Skocz do zawartości

Wykaz kanałów w SAT Kurierze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wykaz kanałów Cyfry+ - 140. Kino Polska Muzyka / 10,796 V 5/6

 

Wykaz kanałów z 19,2E - dodany TXT:

 

10,862 H

TVP Historia z TXT

 

Wykaz kanałów z 13E - dodany TXT:

 

10,832 V

TVP Historia z TXT

 

11,158 V

Polsat 2 z TXT

Polsat Cafe z TXT

Polsat Play z TXT

 

11,508 V

TVP Seriale z TXT

TVP Sport z TXT

 

12,265 V

Polsat HD z TXT

 

12,284 H

Polsat Film z TXT

TVP Sport z TXT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wykaz kanałów FTA 19,2E

TVP Info Warszawa 10,862 ** (częściowo kodowany)

 

Wykaz kanałów FTA 13E

SF Info 12,399 ** (częściowo kodowany)

 

Polskie platformy cyfrowe - wykaz kanałów

C+

 

5. TVN Siedem HD / 11,278 V

66. Viacom Blink! / 11,075 V

146. Nickelodeon HD / 11,470 V

225. Arte HD / 11,681 V

 

CP

 

116. TVN HD +1 / 12,265 V

117. TVN Siedem / 11,278 V

148. Arte HD / 11,681 V

 

N

 

4. TVN HD +1 / 12,265 V

9. TVN Siedem HD / 11,278 V

114. TVN Turbo HD / 10,832 V

119. Polsat Sport News / 12,284 H

121. TVN Turbo SD / 11,393 V

131. TVN Style HD / 11,508 V

145. TVN Style SD / 11,393 V

253. Arte HD / 11,681 V

 

PS. Czy wykaz kanałów HDTV w Polsce + FTA z orbity nie będzie już publikowany w magazynie, bo widze, że w obecnym go nie ma, a w październikowym był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wykazu platform, to zmiany zaszły już po oddaniu materiałów do druku, dlatego wymienionych przez Ciebie stacji brakuje. Byłem przeciwny publikacji wykazu platform do 11/2011, ponieważ było zbyt dużo zmian, o których było za mało informacji w momencie oddawania wydania do drukarni (nowa lista CYFRY+ pojawiła się w ostatniej chwili, poprawiałem ten wykaz kilkanaście razy przed oddaniem do druku, co niemal doprowadziło mnie do szału ;) )

 

Z wykazem HD - zobaczymy, bo z jednej strony - dużo nowych polskich kanałów dodano, z drugiej - miałem prośby o publikację tabeli ze stacjami radiowymi, której naprawdę nie było już dość długo, a dodatkowo zaczyna się robić ciasno w tabeli MPEG (pozostanie albo coś usuwać, albo dokładać stronę/dwie).

 

Dzięki za wszystkie zgłoszenia, będę ostro poprawiać do kolejnego wydania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy kanały FTA, które rozpoczęły nadawanie (np. od poprzedniego wydania Sat Kuriera) mogłyby być drukowane innym kolorem? Przynajmniej te z Hot Birda 13 E i Astry 19,2 E. Kiedyś były na Sat Kurierze zmiany na orbicie i było się na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek999 - dzięki, postaram się to skorygować do kolejnego wydania :D

 

@M_arek - z kolorowaniem lub inną formą oznaczenia (np.: gwiazdką obok nazwy przy nowościach) rozważaliśmy w redakcji, ale uniemożliwiają to pewne ograniczenia techniczno-organizacyjne :/ Mam plan, aby to wprowadzić, ale jeszcze trochę czasu będzie potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie platformy cyfrowe - wykaz kanałów

 

CP

 

4. TVP 2 - powinno być 12,188 V

310. Test T (TVP 2) - powinno być 10,892 H

 

Wykaz kanałów HDTV w PL

 

N

 

brak Nickelodoen HD

 

Wykaz kanałów MPEG - 13E

 

10,796 V

 

National Geographic - dodać kodowanie Nagravision 3 (CP)

Orange Sport - dodać kodowanie Conax (N)

 

10,834 V

 

Cartoon Network - dodać kodowanie Viaccess 3.0 (TP)

TVP Historia - dodać kodowanie Nagravision 3 (CP)

HBO Comedy HD - usunąć kodowanie Conax (N)

 

10,892 H

 

TVP 2 - dodać kodowanie Nagravision 3 (CP)

 

11,158 V

 

Polsat - dodać kodowania Conax (N) i Viaccess 3.0 (TP)

Polsat Play - dodać kodowania Conax (N) i Viaccess 3.0 (TP)

TV 4 - dodać kodowanie Viaccess 3.0 (TP)

Polsat Cafe - dodać kodowania Conax (N) i Viaccess 3.0 (TP)

Polsat News - dodać kodowania Conax (N) i Viaccess 3.0 (TP)

Polsat 2 - dodać kodowania Conax (N) i Viaccess 3.0 (TP)

 

11,258 H

 

Cinemax HD - dodać kodowanie Nagravision 3 (CP)

 

11,278 V

 

TVN 7 HD - dodać kodowanie Nagravision 3 (CP)

 

11,393 V

 

TVN 7 - dodać kodowanie Viaccess 3.0 (TP)

TVN CNBC - dodać kodowanie Nagravision 3 (CP)

 

11,470 V

 

Nick Jr. - usunąć kodowanie Seca Mediaguard 4 (C+)

 

11,488 H

 

Kino Polska - dodać kodowanie Conax (N)

 

12,188 V

 

Polsat Futbol - usunąć kodowanie Seca Mediaguard 4 (C+)

 

12,284 H

 

Polsat Sport News - dodać kodowanie Viaccess 3.0 (TP)

Travel Channel - dodać kodowanie Seca Mediaguard 4 (C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie platformy cyfrowe - wykaz kanałów

 

C+

 

76. TTV - 11,393 V 5/6

 

N / TNK HD

 

4. TVN Siedem HD - 11,278 V 3/4

9. TTV - 11,393 V 5/6

46. pozycja usunięta

94. Nick Jr. - 11,470 V 5/6 (tylko n)

95. Nickelodeon HD - 11,470 V 5/6 (tylko n)

214. pozycja usunięta

 

TNK SD

 

18. TTV - 11,393 V 5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Mam taką propozycję odnośnie wykazu kanałów, aby np. raz lub dwa razy w roku (styczeń i lipiec) zamieszczać go w całości, z uwzględnieniem Ku, C band i Feed, a w następnych numerach nanosić tylko zmiany, jakie zaszły w danym miesiącu. Tym sposobem znalazłoby się miejsce na inne artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przy obecnym sposobie składu tabel wyłuskanie samych zmian nie jest możliwe (sprowadzałoby to się do podwójnej roboty - raz do zaktualizowania tabel na bieżąco, nawet gdyby nie były publikowane i dwa do kopiowania na bieżąco uwzględnianych zmian, żeby je wydrukować). W przyszłości, gdy (mam nadzieję) ruszy się temat zmiany sposobu składu tabel na "półautomatyczny", to będzie to wykonalne i wrzucimy pomysł "na tapetę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Generalnie jest taki plan, powiązany z pomysłem @gringo z innego wątku w tym dziale, ale chwilowo jestem zajęty kilkoma innymi projektami, a ponieważ temat nie ma wysokiego priorytetu (w tabelach mamy dużą konkurencję w postaci wykazów z sieci), to się przesuwa. Ale pamiętam cały czas ;) Jak tylko będzie opcja to wykonać i puścić, to opublikujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wolę, abyście dowiedzieli się tego ode mnie, niż dopiero otwierając wydanie 11/2012, więc piszę w wątku: tabele z wydania 10/2012 były ostatnimi "pełnymi" i zarazem ostatnimi, za które odpowiadałem. Od wydania 11/2012 tabele zostaną odchudzone ok. 5-6 stron (wywalone m.in. 26°E, 21,6°E, 7°W, wschód powyżej 75°E i kilka innych pomniejszych), a aktualizacje będzie wykonywać ktoś inny. Dziękuję za współpracę z Wami na tej płaszczyźnie, od teraz uwagi oraz życzenia dot. wykazu kanałów proszę zgłaszać mailowo na redakcja (malpka) satkurier.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zwolnione strony nie będą przeznaczone na testy - cały magazyn będzie chudszy o 8 stron (z tabel wypadło ostatecznie 6).

 

Conto TV nie były oznaczone na czerwono, gdyż kiedyś nadawały nie tylko erotykę. Ale z tego co widzę teraz, to już chyba tylko erotyka została... Na Conto TV 1 jest od 23:00 Superpippa, a pozostały czas zajmuje promo FTA, na Conto TV 2 są Lux i SIN, pozostałe Conto nadają promo i są uruchamiane tylko na specjalne okazje. Będzie poprawione do 11/2012 na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zła decyzja. Te tabele od lat były wizytówką Sat Kuriera. Twoje poświęcenie włożone w ich tworzenie jest nieocenione. Szkoda, że po tylu latach się to niszczy dając bezsensowne mapki pokrycia sygnałem DVB-T, powielanie wykazów tworząc tabele językowe lub inne tego typu dziwne twory. Z tego powinno się rezygnować a nie z tabel. Szkoda, wielka szkoda. Mówi się, że każdego da się zastąpić. Może i tak ale co to za zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek999 - przy obecnej gigantycznej konkurencji ze strony Internetu, gdzie tabele są i precyzyjniejsze i bardziej aktualne niestety nie udało się utrzymać wersji drukowanej, w zasadzie za niedługo trzebaby dodawać kolejną stronę lub dwie, a już w tej chwili całość zajmuje zbyt dużo. Cóż, trudno, kiedyś to musiało nastąpić...

 

@Zxcvbnm - zgadza się, niestety przy przesuwaniu grafik ta jedna umknęła i niestety szpeci stronę. To moja wina - przepraszam.

 

Dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc w namierzaniu różnych błędów, samemu byłoby ciężko to ogarnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...