Jump to content

Recommended Posts

"Ivona" serio?Amazon na tym bazuje?

"Electric dreams" co oglądałem też lektor z tego syntezatora?

Edited by kingofsouth

Te 3 seriale nie czyta syntezator, tylko tajemniczy jegomość, który czyta większość filmów na kanale Eurochannel. Wydaje mi się, że te seriale już właśnie tam leciały, na pewno pamiętam "Wypadek" z emisji na Eurochannel właśnie z tym lektorem. Po prostu dostali taką wersję od dystrybutora ;)

Tak przeglądam ofertę dla dzieci i zastanawiam się kiedy zaczną dubbingować bajki?

Ich oryginalne produkcję są nieruszane w tym temacie.  :/

Jestem po 5 odcinkach The Looming tower, na razie to mój najlepszy serial tego roku. Nie ukrywam że lubię seriale polityczne ale moja wysoka ocena nie bierze się tylko z tego. Świetna fabuła, dobre aktorstwo. Cóż chcieć więcej ?

Nadal to jednak za mało. Oczekuje usługi dla całej rodziny, a oferta dla dzieci jest uboga. Tyle czasu już są na naszym rynku.

"Lorax" , "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" , "Grinch" itp to są pozycje znane i wielkokrotnie obejrzane.

Taka korporacja a nie potrafi profesjonalnie zająć się tematem swoich oryginalnych produkcji.  :/

edit:

Fajnie, że dodają napisy, ale dla 6-7 letniego dziecka niewiele to wnosi. ;)

2018-07-03_093037.jpg

Edited by kingofsouth

Jestem po 5 odcinkach The Looming tower, na razie to mój najlepszy serial tego roku. Nie ukrywam że lubię seriale polityczne ale moja wysoka ocena nie bierze się tylko z tego. Świetna fabuła, dobre aktorstwo. Cóż chcieć więcej ?

Polskiego lektora. :wink:

Mam nadzieję , że będzie kiedyś sezon 2 , bo serial rewelacja. :)

Daje do myślenia. ;)

Edited by kingofsouth

Amazon stworzy konkurencję dla Sky Tv w Uk.

W planach własne urządzenie.To kolejne podejście po kompletnej klapie.

Póki co ani w Sky ani w Virgin nie pojawiła się ich aplikacja w przeciwieństwie do Netflixa co pokazuje że Amazon traktowany jest jako bezpośrednia konkurencja.Nie udało się też stworzenie serwisu z największymi nadawcami w Uk takimi jak BBC czy BT

Edited by Mr. Orbita
Na tą chwilę nowy wątek nie ma jeszcze sensu - łączę.

Serial "The Expanse" sezon 4 w 2019 roku w APV. 

Ja już się nie mogę doczekać. Dla mnie serial rewelacja.Nie chciał Netflix to będziemy mieli w Amazon Prime Video. :D

Znana jest już data premiery 3 sezonu "The Main in the High Castle". Serial powróci 5 października.

Wreszcie, prawie 2 lata czekania to przesada.

Tylko napisz mi jeszcze kiedy spolszczenie strony się pojawi oraz zaczną dubingować bajki?

To tylko moje spekulacje, ale obstawiam, że spolszczenie strony pojawi się jesienią. Seriale z Eurochannel już mają polskie tytuły i polskie opisy odcinków.

Co do bajek to polski dubbing na pewno zaczął pojawiać się w "Lost in Oz".

Co do bajek to polski dubbing na pewno zaczął pojawiać się w "Lost in Oz".

Właśnie co do tej bajki , to jest dubbing odcinek drugi, ale co z pierwszym odcinkiem?

Nie włącze córce bajki od odcinka 2.  :/

Przecież "Wishenpoof" i "The Stinky & Dirty show" mają polski dubbing od kilku tygodni...

P.S.

Zapomniałem jeszcze o "If You Give a Mouse a Cookie"

Edited by kudelek

Trzeba ich męczyć na czacie, po kilku interwencjach dopiero uzupełnili brakujące odcinki w serialach

@kudelek, wysłałem do nich e-mail. I dostałem od nich odpowiedż ,że zajmą się tą sprawą.

Mam nadzieje, że w tym tygodniu pojawi się 1 odcinek "Lost in Oz" przetłumaczony. :D