Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Frontowiec napisał:

Faktycznie oferta filmowa TV4 bardzo się róźni od tej z Polsatu, nawet TV4 emitowała premierowo film biograficzny o Margaret Thatcher ''Żelazna Dama'' z Meryl Streep w roli głównej.

 

Premierowo ale nie teraz, tylko wiele miesięcy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sporo kasowych horrorów m.in. "Naznaczony", a ostatnio znany z TVN ten o marionetce. Zapomniałem tytułu i jeszcze kilka innych znanych, których tak na poczekaniu sobie nie przypomnę. Właściwie od wiosny TV4 tydzień w tydzień potrafi coś ciekawego pokazać. Spora odmiana, bo jeszcze jakiś czas temu to same gnioty, sensacyjniaki/horrory klasy C, a wcześniej tak jak pisałem to same przemielone przez maszynkę do mięsa filmy znane z Polsatu/Polsatu Film. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przez te zabawy z logiem przy wprowadzaniu żałobnych barw na TV4 w wersji HD na satelicie mimo że logo wróciło na swoje miejsce po prawej stronie to nadal jest o 1-2 cm niżej w odległości od góry ekranu względem oznaczenia wiekowego. Co ciekawe dzisiaj rano było przez chwilę ok a potem znowu wróciło tak jak było. Wszystkie inne kanały Grupy Polsat zarówno wersje SD w DVB-T MUX2 jak i na satelicie wersje HD/SD nie mają z tym problemów a jedynie TV4 w wersji HD ma taką obsuwę :-( Nawet TV6 w wersji HD wróciła wszystko do normy. Chyba Dział Emisji Grupy Polsat olał sprawę? :-( Wygląda to tak jak by był pijany ktoś tam u nich i się bawił logiem przez co ciągle zmienia swoje pozycje przy emisji na ekranie :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od najbliższego poniedziałku TV4 będzie emitować teleturniej Krzysztofa Ibisza ''Joker'' (swoją drogą kiedyś był w TV4 talk-show o tym samym tytule, który prowadził Wojciech Malajkat).

 

https://www.tvpolsat.info/news/10010/nowa-ramowka-tv4-kiedy-emisja-joker-septagon-nokaut

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, VG02 napisał:

1 kwietnia nastąpi premiera "Dragon Ball Super".


O 7:35... Rozumiem, że Polsat nie wrzucił tego serialu do żadnego serwisu VOD i jak ktoś nie ma Polsat Games to jest skazany na emisje o tej porze na TV4 lub w ogóle?
Chciałem sobie obejrzeć parę odcinków z dubbingiem, ale najwidoczniej nie jest mi to dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, serio? :)


TV4 ciągnę z małej pokojowej antenki, a poza tym korzystam z nc+GO na laptopie, więc niestety sobie nie nagram. Gdybym mógł nagrać to moja poprzednia wiadomość byłaby trochę inaczej skonstruowana, ale dziękuję za fajniutką radę.

 

Nie wiem, czy odcinki seriali z TV4 pojawiają się w jakiejś IPLI, czy na innych stronach (raz czekając na "Wydarzenia" widziałem zaproszenie do obejrzenia odcinka telenoweli sprzed "Wydarzeń" na stronie polsat.pl, ale tam są same seriale z głównej anteny) - może są jakieś szanse, że po premierze w TV4, gdzieś to wrzucą... Nie śledzę ofert serwisów VOD powiązanych z kanałami linearnymi za bardzo, ale pamiętam że na Player.pl były na przykład do obejrzenia odcinki "Sposobu na morderstwo" z TVN7. Pewnie jednak marne szanse, że Polsat otworzy szerzej dostęp do "Dragon Ball Super", a szkoda bo jednak pewnie sporo osób obejrzałoby to właśnie online.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być z tym klopot, na ipli są głównie własne produkcje Polsatu czy TV4 . Nie ma tam na razie tego serialu, gdyby miał być to chyba już by go wrzucili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/2/2019 at 5:12 PM, nieczęstygość said:

Aktualnie na TV4 leci animacja "Auta 2", czy tylko mi się wydaje, że obraz jest wyśrodkowany? (przyciety obraz po bokach i czarne pasy na górze i na dole)  Pamiętam, że na HBO  nadawali normalnie w 21:9. Dziwnie to wygląda. 

Pierwszy film "Auta" był "kręcony" w wersji panoramicznej dopiero później go "obcięli" więc "Dwójkę" zapewne też tak robili. To jest powszechne zjawisko że filmy kręcą w formacie 16:9 a potem obcinają obraz z góry i z dołu. TV4 zapewne wyemitował wersję oryginalną. https://diff.pics/kobVOY7gkSZg/1

Edytowane przez Użytkownik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzając EPG, nie zauważyłem powtórek Dragon Balla Super w weekendy. Trochę kiepski zabieg ze strony stacji. Co do pseudo-21:9, jaki jest sens stosowania takiego czegoś? Jeśli film ma być "lepszy", powinien on zostać nagrany w pełnym 21:9, a nie przekabacać 16:9 na 21:9. Strasznie odbija się to na jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...