Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jericho jest na TV4? Wow, nareszcie ten serial trafił do polskiej telewizji. Już trwa 2gi sezon, jeszcze nie widziałem go, ale pierwszy był świetny.

Nie ciesz się tak bardzo, bo drugi sezon liczy zaledwie 7 odcinków i już nie będzie kontynuowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Bylem przekonany ze TV4 nadal znajduje się na częstotliwości 10,719 :oops: a swoja droga kiedy była ta zmiana transponderów??? Co i tak nie wyjaśnia tak słabej jakości obrazu :evil:

Dodam że dzieje się tak w obydwu formach odbioru czyli, w CP i kablówce UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest porównywalna do jakości Tele 5. Czy znany jest powód takiego stanu rzeczy? Kiedy TV4 było na transponderze C+, tłumaczyłem to sobie kopią oryginału. Teraz, gdy C+ korzysta z tego samego co CP, nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Wygląda to trochę jak iTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Oj nie przesadzaj. Podobno z tp CP jest nieco lepsza niż z 10719 V. Tak właściwie to czemu dalej wyszukuje się ten kanał z transpondera C+? Co prawda nie zawiera przekazu, ale robi śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest porównywalna do jakości Tele 5. Czy znany jest powód takiego stanu rzeczy? Kiedy TV4 było na transponderze C+, tłumaczyłem to sobie kopią oryginału. Teraz, gdy C+ korzysta z tego samego co CP, nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Wygląda to trochę jak iTV.

W takim razie coś nie tak tylko z twoim odbiorem. Jak dla mnie odbiór TV4 jest teraz niewiele gorszy od tego prezentowanego przez TVN, w dodatku wymieniono playout na nowszy i już w ogóle mamy cacy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że TV4 przygotowuje się do przejścia na 16:9 (w końcu to kanał Polsatu, który tak nadaje) czy ktoś z techników zapomniał włączyć czarne pasy? :wink: Jak wiadomo nadawcy obecni w analogu naziemnym (Polsat, a teraz TV4 - już nie liczę pozostałych), mają nierozwiązywalny problem z formatem 16:9. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 to nie jest kanał należący do Polsatu tylko do Polskich Mediów. Polsat jest tylko udziałowcem w Czwórce, a rządzi nią zupełnie inny zarząd.

Ostatnio jakość Czwórki znacznie się poprawiła - zaryzykuję wręcz, że jest podobna do tej z TVN-u. Na pewno nie jest rozmyty i nie wyraźny. Jest dobrze.

 

Jeżeli chodzi zaś o 16/9 w Czwórce to jest pod tym względem OK, choć czasem sobie eksperymentują. Zmiana playoutu również pozytywnie wpłynęła na kanał - przejścia pomiędzy zapowiedziami o wejściem ''live'' z programu ''Happy Hour'' są dynamiczne, zresztą nie tyczy to się tylko produkcji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 4 należy formalnie do holdingu Polskie Media Andrzeja Kuchara i w 90% do telewizji Polsat. :]

 

Jeśli chodzi o jakość, to rzeczywiście jest lepiej niż było. Nie ma już rozmytych konturów loga, o filmach nie wspominając. Denerwuje mnie tylko ten cień pod znaczkiem wiekowym - źle to wygląda. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 4 należy formalnie do holdingu Polskie Media Andrzeja Kuchara i w 90% do telewizji Polsat. :]

 

Eeeeee. Mimo wszystko i tak z tego co wiem Solorz za dużo nie decyduje o losach Czwórki. Prezesem jest Piotr Fajks i to on jest osobą zajmującą się kierowaniem kanału i to on podejmuje decyzje o pozycjach programowych wraz ze spółką ''Polskie Media''.

 

Co do ''trójkącika'' to wersja cieniowana podoba mi się bardziej od pierwotnej. Na plus oczywiście dopasowanie loga do 16/9 no i oczywiście zmiana napisu ''na żywo''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajks jest uzależniony od Solorza, głównie finansowo. Polsat mimo udziałów w TV4 w każdej chwili ma prawo zażyczyć sobie opłat za używanie transpondera - i wtedy zaczynają się schody. Poza tym w dużej mierze Czwórka korzysta z biblioteki programowej Polsatu, co czasem widać po powtórkach niektórych programów oraz filmów. A gdyby nie kupno Naszej TV, to ta telewizja już dawno by leżała na dnie, bo KRRiT raczej nie pozwoliłaby na połączenie z RTL7, to do którego dążyły Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
przeciez tv4 należy do polsatu więc może nadawać

 

Yyy? TV4 nie należy i nie należał nigdy do Polsatu. Polsat posiada jedynie większość udziałów w tej stacji, i dopiero planuje przejąć oficjalnie "Czwórkę".

 

Z tym przejęciem do końca nie wiadomo. Od dawna mówi się, że Solorz chce przejąc Czwórkę jednak nadal nie ma w tej kwestii konkretnej decyzji. Prędzej będzie tak jak jest do tej pory.

/Przepraszam za off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...