Skocz do zawartości

Ankiety platformy CANAL+


axelmateuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Ostatnio dostałem ankietę od ncplus. ....

 

- fightklub+

Ciekawe czym się to różni od Fightkub HD. To jakaś ściema. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem ankietę od ncplus. Miej wpływ na to co oglądasz. Dotyczyła tego czy byłbym zainteresowany kanałami i czy byłbym w stanie za to dopłacić.

 

- kanał religijny

- jak to działa

- all sport tv

- planete+ crime

- fightklub+

Jak to działa: Takiego kanału nie ma w naszym kraju i pewnie nie będzie. ;)

 

All Sport TV: Takiej stacji nie ma chyba nigdzie na świecie - pewnie kolejny fejk. ;)

 

Planete+ Crime: Polsat ma za dobre stosunki z A&ETN, więc wątpię żeby Crime+Investigation miał być teraz produkowany wspólnie z ITI, a tym bardziej że wtedy ten kanał pewnie opuściłby CP - na to CP nigdy nie pójdzie. :P

 

FightKlub+: mój komentarz ➡ :lol2:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planete+ Crime: Polsat ma za dobre stosunki z A&ETN, więc wątpię żeby Crime+Investigation miał być teraz produkowany wspólnie z ITI, a tym bardziej że wtedy ten kanał pewnie opuściłby CP - na to CP nigdy nie pójdzie. :P

 

 

Wszystko jest możliwe, tak jak możliwym było przejęcie przez Scripps TVN i zakończenie współpracy Polsatu ze Scripps przy Food Network, a jednak stacja dostępna jest nadal w CP. Także kto powiedział, że nie może zakończyć się współpraca obydwu stron przy kanale Crime+Investigation Polsat?. Nie musi to także oznaczać końca obecności stacji w CP, tym bardziej, że w słoneczku są także History HD, H2 HD i Lifetime HD od tego nadawcy. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem ankietę i dotyczyła tylko pakietyzacji. Już raz ją ktoś tu umieszczał. Nie było w niej nowych kanałów a jedynie podział na nowe pakiety - np. filmowy i sportowy z kilkoma propozycjami cen. Niektóre z kosmosu a niektóre właściwie odpowiedniki poziomu cenowego z obecnej oferty. Nie zrobiłem screenów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie robiłem screenów i wrócić już nie mogę ale z pamięci:

- podział C+ na sport i film

- w pakiecie sport (C+Sport i C+Now) oraz pełna paczka 11 - chyba za 89.99

No to mega drogo. Tracą LM i chcą 9dych bez filmów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Repakietyzacja na pewno będzie pod koniec roku, nie będą chcieli obniżać ceny za paczkę C+ więc będą kombinować i ją rozbijać. Koniec końców i tak zapłacimy więcej, skorzysta jakieś 5% mocno sprofilowanych abonentów, reszta będzie musiała pójść na kompromis albo bulić więcej. NC+ na swoje wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy to ściema i screeny zrobione w photoshopie? 

 

Ten pierwszy screen to bardziej wygląda na robiony w Paincie niż Photoshopie  :lol2:

Dajcie spokój człowiekowi.  :chair:  To prawda, ja też podobną ankietę dostałem z taką samą grafiką w październiku 2017 - vide: :read:

 

https://forum.satkurier.pl/topic/9773-oferta-platformy-nc/page-40

 

Więc to prawda. Takie ankiety wysyłają do abonentów z fikcyjnymi nazwami kanałów odnoszącymi się do zawartości planowanych nowo tworzonych lub nowo dołączanych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tak, o pakiety i ceny. Z cenami to nawet szkoda pisać bo "rozbryzg" był duży od ceny 15 zł do 35 zł za to samo (coś jak start) po opcje sport i film (od 30 zł do 60 zł). Ważny szczegół, że w każdej opcji pakiet FAMILY+ (coś jak Extra teraz) miał zawarte kanały C+, C+1 i C+Discovery, opcja SPORT zawierała c+ sportowe, eleveny i PSP a opcja FILM z paczki C+ filmowe, HBO, Cinemaxy i Filmboxy.

 

Dla zaznaczanego pakietu poniżej FAMILY+ automatycznie opcja SPORT i FILM odpowiednio dostawały C+, C+1 bez C+ Discovery (uważam, że tu jest pomyłka bo aż tak ten kanał nie jest oglądany i lubiany żeby go dawać dopiero od najwyższych pakietów).

 

W każdej z tych opcji było rozdzielenie sportu i filmu na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...