Jump to content

Recommended Posts

Jest i 1 odcinek "Star Trek: Picard". Lektor i napisy, ale "tylko" w HD.

Kolejny serial z polskim lektorem tym razem to Wspaniała pani Maisel i chyba "niebawem" 2 sezon Terror bo dostał tłumaczenie oraz Nos4a2, ale w przypadku tego serwisu może to potrwac ;)

• Upvote 1

"Depeche Mode: Spirits in the Forest" - niesamowita gratka dla fanów Depeche Mode. Jesteśmy z żoną fanami tego zespołu i dla nas to najlepsza rzecz jaka ostatnio pojawiła się na platformach streamingowych. Fenomen zespołu ukazany przez pryzmat 6 bohaterów z różnych części świata i muzyka z koncertu,  który odbył się w Berlinie. 

Film ukazał się w tym tygodniu na APV bez żadnych zapowiedzi. Wcześniej we wrześniu był w kinach, ale wtedy ze względu na pracę nie mogłem go obejrzeć.

• Thanks 1

Koledzy, zapomniałem dzisiaj sobie nagrać film na TVN Fabuła pt,, Robin Hood ". Z tego Amazon to chyba zrezygnuję ze względu na jakość. Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego gdy jak odpalam film Robin Hood z Russell Crowe na darmowym CDA, to obraz jest w jakości HD i żyleta. Natomiast gdy odtworzę dla porównania ten sam film w płatnym Amazon Prime Video, to obraz jest rozmazany, tak jakby w jakości rmvb, lub jeszcze gorszej? Twarze rozmazane itp. To samo się tyczy odtworzenia fimu ze smartfona z 5 calowym wyświetlaczem. Obraz także rozmazany w telefonie na tym samym filmie w Amazon Prime Video, jak i w TV 49 cali. 

• Haha 1
  • Confused 1

32 minuty temu, ARTIPAPK napisał:

Koledzy, zapomniałem dzisiaj sobie nagrać film na TVN Fabuła pt,, Robin Hood ". Z tego Amazon to chyba zrezygnuję ze względu na jakość. 

Ty tak na poważnie??

Jakosc materiałów HD jest rewelacyjna na Amazonie. 

Neostrada Orange 80 Mb/s + 55 calowym Samsung Smart TV. 

Przed chwilą obejrzałem Star Trek: Pickard i bajeczne 1080p u mnie się wyświetla :)

Edit: 

Nawet nie będę Ci pisał o pięknym 4K HDR jak Ty masz "dziwny" problem z HD. 

Odpaliłem specjalnie dla Ciebie Robin Hood i zarówno na smartfonie S10+ , Smart TV , Mi Box S , PS4 Pro obraz jest piękny w 1080p.

Problem po twojej stronie i jestem pewien , że to twój internet nie daje rady :)

Edited by kingofsouth
  • Sad 1
  • Upvote 1

Może i problem leży po stronie internetu. Tylko dlaczego odtwarza ten sam film u mnie w bardzo dobrej jakości w CDA, a w bardzo słabej jakości w Amazon Prime Video? To jest ciekawostka  😕

@ARTIPAPK, a sprawdzałaś jaką masz ustawioną jakość obrazu podczas oglądania, np: na smartfonie? Wejdź w ustawienia aplikacji i sprawdź sobie, czy masz: najwyższa ;)

Co do jakości, to zaraz sprawdzę. Ps. okazjonalnie korzystam także z Netflix i powiem szczerze, że jakościowo obraz jest super i w jakości HD tak jak w opcji tj. drugi plan czyli 2 ekrany. 

Z tej promocji, o której tu było pisane, pierwszą opłatę pobrało mi 2.99 EUR, a już następną 5.99. I tyle było promocji.
I u mnie podobnie, niestety.
Co do jakości, to zaraz sprawdzę. Ps. okazjonalnie korzystam także z Netflix i powiem szczerze, że jakościowo obraz jest super i w jakości HD tak jak w opcji tj. drugi plan czyli 2 ekrany. 
Ja z kolei głównie oglądam Netflixa (plan 4k), a APV sporadycznie (np. Expanse, Grand Tour) i według mnie obraz na APV jest jakościowo nieznacznie lepszy.
  • Upvote 1

@NobelM , porównując 1080p [Netflix] vs 1080p[Amazon] to również uważam , że APV wychodzi zwycięsko w tym pojedynku.

• Upvote 1

A już na pewno porównując 2160p, APV wychodzi zwycięsko.

• Haha 1

Jak na razie chyba najlepsza promocję na ten serwis ma Play.

Edited by lukimann

Ale tylko dla nowych lub przedłużających umowę. Starzy abonenci Play jak zwykle nic nie mają z tego. Na szczęście absolutnie mi nie zależy na APV.

• Haha 1

Kolejnym kuriozum jest fakt, że tylko abonament na telefon daje możliwość skorzystania z Prime Video, abonament internetu już nie.

W przeglądarce pojawiły się dopiski przy pozycjach które niebawem opuszczą usługę, wreszcie jakaś normalność ;)
aa929a279138e022f322c750f04c80bc.jpg

• Thanks 1

Ostatnio obejrzalem 4 sezony "The Killing " jak dla mnie pierwsze 2 za...ste. Moglby ktos polecic cos podobnego, moze byc rowniez na Netflixie, bylbym wdzieczny.🤔😉

Witam, zamierzam założyć konto w serwisie Prime Video i jak dodam kartę płatniczą to z konta będzie brało mi pieniądze za serwis w złotówkach czy euro i bardzo proszę o odpowiedź?

10 godzin temu, stefan85 napisał:

Witam, zamierzam założyć konto w serwisie Prime Video i jak dodam kartę płatniczą to z konta będzie brało mi pieniądze za serwis w złotówkach czy euro i bardzo proszę o odpowiedź?

Bank sam przeliczy złotówki na euro. Oczywiście jeśli konto masz w Polsce

• Upvote 1

Jeśli promocja za 2, 99 EUR na 6 miesięcy nadal obowiązuje to warto.

Edited by lukimann

Nadal jest ta promocja.

Nawet opłaca się płacić 5,99 EUR.  

To moja skromna  ;) opinia. 

Promocja się kiedyś skończy a człowiek przyzwyczaja się do dobrej oferty oraz jakosci obrazu. 

Edited by kingofsouth
  • Sad 1

Podzielam zdanie @kingofsouth.

Jakiś czas temu minęła mi ta promocja, ale z uwagi , że coś ciągle jest do nadrobienia a serwis pomału ale idzie do przodu to na razie z tego korzystam.

Jak już wspomniałem oferta Play jest do przemyślenia jak się nic nie zmieni.

Kolego czy ty używasz VPN , bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawy ale Amazon Prime Video PL nie ma takiej oferty filmowej. 

Edit:

Wygląda to tak.

Czyli Ty masz ofertę nie na nasz kraj.

Co pewnie wiedziałeś, ale po co nam o tym napisać default_wink.pngca7cc83d551e428ec8f06409f19fe958.jpg

a0b2eb13157f22d7d793062361de8a8d.jpg

To pisz gdzie są dostępne,  bo wcześniej wrzuciłeś Men in Black.... tymczasem na Amazon i tylko zamieszanie wprowadzasz.

Większość z nas ma ofertę Amazon PL.

Dla twojej informacji Venom jest na HBO GO PL.

Man In Black International : NC+GO płatne VOD. 

Edited by kingofsouth
  • Upvote 2

W sumie masz racje, co to kogo interesuje,kończyłem The Feed i zapomniałem VPN wyłączyć default_smile.png

Tak doskonale wiem co gdzie jest dostępne i cały czas chodziło o prawa, ale to już nieistotne

• Confused 1