Jump to content

Recommended Posts

W Prime Video nie ma opcji bezpłatnej.

Jest bezpłatna i trwa 7 dni...
Okres próbny, a wersja bezpłatna, to są dwie rózne rzeczy.

Tak masz racje, miałem napisać darmowy okres próbny.

6 godzin temu, Pawop napisał:

W Prime Video nie ma opcji bezpłatnej.

Akurat w APV jest opcja bezpłatna. Jak pisałem wcześniej, bez decydowania się na okres próbny można obejrzeć piloty wybranych seriali oryginalnych od APV.

• Like 1

14 godzin temu, Pawop napisał:

Czwarty sezon Człowieka z wysokiego zamku pojawił się z lektorem

Widać, że się zmienia w podejście Amazona do swoich produkcji.

Drugi sezon "Tom Clancy's Jack Ryan " również jakiś czas temu pojawił się z lektorem.

Może nadchodzi nowe? ;)

Edited by kingofsouth
  • Sad 1

Jest tez opcja abo w Prime i wtedy APV jest w cenie, ale to dla tych co duzo w sklepie zamawiaja nie trzeba placic za przesylke i ma sie APV. Od wczoraj mozna obejrzec Tomb Raider w APV DE

Edited by andi64

Teoretycznie dotyczy, bo bezproblemowo wykupisz sobie Prime na spolszczonym niemieckim Amazonie i będziesz oglądał bo nie jest blokowane, jedynie nic nie ma tłumaczenia

• Thanks 1
  • Haha 1

32 minuty temu, Rasheed napisał:

To o czym piszesz nie dotyczy Polski, więc po co wprowadzać w błąd ?

Nie chcialem nikogo wprowadzac w blad podalem tylko info moze jest dla kogos interesujace 🤷‍♂️🤔

Jak piszesz, że coś doszło lub dojdzie do Prime Video, to dodawaj na jakim rynku, bo trochę wprowadzasz zamieszanie.

• Upvote 1

Witam, zachęcony w tym temacie uruchomiłem usługę Amazon Prime Video - obejrzałem pierwszy sezon The Expanse na którym był lektor, a teraz zacząłem pierwszy sezon "Człowiek w wysokim zamku" no i zastanawiam się jak włączyć polskie napisy na aplikacji pod android albo chociaż w przeglądarce internetowej ?. Pozdrawiam.

Edited by trasko

@trasko - A próbowałeś włączyć napisy przed włączeniem odcinka? Włączanie napisów w tle odtwarzania działa niestety źle - automat często wybiera pierwszy lepszy język (najczęściej duński). Pod tym względem nawet HBO GO lepiej sobie radzi, o Netflixie nie wspominając...

• Like 2

@lukis90el- Udało mi się włączyć jedynie napisy na komputerze (w przeglądarce firefox bo tej używam) przez VPN na wersji USA/UK w języku angielskim bo taki jako jedyny był dostępny, natomiast na polskiej wersji strony pomimo informacji o dostępności j. polskiego jak wielu innych języków to włączyć napisów się nie da,  w porównaniu do Netflix i HBO Go to słabo wygląda, a szkoda.

Jeżeli chodzi o jakość video to firefox na PC umożliwia oglądanie w HD 1080p, a w aplikacji na android i poprzez Chrome na android takiej jakości się nie uświadczy i tu też szkoda bo wolę oglądać na TV niż na monitorze komputera. Trzeba się będzie podszkolić w  angielskim :-)

Edit: na komputerze się udało, na androidzie dalej mam problem, jest kilka wersji aplikacji, w tej której się da ustawić napisy to apka przeznaczona na android tv i przy próbie włączenia filmu wyświetla komunikat od amazona o jakimś problemie a na innej aplikacji dla "zwykłego" androida gdy włączę video to brak dostępu do napisów, pewnie te apki nie są kompatybilne z moim sprzętem (dotyczy  FBoxATV).

Dzięki @GrubyBubu dymek jest na PC i nie wiem jak go wcześniej nie zauważyłem :-)

Edited by trasko

Hmm...wszędzie wszystko działa jak powinno, na Tv najpierw zaznaczasz polski i dopiero włączasz film, na androidzie normalnie zmieniasz języki w "dymku" na górze

Ja liczę, że Amazon  da czadu w czwórce.

Edited by tracer10

Pozostałe sezony Człowieka z wysokiego zamku dostały lektora, miejmy nadzieje że reszta produkcji Amazona też się tego doczeka w najbliższym czasie

U mnie pierwszy sezon bez lektora.

• Like 1

7 godzin temu, Pawop napisał:

U mnie pierwszy sezon bez lektora.

Drugi odcinek 1 sezonu z lektorem. W 2 sezonie też brakuje w kilku odcinkach polskiego lektora. Jakoś dziwnie to udostępniają ale pewnie udostępnią w końcu całość.

Oby inne seriale też dostały od początku lektora.

Edited by diabeu

Czyli dopiero obecność w ofercie T- Mobile wyszła na dobre serwisowi i sukcesywnie pojawia się lektor w serialach.

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1