Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam powiedzieli w artykule ;p to pierwsza polska "niegrzeczna" kreskówka, taka jak South Park (układ głównych postaci identyczny - 3 normalnych 1 nietypowy). Ten program to chyba jedyne co trzyma kanał przed uznawaniem go za kanał powtórkowy Polsat-u po przejęciu transmisji F1 przez Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTK: :lol: Gdy zobaczyłem to logo, miałem dokładnie takie samo skojarzenie. Jest podobne do Szwedzkiej "czwórki"

 

 

Ale oferta jeszcze nie ta... Skandynawskie kanały (szwedzka publiczna, norweska publ. nrk, 3 od Viasatu, 4 i inne) są naprawdę dobrymi kanałami. Wszystkie!

No i nadają filmy z napisami, a nie z lektorem. Szkoda, że u nas żadna z głównych stacji tak nie robi...

 

PS. Trzeba jakoś nawiązać do tematu- mi tam się logo podoba, tylko powinno być półprzezroczyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania pokażę jeszcze obecne logo szwedzkiej "Czwórki". Screen polskiej "4" pożyczyłem sobie od kolegi @piotrtomkiewicz :wink:

 

TV4.jpg189377509e9046dfa6fsl8.jpg

 

Próbują wzorować się na skandynawskim kanale, ciekawie czy im to dobrze wyjdzie. Moim zdaniem też nowe logo nie wygląda za ciekawie, ale już jest lepsze od poprzednich czarnych kwadratów.

 

Ja się pytam: Czemu "oni" nie wzorowali się na mojej propozycji jaką dałem kilka postów wstecz :?::lol: Widać, że nie czytają forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego skoro w oryginale jest niebieskie tło na ekranie wyświetlają białe. Tak samo przeszkadza w oglądaniu jak ma białe tło i pewnie tak samo by było jakby było niebieskie (może mniej rzuca się w oczy teraz). Może gdyby je zmniejszyli trochę i tło było w połowie przeźroczyste to by to wyglądało ładnie ale teraz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów (MythBusters) w Czwórce :!: Adam Savage i Jamie Hyneman sprawdzają czy znane mity są prawdziwe czy nie. W tym celu wykonują eksperymenty i testy. Wykorzystują do tego najnowocześniejsze osiągnięcia techniki.

 

Premierowe odcinki będą w soboty o 17:00 i 18:00 :D Obecnie tytuł znany jest z Discovery :D Sam często oglądam i polecam wszystkim zainteresowanym takimi ciekawostkami :D

 

Źródło:inf. własna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP1 i TVN też mają niebieskie loga i wyświetlają je jako białe/przezroczyste :)

 

No w sumie. Ale logo TVP ma w sobie tyle białego że można je pokazywać i na czerwono a logo tvn jest przeźroczyste, np.gdyby logo tv4 przybrało na ekronie barwy loga tvn to by już nie wyglądało tak strasznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...