Skocz do zawartości

CT24


emarti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się dlaczego nie ma przekazu FTA kanału CT24 z poziomu Astry czy też Hot Birda? Pomimo niekodowanej emisji z innych satelitów, na Astrze brak jest tego programu. Pisałem nawet do nich w tej sprawie, ale odpisali mi, że nie planują emisji na tych dwóch pozycjach satelitarnych. Dziwne dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko na 19,2 jest masa programów czeskich oczywiście zakodowanych które są dla jakiejś grupy odbiorców w Czechach. Stąd moje zdziwienie że tam nie ma CT24 FTA. CT24 to nie odpowiednik TVN24 kodowany gdzie się da. Nawet w internecie jest legalna emisja pomijając emisję sat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to też Astra. Tyle, że jeśli u nas ktoś pisze "Astra", to w domyśle chodzi o 19,2E, co zresztą @emarti zaznaczył w swoim poście. Ze świecą szukać tu jakiegokolwiek czeskiego kanału.

 

Gdyby @emarti chodziło o Astrę 23,5E (faktycznie jest tam mnóstwo czeskich kanałów), to znowu coś się nie zgadza ... CT 24 jest tam niekodowane i w dodatku w HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U nas mało kto ustawia na Astrę 23,5, bo tam to głównie Skylink i holenderski Canal Digitaal nadaje,wszystko zakodowane, reszta z FTA poza CT24 ,Ockiem i SzlagrTV to IMHO śmieci. Kanał z wróżbami czy telezakupami to nic ciekawego.

 

Z ciekawości: skąd u Was takie parcie na ĆeskaSatelitnaTelevize? :D

Ja lubię kanały sportowe i muzyczne. U nas nie ma tak ciekawych treści.

Edytowane przez tomekdvbt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na pewno ČT24 można pochwalić, że dostarcza informacji w takim stopniu, że ČT1 i ČT2 mają ograniczoną liczebność serwisów. W zamian za to ČT24 wraz z ČT1 emituje tak rozbudowane "Udalosti", że gdy na innym forum zaproponowałem przeniesienie ich formuły do polskich "Wiadomości" to mi się nieźle oberwało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio pojawiły się zmiany na stanowisku korespondenta Ceska Televize w Warszawie i Moskwie. Korespondentką CT w Polsce została była prowadząca ''Horizont'' CT24 Dana Zlatohlavkova, natomiast korespondentem CT w Rosji został dotychczasowy korespondent CT w Polsce Miroslav Karas, który już w latach 2012-2016 był na tym samym stanowisku w Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...