Jump to content

Recommended Posts

Po adresem http://www.tv4.pl pojawiła sie nowa odsłona serwisu internetowego Czwórki. Stronę wzbogacono o nowe działy m.in.: tapety, galerie , zwiastuny czy ankiety. W górnej części serwisu znajduje się nowe logo stacji (w poprzedniej wersji strony nadal posługiwano się starą wersją logotypu).

Serwis działa w formie testowej tzn. nie uzupełniono jeszcze niektórych działów. Na jego głównej stronie można oglądać zwiastuny programów w formie znanej z anteny Czwórki tzn. filmy promocyjne. Strona jest utrzymana w kolorach: czarnym białym i zielonym, a za projekt i wykonanie odpowiedzialna jest SkyGroup Sp. z o.o.

źr. tvpolsat.info

Serial TV4 sprzedany do Niemiec i Wielkiej Brytanii

"Włatcy móch" - kontrowersyjna polska kreskówka - rusza na podbój Europy.

Czesio, Anusiak, Konieczko i Maślana, główni bohaterowie kultowej kreskówki dla dorosłych "Włatcy móch", ruszą na podbój Niemiec i Wielkiej Brytanii. TV 4 finalizuje sprzedaż serialu zagranicznym stacjom telewizyjnym - pisze "Dziennik".

TV 4 nie zdradza, kto dokładnie jest zainteresowany kreskówką. "Negocjujemy ostateczne warunki" - mówi gazecie Piotr Fajks, prezes stacji.

"Włatcy móch" goszczą na antenie od roku i zdążyły sobie zjednać sporą publiczność. Każdy odcinek ogląda ponad 300 tys. widzów (dane AGB Nielsen Media Research). Ale telewizyjna widownia to tylko niewielka część fanów serialu. Reszta ogląda go w internecie. Liczba pobrań poszczególnych odcinków sięga nawet 500 tys. Do tej pory pokazano trzy serie. Jesienią na antenie pojawi się kolejna. Jest to pierwsza niegrzeczna polska kreskówka i jak pisze "Dziennik", głównie tym przyciąga widzów.

Fabuła kilkunastominutowych odcinków skupia się wokół różnych wydarzeń z życia ośmiolatków, jak mikołajki, Pierwsza Komunia i spowiedź. Najmądrzejszy z całej czwórki, Konieczko, to mały naukowiec, który potrafi zrobić sekcję zwłok żaby i myszy, a jego największym marzeniem jest skonstruowanie broni, pozwalającej mu zawładnąć światem. Jego kumpel Maślana to największy cwaniak, dumny posiadacz karty bankomatowej i własnego konta. Do paczki należy też Anusiak, który na urodziny zawsze dostaje skarpety, i Czesiu - zielony ulubieniec internautów, wymieniających się absurdalnymi dialogami wygłaszanymi przez odmieńca - czytamy w gazecie.

http://www.wirtualnemedia.pl

Może zrobią furorę nie tylko w Polsce!Fajnie polski South Park będzie w różnych krajach Europy!Program Polsatu już nie pierwszy raz jest ściągany za granicę ,także "Gra w ciemno" będzie w niektórych krajach(np.Hiszpania).

Jestem ciekawy jakie błędy zastosują Niemcy i Brytyjczycy w swojej nazwie tego serialu :roll: Dla mnie osobiście ten serial nawet się spodobał a obejrzałem tylko dwa ostatnie odcinki :wink:

W ostatnim czasie panuje moda na zmiany w postaci nowego logo, nazwy,oprawy,ramówki. Nie inaczej jesienią będzie z TV4 a raczej z Czwórką.

Zamiast "TV 4" obowiązywać będzie nazwa "Czwórka".

Jesienią TV 4 czekają rewolucyjne zmiany. Oprócz nowej ramówki, która skierowana jest głównie do młodego widza, stacja zmieni logo i oprawę graficzną, a także używaną nazwę kanału - informuje Dziennik. więcej >>źr. tvpolsat.info

O ile mnie pamięć nie myli to TV4 nie tak dawno zmieniało swoje logo o oprawę.

Tak,TV 4,a właściwie Czwórka już zmieniła logo.Było to w 2006 roku.Teraz znowu kolejna zmiana?

A tak właściwie to skoro będzie Big Brother,to może pomyślą także nad teleturniejem ,,Milionerzy".?

Wysoka oglądalność gwarantowana moim zdaniem. :)

Ja uwielbiałem Milionerów, a szczególnie Huberta Urbańskiego i jego zdanie: "Jest pan/pani pewny/pewna?" A mi tam obojętne jak się będzie TV4 nazywać, byle ofertę programową mieli dobrą :)

Tak,TV 4,a właściwie Czwórka już zmieniła logo.Było to w 2006 roku.Teraz znowu kolejna zmiana?

Obecne logo w ogóle mi się nie podoba. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem to logo, również mi się nie spodobało. Stare było zdecydowanie lepsze. Obecna oprawa graficzna też jest do kitu :( chyba jak cała "Czwórka" :? Natomiast nadchodzące zmiany zapowiadają się bardzo obiecująco :wink:

Teraz w TV4 jedynymi programami wartymi uwagi są Włatcy i Lingo. Reszta jest po prostu słaba.

Mam nadzieję, że teraz oprawa im wyjdzie, bo obecna i wcześniejsze (np. ta z mrówkami- bezsens totalny) były... beznadziejne :wink:

Ja pamiętam Dziennik - równo 14:00 i koniec serwisu :) Niemiecka dokładność w polskiej telewizji :lol: Wtedy mieli fajną ramówkę, nie to co teraz...

Obecne logo w ogóle mi się nie podoba. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem to logo, również mi się nie spodobało. Stare było zdecydowanie lepsze. Obecna oprawa graficzna też jest do kitu :( chyba jak cała "Czwórka" :? Natomiast nadchodzące zmiany zapowiadają się bardzo obiecująco :wink:

Dokładnie to samo myślę. Mam nadzieję, że pośród zapowiadanych zmian jest również powrót do starego loga czwórki, czyli białej 4 w lewym górnym rogu.

O tym możesz zapomnieć. Nie wraca się do przeszłości. Logo będzie nowe, ale na 100% po prawej stronie.

Może i nie, ale miło byłoby popatrzeć na tą "starą" białą czwórkę podczas oglądania choćby "żandarma z Saint-Tropez".

Ciekawie się prezentuje to logo:

10344502nn2.jpgtv4ao3.gif

Można by coś na ten wzór wykombinować. Na ekranie telewizora widniało by bardzo delikatne kółeczko koloru srebrnego/szarego - u góry intensywniejsza już biel, a w nim wkomponowana też biała "czwórka".

Wy tu o logach "czwórki" ,a już 2 września ,3 sezon "Włatcy Móch" :D

O moj Boze ten szajs nadal beda puszczac :?::twisted: Ile tych sezonow ma jeszcze byc tego dziadostwa?