Skocz do zawartości

Co u Was leci z głośników


Przemek87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słucham genialne 27 - Eldo

 

eldo.jpg

 

ale by nie klamac, z sluchawek nie glosnikow bo w pracy jestem, a kolega obok przesłu[beep]e mastera plyty i nie chcialbym mu przszkadzac

 

update: ejjjj p r z e s l u c h u j e - cenzura? widze ze cenzura forumowa coraz bardziej przesadza ;) robot widzi [beep]a w przeslu[beep]e :)

 

Edycja Mr. Orbita: Inaczej nie da rady tego rozwiązać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leci cisza - bo jestem zajęty i potrzebuję spokoju ;)

 

Ale jak już coś leci to jest to albo coś z:

 

- new romantic (zwykle Ultravox)

- artrock zwany także rock progresywny, ale do roku 1990 (King Crimson, Pink Floyd, Jethro Tull, Emerson, Lake & Palmer, Genesis, Yes, Wishbone Ash etc.) - nie jestem tu ortodoksem - jeśli utwór jest wpadający w ucho, a nie pochodzi z żadnej ze znanych grup - też może być (vel. United Kingdom - w sumie tzw.: "supergrupa", ale kto tam ich pamięta :lol: )

- po prostu dobra muzyka (utwory bez konkretnej kategorii z różnych bajek muzycznych, jak John Bon Jovi - Midnight in Chelsea, czy Sandra - Around my heart ale wersja oryginalna ;) )

 

i teraz uwaga - coś niepasującego:

 

- eurodance :lol: (Masterboy, Captain Jack, Scatman John, Unique II, E-Rotic, Kim Lukas, Eiffel 65, General Base i wiele wiele innych)

 

Wszystko zależy od nastroju :wink:

 

Z muzyki polskiej lubię i szanuję już tylko T.Love - jak tylko gdzieś grają blisko - tam się pojawiam ;)

Mainstreamu w ogóle nie słucham.

 

Niestety problemem jest legalny dostęp do tego rodzaju muzyki - skupiam się na stacjach internetowych - to jest legal, niekiedy niezłej jakości i szeroki wybór, a czasami zakupi się jakiś kompakcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to u mnie radio Gra :P A tak ogolnie to oprocz tego ze co tydzien ukladam swoja prywate tzn. od prawie 20 lat liste przebojow "Chris-Top20" to slucham glownie radia i to przewaznie stacji regionalnych takich jak: RDC czy Koszalin. Komercyjnych rowniez slucham ale nie z taka czestotliwoscia jak regionalnych :wink: . Oprocz tego to od czasu do czasu wrzuce sobie na ruszt jakas plytke ostatnio np sluchalem mojej ulubionej Sandry i jej albumu z tego roku "The Art of Love". Rewelka 8)

A czego ogolnie slucham to chyba juz tutaj gdzies sie wypowiadalem. Za duzo tego zeby od nowa wszystko wymieniac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w nosie słuchanie jakichś snobistycznych [beep]ół... Słuchałbym je tylko po to żeby móc się pochwalić czego to ja nie słucham, ale w ogóle by mnie to nie bawiło. Dla mnie muzyka już się właściwie skończyła więc albo słucham tego co słuchałem 5-10 lat temu albo najwyżej kilku nowowydawanych wydawnictw takich jak L Doopa, Nosowska (poza tym ostatnim szajsem) czy koncertówka Rammsteina z zeszłego roku. Ogólnie jestem w żałobie bo polska muzyka to prawie trup. Zostały jakieś Rubiki, Gosie, Zosie i inne "artystki" oraz niby-rockowe zespoły typu Wilki. A 98% muzyki jaką słucham to muzyka nasza.

 

Podsumowując interesują mnie raczej teksty typu:

najlepsze jest to co się sprzeda, ch..jowe to co sprzedać się nie da

niż psałterze wrześniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z glosnikow zapodaje nowiutka plyta Bon Jovi - Lost Highway. Jak zawsze tak i tym razem sie nie zawiodłem. Muza super w dodatku mozna uslyszec elementy country;] Mimo uplywu lat faceci z Bon Jovi wciaz rządzą :D

 

Właśnie, właśnie. @Jarinho gratulujemy dobrego gustu :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Hollex liczy sobie prawie 160 zł marży!!!!!!!!!!!:shock: .Masakra

 

Ale nie pomyślisz już że warunki dystrybucji w Niemczech a Polsce mogą być inne, albo że w Niemczech może tego schodzić na pęczki i dlatego mają lepsze warunki współpracy z dystrybutorem niż w Polsce?? Takie gadanie ludzi którzy nie wiedzą co to marketing mnie trochę osłabia... Weź porównaj sobie np. ceny laptopów między nami a USA i też stwierdzisz że w Polsce mają na każdym 1000-2000zł marzy??

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...