Jump to content

Recommended Posts

21 godzin temu, GrubyBubu napisał:

Może niedługo, za kilka dni uruchamiają magazyn w Łodzi, czyli typowo już na nasz rynek. Tymczasem nowy film "The Upside" m.in. z Nicole Kidman
www.primevideo.com/detail/B07QMYKRT6

Co do pierwszej części posta.

Jaki to będzie miało wpływ na aplikację?

Już widzę cenę w przeliczeniu na polski region za 12 zł ...przez kilka początkowych miesięcy.

O ile coś takiego się wydarzy i Amazon Prime Video oficjalnie zawita do Polski.

Bezsensownym byłoby budowanie magazynu w centralnej Polsce, daleko od granicy, gdyby nie mieli planu pełnej ekspansji na jasz rynek, w chwili obecnej sklep działa jako dodatek na de, więc wchodząc do nas muszą też zadbać o lokalizację, oczywiście mogę się mylić i to tylko moje przypuszczenia :)

W dniu 19.04.2019 o 00:30, GrubyBubu napisał:

Tymczasem nowy film "The Upside" m.in. z Nicole Kidman
www.primevideo.com/detail/B07QMYKRT6

To amerykański remake "Nietykalnych" z 2011 roku. Amazon nabył międzynarodowe prawa do tego filmu. Ja nie jestem fanem francuskiej wersji  i uważam, że to jeden z najbardziej przereklamowanych filmów w historii, więc amerykańską tym bardziej sobie odpuszczę, mimo świetnej obsady.

Czy u Was też czasami się zdarza, że aplikacja nie chce od razu odpalić, lub brak dźwięku?

Po ponownym włączeniu śmiga jak należy.Na Netflixie czy HBO GO taka sytuacja nie występuje.

5 minut temu, lukimann napisał:

Czy u Was też czasami się zdarza, że aplikacja nie chce od razu odpalić, lub brak dźwięku?

Nie. 

Rychło w czas.. Dawno obejrzany, niedługo startuje piąty sezon.

• Confused 1

Nie rychło w czas, tylko serial u nas jest pokazywany przez AMC, a dopiero po ok roku trafia do Amazona.

Obejrzana w końcu "The Marvelous Mrs. Maisel" - świetny serial, bardzo dobra scenografia i klimat lat 60. Główna aktorka z zasłużonymi nagrodami (w ogóle dopiero po odpaleniu serialu skojarzyłem, że to "Rachel Posner" z HoC, tak jest niepodobna ;)). Czasami klimat minimalnie siada, ale mija kilka minut i wszystko jest wynagradzane z nawiązką ;). Kolejna bardzo mocna po "Grand Tour" i "Man in the High Castle" pozycja wyprodukowana przez Amazon. 8/10.

• Thanks 1

A jednak nie ma kolejnej promocji po 2,99, obciązyli mnie 5,99 euro. Na czacie wyjaśnili, że liczą się miesiące opłat i w 7 miesiącu naliczają pełną opłatę. Zatem rezygnuję :D

• Sad 2

Nieźle. Pół roku po premierze kinowej i z pominięciem telewizji kodowanych. Film jednak nie jest dla wszystkich. Bardzo mocny horror feministyczny z drastycznymi scenami. Ograniczenie wiekowe spokojnie dałbym 21+.

44 minuty temu, swordfish napisał:

Nieźle. Pół roku po premierze kinowej i z pominięciem telewizji kodowanych.

I tak to powinno wyglądać. Szkoda, że APV czy Netflix tylko okazjonalnie mają dostęp do nowości :(

4 minuty temu, Rasheed napisał:

Szkoda, że APV czy Netflix tylko okazjonalnie mają dostęp do nowości :(

Zapomniałeś dodać,  nowości kinowych. 

Nie mogą mieć w naszym kraju, ponieważ licencję na to nie pozwalają. 

HBO, Canal+, Cinemax w naszym kraju mają pierwszeństwo do hitów kinowych. Do tego za jakiś czas dojdzie Disney+.

W innych krajach to trochę inaczej wygląda przykład "Zimna Wojna" jest dostępna w APV USA. 

"Suspiria" była w zapowiedziach na 3 maja, a i tak nie liczyłem, że ją dodadzą u nas, więc to miłe zaskoczenie.

W maju pojawią się między innymi:

"Sneaky Pete" (sezon 3) - premiera 10 maja

"Fleabag" (sezon 2) - premiera 17 maja

"Good Omens" (sezon 1) - premiera 31 maja

• Like 1

Posted (edited)
5 minut temu, Conan napisał:

W maju pojawią się między innymi:

"Good Omens" (sezon 1) - premiera 31 maja

To mnie najbardziej interesuje. 

Dla tych co jeszcze nie widzieli  ;)

Spoiler

Tak na marginesie dodałem do listy odtwarzania filmy z serii James Bond. Jest kilka tytułów w UHD dostępnych.  Mam nadzieje, że się kiedyś u nas pojawią.  ;)

Edited by kingofsouth

Lodge 49 chyba na dniach dostaniemy, bo pojawił się polski opis i tłumaczenie lektor+ napisy

W sumie to pojawiło się ponad 50 produkcji, część to powroty.