Jump to content

Recommended Posts

Mam tak samo wiēc dla mnie to nic dziwnego ani tym bardziej złego, ale jest tu sporo takich co by ci kosę sprzedali😁że możesz mieć bez problemów kolejny okres promo.

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Wiesz jak ma się kilka kart i do tego żonę co sama ogląda APV,   to czemu nie korzystać w taki sposób

Opłacam serwis ? Opłacam więc co w tym zdrożnego?

Już wiele razy się chwaliłeś,że masz pare kart więc już daruj sobie to przechwalanie się co masz i ile zarabiasz.

• Confused 3
  • Upvote 2

15 godzin temu, lukimann napisał:

Na razie to chyba T- Mobile " oficjalnie" oferuje serwis .Pozostali operatorzy skupili się na Netflixie, HBOGO czy Tidalu.Gdyby Amazon był w ten sposób właśnie szerzej oferowany serwis zyskały większą popularność, a naprawdę warto zainteresować się jego subskrypcją.

Przecież serwisy typu APV, HBO GO czy Netflix możesz mieć bez "udziału" żadnego operatora i to jest właśnie ich plus. Włączasz i wyłączasz kiedy chcesz.

2,99 to uczciwa cena za ofertę, więc czemu płacić więcej skoro można tyle, to samo z Netflixem przecież jest, pakiet Start w Playerze praktycznie cały czas za free jak się udział bierze w playerlabs

• Upvote 1

@diabeu

Bardziej w poście chciałem odnieść się do braku popularności tego serwisu.

Za bardzo on się nie " promuje,"  a więcej abonentów, większy nacisk np na lektora w pozostałych oryginalsach, szybsze dodawanie nowości itp

Jak się kończy ważność karty i należy ją zaktualizować (nowa data ważności, nowy kod CVV), to wtedy jest traktowana jako nowa i można z nowym kontem?

23 godziny temu, kingofsouth napisał:

Ja się mogę pochwalić, że zacząłem z dniem 4 listopada trzecią półroczna przygodę z APV za 2,99 EUR miesięcznie emoji4.png

W jaki sposób i gdzie uzyskałeś taką promocje?

Dla nowych kont, z nowymi, nigdy nie podpinanymi kartami płatniczymi jest taka cena na 6 miesięcy.

• Upvote 3

To oczywiste, nawet nie ma o potrzeby o tym pisać. W przypadku powyżej chodziło jednak o to samo konto z 3 promocją tego typu.

Netflix będzie miał " swojego" Wiedźmina" a Amazon " Władcę Pierścieni".

Oprócz wyżej wymienionych szykują się jeszcze jakieś mega- produkcje w serialach w nadchodzącym roku m i.   w serwisie Prime Video?

• Like 1

Mówi się o "Conanie Barbarzyńcu", "Mrocznej wieży", "Galaxy Quest" i "Kleopatrze". Nie wiem na ile są to projekty realne, czy tylko luźne marzenia producentów.

Ale najpierw Al Pacino będzie polować na nazistów w serialu Jordana Peele'a ("Get out", "Us"):

• Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 1

10 stycznia Treadstone nowy serial cos w stylu Jasona Burne'a

23 stycznia Star Trek :Picard

Homeland sezon 8

Vikings sezon 6

American Gods sezon 3

Bosch sezon 6 

Podalem oczywiscie daty premier w APV De mysle ze w Pl nie beda zbytnio odbiegac 🤔.To tylko pare przykladow 

• Thanks 1

Homelanda i Vikingów w polskim Prime Video na pewno nie będzie.

• Thanks 1
  • Confused 1

Ja natomiast nie moge obejrzec "Dziadka do orzechow i cztery krolestwa " za darmo na APV  chca 14,99€. Musze na HBO GO sobie zobaczyc🤔🤷‍♂️

Edited by andi64
  • Upvote 1

Coraz bardziej zastanawiam się nad APV. Do tej pory korzystałem tylko z Netflixa i HBO GO. Wczoraj przejrzałem ofertę APV. Okazało się że nie trzeba zakładać konta żeby przejrzeć w aplikacji na Smart TV co znajduje się w ofercie APV (w Netflix bez założenia konta tego się nie zrobi, chyba że na stronach w sieci, które prowadzą katalogi ofert VOD). A po drugie, pilotowe odcinki wybranych seriali oryginalnych można obejrzeć za free. Fajny pomysł na zareklamowanie swoich treści.

Pytanie do osób posiadających APV. Można dzielić na kilka urządzeń jak Netflixa i HBO GO? A jeśli tak, to czy są osobne profile jak w N czy tak jak w HBO GO, bez osobnych profili.

3 minuty temu, diabeu napisał:

Pytanie do osób posiadających APV. Można dzielić na kilka urządzeń jak Netflixa i HBO GO? A jeśli tak, to czy są osobne profile jak w N czy tak jak w HBO GO, bez osobnych profili.

Można dzielić.

Nie ma osobnych profili. 

• Like 1

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Można dzielić.

Nie ma osobnych profili. 

Mozna na 6 urzadzen ale tylko na 2 mozna rownoczesnie ogladac i nie ten sam film

• Thanks 1

Dzięki @andi64 , za sprecyzowanie. Tego, że nie można oglądać tego samego film/serialu to nie wiedziałem , gdyż sam używam APV. 

Całe życie się człowiek uczy ;)

Edited by kingofsouth
  • Like 1

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Dzięki @andi64 , za sprecyzowanie. Tego, że nie można oglądać tego samego film/serialu to nie wiedziałem , gdyż sam używam APV. 

Całe życie się człowiek uczy ;)

Ciesze sie ze moglem pomoc😏👍

Dostęp wykupiony, zobaczymy co będzie ciekawego do obejrzenia...

9 minut temu, aro napisał:

Dostęp wykupiony, zobaczymy co będzie ciekawego do obejrzenia...

Mysle ze oferta Cie zadowoli 🤔

Zastanawiam się nad APV i związku z tym mam pytanie wie ktoś może lub czy jest jakaś jakie seriale i filmy są dostępne z lektorem polskim i czy serial Homecoming jest z lektorem polskim?

Serial „Homecoming” jest tylko z polskimi napisami.

Edited by aro

Czwarty sezon Człowieka z wysokiego zamku pojawił się z lektorem

Czy w opcji bezpłatnej i płatnej oferta filmów i seriali jest taka sama?