Jump to content
Sign in to follow this  
Szczepan45

Enigma2 i Telewizja na katę

Recommended Posts

Witam,

Mam tuner nbox na Enigma2. Mam telewizję na kartę(aktywowaną, SMS już wysłany). Problem jest taki, że pobrał mi uprawnienia, ale działa np TVP1 HD, po dłuższej chwili zaczął działać TVN24 HD, ale Canal+ już nie chce(karta ma full pakiet).

Który Softcam powinienem wybrać?

15327648_1204160389650115_239511187_n.jp

I jak go poprawnie skonfigurować?

Pozdrawiam

Z tego co kojarzę to w ofercie Telewizji na Kartę ( TNK HD - N na Kartę - Smart HD ) nie ma kanałów Canal+.

Jaka dokładnie masz ofertę ?

Edited by tweed77

Nie to forum.Zachacza o piractwo.To raz dwa że ta karta nie działa prawidłowo w czytniku tego dekodera.( zauważyłem że masz nboxa po przeróbce= wkopałeś się jak diabli zakupujac to badziewie.)Poza tym aby to odpalić niezbędny jest czytnik phoenix.( który notabene przyda się jak już usilnie na tym nszrocie chcesz odbierać(zamiast wbudowanego czytnika)

Edited by kaspian0007

To jest nielegalne? Napisane było, że odbiera full pakiet to myślałem, że odbiera full pakiet...

Czyli zostaję tylko z tymi które mi aktualnie działają?

Kwestia odpalenia parowanych kanałow już wykracza poza to forum.A o ile widzę jest tam zapis o ''odpowiednim skonfigurowaniu dekodera= oscama''

Edited by kaspian0007

Więc jeżeli to "odpowiednie skonfigurowanie" to piracenie to ja sobie odpuszczę. Temat do zamknięcia.

Zalezy jak to rozumieć.Dla mnie nie jest to piractwo.Dla kogoś innego będzie to łamanie zabezpieczenia.Dla mnie użytek własny.

Karty Conax są parowane z odbiornikami. Z przyczyn prawnych nie zajmujemy się tym na forum - to oficjalne forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...