Jump to content

Recommended Posts

Czy na innych rynkach, gdzie  jest dostępny ten serwis również są tylko napisy?

W innych krajach europejskich, gdzie serwis wystartował oficjalnie tak jak w Niemczech, Francji czy Hiszpanii oprócz napisów w swoich językach mają także dubbing. W Polsce oficjalnego startu nie było. Po prostu Amazon odblokował swoją usługę na całym świecie. Polska i tak jest jedynym krajem Europy Środkowo-Wschodniej, który ma polski interfejs i napisy w większości pozycji.

Zwiastun "The Widow" - nowego serialu Amazona i brytyjskiego ITV twórców "The Missing". Premiera 1 marca.

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-widow-zwiastun-nowego-serialu-amazona-3921700

https://www.primevideo.com/detail/0G0Y38ND7IBQ4YI1BXEYJTJG58/ref=sr_hom_c_unkc_1_14?sr=1-14&qid=1547542210

• Thanks 1

Pojawił się pierwszy odcinek 3 serii "The Grand Tour". :D

Edited by Barti
Usunięto zbędny zrzut ekranowy.

Świetnie. Przy pierwszej serii nie było ich od razu. Jak sprawuje się obraz w "Grand Tour" i czy sam program jest w stylu "Top Gear"? 

42 minuty temu, swordfish napisał:

Świetnie. Przy pierwszej serii nie było ich od razu. Jak sprawuje się obraz w "Grand Tour" i czy sam program jest w stylu "Top Gear"? 

Sam musisz obejrzeć. Moim  zdaniem podobny, ale opinie są różne...

Prime Video usunął z polskiej oferty film w "W cieniu drzewa" (M2 Films). Dosyć ciekawa sytuacja, bo może jednak okazało się, że nie mają praw do tego tytułu i film jednak pojawi się w HBO.

Podobna sytuacja miała miejsce z Netflixem i jednym z filmów Kino Świat, który był w ofercie przez kilka dni.

8 lutego na całym świecie (w tym w Polsce) Amazon udostępni 3 sezony "The Expanse". Premierowy 4 sezon pojawi się jeszcze w tym roku, ale data nie jest znana.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Bardzo dobra informacja. Szczególnie mi zależy na 3 sezonie. Pierwsze dwa sezony były obejrzane przeze mnie na Netflixie. :D

10 minut temu, Conan napisał:

8 lutego na całym świecie (w tym w Polsce) Amazon udostępni 3 sezony "The Expanse". Premierowy 4 sezon pojawi się jeszcze w tym roku, ale data nie jest znana.

Fajnie, choć prawdę mówiąc nie wytrzymałem i obejrzałem już 3. sezon z "innych źródeł".

Edited by xMaraSSx

W dniu 22.01.2019 o 18:32, Conan napisał:

Jest już zapowiedź tego na YouTube. :)

"The Grand Tour" odcinek 2 część 1 i 2 jest już w aplikacji. Można oglądać. 

Pojawił się również teaser nowego serialu "The Boys". :)

Wg Upflix.pl "Terror" ma 4 odcinki z napisami więc wkrótce powinna być reszta.

Poczekaj nie takie wkrótce, serial The Purge nadal nie ma lektora do 10 odcinka , więc ja osobiście  nie spodziewam się napisow w najbliższym czasie ;)

Napisy posiada 3, 5 odcinek to jestem pewien, bo to teraz sprawdziłem. :)

Edited by kingofsouth
  • Confused 1

Napisy są dostępne dla wszystkich odcinków, więc trzeba ich nękać na czacie, żeby u nas uzupełnili brakujące.

Ja się upominam na czacie o lektora do 10 odcinka "The Purge" i jakoś nie widać efektów :/

Pamiętam jak pisałem by dodali dubbing do pierwszego odcinka 1 sezonu serialu "Lost in Oz". Zajęło to jakiś miesiąc zanim dodali a reszta odcinków miała już dodany.

Edited by kingofsouth
  • Confused 1

Jeżeli odrazu zgłoszą do działu technicznego to szybko uzupełnią, a jak stwierdzą że coś tam to będzie trwało, dlatego polecam obsługę w nocy, kiedy już nasi nie pracują ;)