Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

marki TV4 i TV6 zostaną na pewno! Polsat przecież do tej pory był pośrednio właścicielem Polskich Mediów a teraz uporządkują aktywa swoje i tyle. Przedtem przy emisji analogowej naziemnej Polsat nie mógł by być bezpośrednim właścicielem TV4 bo wtedy KRRiTV odebrała by im koncesję! Przy DVB-T zarówno w TV4 jak i w TV6 poczynią duże inwestycje programowe. Zobaczycie że od września gdy DVB-T już zostanie wprowadzone na dobre a analog naziemny zniknie będą zmiany profili obu kanałów i ich kontentu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Polsat przecież do tej pory był pośrednio właścicielem Polskich Mediów a teraz uporządkują aktywa swoje i tyle.

Nie był. Mają wspólnego właściciela - Solorza-Żaka, ale Polskie Media nie należą do Telewizji Polsat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedtem przy emisji analogowej naziemnej Polsat nie mógł by być bezpośrednim właścicielem TV4 bo wtedy KRRiTV odebrała by im koncesję!

 

Teraz też KRRiT może odebrać im po przejęciu koncesję, choć jakoś z tego prawa nie korzysta, bo gdyby korzystała to koncesji nie miałby już TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ TV4 jest na liście kanałów niegwarantowanych. Jak myślicie czy dojdzie do zmiany nazwy na Polsat 2 ? Praktycznie TV4 jest takim kanałem.Zostawiłbym obecną ofertę stacji z filmami,programami czy telenowelami tylko jako Polsat 2.

 

Obecny Polsat 2 zmieniłbym na Polsat International lub Polsat Polonia i wycofał z Polski.

 

 

W miejscu TV6 uruchomiłbym kanał Polsat Comedy i tam wrzucić wszystkie seriale konediowe z ich archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Filmy w TV 4 w maju 2013 roku:

3000 mil do Graceland [2001] / Afera w Strefie 51 [2007] / Ballistic [2002] / Błękitny tygrys [1994] / Confetti [2006] / Czarna śmierć [2010] / D-War: Wojna smoków [2007] / Freerunner [2011] / Godzilla kontra Mechagodzilla [2002] / Góra strachu [2010] / IP MAN [2010] / Jock [1992] / John i Mary [1969] / Kameleon [2001] / Kameleon: Wyspa przeklęta [2001] / Kodeks zbrodni [1998] / Milczący zabójcy [1988] / Miliony Bailey'a [2005] / Miłośnicy psów [2006] / Na krawędzi ciemności 2 [1995] / Na Szczycie [1997] / Narodziny Legendy: IP MAN [2008] / Nieugięci [1996] / Panika na Rock Island [2011] / Pies Ojca Chrzestnego [2010] / Po napadzie [2007] / Pod ścianą [2011] / Podniebni przemytnicy [2010] / Podwójny chwyt / Postrach z jeziora [2003] / Pyton 2 [2002] / Rainy, superpies [2010] / Serce nie sługa [2001] / Siostry [2005] / SOS dla Tokio [2003] / Spotkanie po latach [2005] / Sprawdzian z miłości [2011] / Strzelec wyborowy [1995] / Tylko dla odważnych [1986] / Uraz [1993] / Wielka bitwa potworów [2001] / Władca komarów [2005] / Wojny barowe [2009] / Wojownicy [1994] / Z lodowej otchłani [2002] / Zabawy z piłką [2004] / Zapach pożądania [2011] / Zdrada [1996] / Zemsta [beep]ów - następne pokolenie [1992] / Zombies [2006].

 

1, 3 i/lub 30 maja:

Książę [1999] / Moja dziewczyna [1991] / Mój brat - Bruce Lee [2010] / Niezatapialny Titanic [2008] / Switch [1991] / Tornado stulecia [2002] / W sieci wspomnień [2010] / Zaina: Jeździec z gór Atlasu [2005] / Marsz dinozaurów [2011] / Marsz Pingwinów [2005] / Moja dziewczyna 2 [1994] / W krzywym zwierciadle. Poszukiwacze złota [2003] / Wyspa zła [2004] / Zakręcony [2000] / Armia Boga [1995] / W dolinie Elah [2007].

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W nc+ TV4 jest na liście kanałów niegwarantowanych. Jak myślicie czy dojdzie do zmiany nazwy na Polsat 2 ? Praktycznie TV4 jest takim kanałem.Zostawiłbym obecną ofertę stacji z filmami,programami czy telenowelami tylko jako Polsat 2.

 

Obecny Polsat 2 zmieniłbym na Polsat International lub Polsat Polonia i wycofał z Polski.

 

 

W miejscu TV6 uruchomiłbym kanał Polsat Comedy i tam wrzucić wszystkie seriale konediowe z ich archiwum.

Bardzo ucieszyłbym się z takich zmian tyle że TV6 przechrzciłbym bardziej na Polsat 3 niż na Polsat Comedy. Byłoby to uzupełnienie dla dwóch innych stacji Polsatu.

Tymczasem pojawiły się już zdjęcia nowej oprawy graficznej która wejdzie w życie od 1 maja: http://www.wirtualnemedia_pl/fotoreport ... na-tv4/471 a tutaj są przykładowe identy i jingle: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/no ... maja-wideo

Jak dla mnie bardzo ciekawie to wygląda choć oprawa bazowana na tej z TV6 już by mnie zadowalała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszyłbym się z takich zmian tyle że TV6 przechrzciłbym bardziej na Polsat 3 niż na Polsat Comedy. Byłoby to uzupełnienie dla dwóch innych stacji Polsatu.

Tymczasem pojawiły się już zdjęcia nowej oprawy graficznej która wejdzie w życie od 1 maja: http://www.wirtualnemedia_pl/fotoreport ... na-tv4/471 a tutaj są przykładowe identy i jingle: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/no ... maja-wideo

Jak dla mnie bardzo ciekawie to wygląda choć oprawa bazowana na tej z TV6 już by mnie zadowalała...

 

Polsat 3 weź się nie kompromituj już Wole TV4 i TV6. Tym bardziej ze TV4 ma własne produkcje. 4 dla kobiet, 6 dla mężczyzn i tyle zmian albo 4 bez zmian a 6 niech będzie młodzieżowy Polsat chciał uruchomić taki kanał powinien być wzorowany na AXN Spin. Powrzucałbym seriale zagraniczne z archiwum Polsatu do tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...