(

W dniu 12.02.2020 o 22:13, GrubyBubu napisał:

Czyli nadal mają nas w ... gdzieś :), szkoda trochę, bo mają się czym popisać jeżeli chodzi o ofertę :(

Pragnę cię poinformować , że dostępny jest tylko 5 odcinek drugiego sezonu serialu Terror.

Pierwszy odcinek już jest niedostępny 😂 

Może kiedyś w końcu serwis zacznie w pełni " normalnie" funkcjonować... ;-)skoro jest dostępny przez Play, T- Mobile.

Edited by lukimann

Tylko, że bez polskiego audio.

Szkoda tylko że filmy z kina Indyjskiego w bazie Amazon nie mają tłumaczenia. Ani w formie audio, ani napisów. 

• Confused 1
  • Upvote 1

2 sezon " Nocy oczyszczenia" moim zdaniem lepszy, ale bardziej brutalny od poprzedniego.

Polecam.

Edited by lukimann

Dziś w x-kom Amazon Fire Stick 2 za 139 zł. Jak ktoś nie ma TV 4K to przy odrobinie pracy jest to spoko tańsza alternatywa dla MiBoxa.

Terror sezon 2 jest w całości już niedostępny. Najpierw były 2 odcinki dostępne, potem 1, a teraz wszystko wyłączyli. Szkoda, bo chcę ten serial obejrzeć, ale chyba tam ktoś się pospieszył.