Jump to content

Recommended Posts

15 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Dodano "Supernatural" 14 sezonów lektor i napisy oraz "Mentalist" 7 sezonów lektor i napisy, ale tu i tu tłumaczenia dziurawe póki co

Jak nie wiem co oni mają z dodawaniem tych tłumaczeń.

Przykładowo skoro, uzupełnili tłumaczenie o lektora w jednym z odcinków pierwszego sezonu Man in the High Castle, w kilku odcinkach 2 sezonu i całym trzecim to przecież wiadomo że mają już zrobione tłumaczenia do całych tych sezonów. A oni za to jakoś tak od d... no tylnej części strony ciała ;) się zabierają.

Edited by diabeu
  • Upvote 1

Chciałem zacząć Supernaturala od początku, w zasadzie blokowało mnie jego brak dostępu. Są tłumaczenia od pierwszych sezonów, czy po losowo odcinki?

@darius010 , sprawdziłem i od pierwszego sezonu jest pod górkę :/

Pierwszy sezon brak napisów /lektora

Amazon1.jpg

Drugi sezon są napisy/lektor

amaozn-2.jpg

Edit:

W dniu 15.12.2019 o 07:45, NobelM napisał:

Dajcie znać, jak tam wypada 4ty sezon The Expanse.

Obejrzałem pierwszy odcinek. Jest moc.

Do tego 4K HDR, rewelacja ;)

Edited by kingofsouth

13 godzin temu, darius010 napisał:

Chciałem zacząć Supernaturala od początku, w zasadzie blokowało mnie jego brak dostępu. Są tłumaczenia od pierwszych sezonów, czy po losowo odcinki?

W każdym z sezonów brakuje jakiegoś tłumaczenia losowych odcinków. Są i takie że całe nie mają tłumaczenia nawet napisów.

https://upflix.pl/serial/zobacz/supernatural-2005

Edited by diabeu

Poczekajcie parę miesięcy i wszystko będzie przetłumaczone. U Disney'a przeszkadza ludziom, że nie uruchomią u nas okrojonej platformy z częścią contentu, a full dopiero za jakiś czas. Ci uruchomili okrojoną i dodają w trakcie i też komuś to przeszkadza. Dobrze, że jest i ja się cieszę. A jak coś brakuje, to po prostu czekam aż uzupełnią lub oglądam oryginał.

• Confused 1

3 minuty temu, kolis napisał:

Poczekajcie parę miesięcy i wszystko będzie przetłumaczone. 

Jesteś pewien? ;)

Ja już subskrybuje usługę kilkanaście miesięcy i coś Amazonowi to wolno idzie.

Jeśli masz przetłumaczony co drugi odcinek to jest to mało profesjonalne.

• Like 1

Dokładnie. Tym bardziej że nie chodzi o dogranie tłumaczeń, bo to bym jeszcze zrozumiał. Ale skoro np. część odcinków z danego sezonu ma tłumaczenie a część nie to znaczy tylko że jest to niedociągnięcie po stronie osób odpowiedzialnych za dostępną w Polsce wersję serwisu. Bo przecież jak nagrywali tłumaczenia to nagrali je do całego sezonu a nie losowych odcinków.

• Upvote 2

Dużo uzupełnili w Supernatural, właściwie pojedyncze odcinki zostały, ale nadal najgorsza sytuacja w 1 sezonie, ale może do Świąt się wyrobią z tymi kilkoma odcinkami ;)

Czy ktoś z Was zgłaszał brak tłumaczeń na ich hotline? Napiszcie o braku. Hindus do Was oddzwoni z pytaniem, czy problem dalej się utrzymuje i dodadzą. Pisałem, że oni dość szybko oddzwaniają z Niemiec i rozmawiają po polsku.

W dniu 15.12.2019 o 07:45, NobelM napisał:

Dajcie znać, jak tam wypada 4ty sezon The Expanse.

Oglądam 9 odcinek i serial trzyma poziom. Dla mnie to najlepszy serial sci-fi jaki ostatnio powstał.

• Like 1
  • Thanks 1

Ja kiedyś zgłaszałem i nic to nie dało a problem był od zawsze gdy otwarli się na Polskę.

Dzisiaj premiera "Aeronauts", ale w Polsce bez vpnu możemy oblizać się smakiem. Nie ma w aplikacji, a na stronie amazon.de pojawia się komunikat, że "ten film nie jest dostępny w Twojej lokalizacji".  Może i dobrze, że nie można obejrzeć, bo zaraz narzekałbym, że nie ma polskiego tłumaczenia.

Cały paradoks polega na tym, że na Prime Video film ma polskie tłumaczenie, ale nie jest w Polsce dostępny. Na torrentach, warezach i innych pirackich stronach można go już znaleźć z oficjalnymi polskimi napisami.

• Thanks 1

Podobnie jest z filmem "The Report". Nie jest to zbyt skuteczne w walce z piratami by swój własny film ukrywać w jakimś kraju przed widzami chcącymi go obejrzeć w legalny sposób :)

• Upvote 1

Jadę siódmy odc The Expance i o ile fabuła jest ok to nie widzę nigdzie rozmachu Amazona.

Nic więcej efektów specjalnych niż poprzednie sezony.

Szkoda i duży minus bo jednak liczyłem, że ich kasę będzie widać a tu zonk.

Edited by tracer10

Czy można płacić za tą usługę kartami podarunkowymi  z sklepu typu Żabka ?.

W Necie można sprawdzić kiedy będzie premiera.

Szkoda ,że ten sukces dotyczy rynku UK.

Edited by kingofsouth