Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...

To chyba pierwszy oryginalny serial Amazona udostępniony z polskim  lektorem:) Oczywiście nie liczę tych do których kupili międzynarodowe prawa, bo tam lektor pojawiał się już wcześniej.

Edited by Conan

Mam pytanie, czy usługa ta jest czasem problemowa jeśli chodzi o jakość streamu? Mam to od tygodnia i było wszystko w porządku, lecz wczoraj kilka razy obniżyło bitrate do strasznej pikselozy oraz trzy razy przerwało transmisję i wywaliło do czarnego ekranu. Nie była to wina internetu, bo w tym czasie zmierzyłem przepustowość i stabilność łącza i wszystko było OK.

W dniu 31.10.2019 o 17:03, GrubyBubu napisał:

Widać że chyba lektor do nowych seriali to już będziesz standard, bo dzisiaj 2 sezon Jack Ryan też się pojawił z polskim audio

Podejrzewam, że może to mieć związek ze współpracą z T-Mobile

• Like 1

Właśnie kończy mi się 6 miesięczna promocja. Jak dla mnie oferta APV jest zadawalająca. Jest co przez te pół roku oglądać. Szkoda, bo na dniach ostatni sezon "Człowiek z wysokiego zamku", a to jeden z ich lepszych seriali. "Sneaky Pete", to dla mnie największe zaskoczenie na plus, bo nie słyszałem nic o tym serialu. Fajnie, że APV dodaje teraz lektora. Mam zamiar na stałe mieć Netflixa, a HBO GO I APV na przemian opłacać, z tym, że ze względu na bardzo fajną apkę na Samsung Smart TV i coraz lepszą ofertę, to APV będę brał częściej.

Edited by lokam
  • Upvote 1
2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Ja się mogę pochwalić, że zacząłem z dniem 4 listopada trzecią półroczna przygodę z APV za 2,99 EUR miesięcznie emoji4.png

Na to samo konto i kartę?

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ja się mogę pochwalić, że zacząłem z dniem 4 listopada trzecią półroczna przygodę z APV za 2,99 EUR miesięcznie emoji4.png

Nawet tak nie pisz głośno tu bo zaraz zostaniesz cebulakiem😉

Sam tak zrobię za 2 miechy, ale tylko dlatego iż uważam że 2,99 EUR idealnie odzwierciedla zawartość serwisu na dziś.

• Upvote 2
3 minuty temu, tracer10 napisał:

Nawet tak nie pisz głośno tu bo zaraz zostaniesz cebulakiem😉

Wiesz jak ma się kilka kart i do tego żonę co sama ogląda APV,   to czemu nie korzystać w taki sposób ;)

Opłacam serwis ? Opłacam więc co w tym zdrożnego? :)

Edited by kingofsouth
  • Sad 1
  • Upvote 1
Wiesz jak ma się kilka kart i do tego żonę co sama ogląda APV,   to czemu nie korzystać w taki sposób

Opłacam serwis ? Opłacam więc co w tym zdrożnego?

Już wiele razy się chwaliłeś,że masz pare kart więc już daruj sobie to przechwalanie się co masz i ile zarabiasz.

• Confused 2
  • Upvote 2