Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2016


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News
3) Najlepszy kanał filmowy - HBO
4) Najlepszy kanał sportowy - Eleven
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete
6) Najlepszy kanał dziecięcy - brak
7) Najlepszy kanał muzyczny - Hip Hop TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - brak
9) Najlepszy kanał HD - MTV Live HD
10) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - TNT
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - TO!TV
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -  Hip Hop TV
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Disco Polo Music
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - VH1 Classics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP Kultura

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 BIS
3) Najlepszy kanał filmowy - Cinemax
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - 
6) Najlepszy kanał dziecięcy - BBC Cbeebies
7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars.tv
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Rai Sport :)
9) Najlepszy kanał HD -
10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce -
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce -
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - jakiś porządny kanał popularnonaukowy, choć obawiam się, że jest to gatunek wymierający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP2 HD /jeszcze trzyma poziom, legendarne teleturnieje, ciekawe filmy i widowiska muzyczne/

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 BIS /nie mam wyjścia, TVP Info strasznie się pogorszyło, TVN 24 bez zmian od lat, TVN 24 BIS już jest lepszy - dużo informacji ze świata, biznesu/

3) Najlepszy kanał filmowy - TVP Kultura /nie mam dostępnych kanałów płatnych, a w tym kanale leci sporo ciekawych filmów, często po długiej przerwie, ciekawe pasma i cykle

4) Najlepszy kanał sportowy - TVP Sport /coraz lepsza oferta sportowa, coraz więcej świetnych praw/

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - brak. W ogóle nie oglądam takich kanałów.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC /bajki dla każdego, produkcje małe, mały minus za kulinaria/

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars. TV /chciałem Polo TV, ale nie, nie, nie tutaj!/

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - brak /mogłem dać BBC, ale przez internet odbieranie to tak nie za bardzo..../

9) Najlepszy kanał HD - TVP1 HD /kategoria niepotrzebna, ale daję, za skoki narciarskie, Jaką to melodię?, Hit hit hurra, seriale i dobre filmy/

10) Najlepsza paczka kanałów premium - brak /nie posiadam pakietów premium/

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Nowa TV /własny serwis informacyjny, sto razy lepszy od Wiadomości, filmy, Moda na sukces - oj, zamieszała i to bardzo!/

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - TO. TV /do jasnej ciasnej, co to ma być?/

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Metro /ciekawe dokumenty, współpraca z Discovery, filmy/

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 8TV /a miało być tak pięknie. Eskę zabrali, Ósemkę dodali. Skutek? Nieciekawy. Wszak widownia dalej OK, ale chwila i ograniczą muzykę/...

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WP 1. U siebie nie mam, a szkoda, głównie seriale BBC i program Orłosia. No ale cóż, cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News
3) Najlepszy kanał filmowy - HBO
4) Najlepszy kanał sportowy - Extreme Sports Channel
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Historia
6) Najlepszy kanał dziecięcy - Top Kids
7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - MTV Rocks
9) Najlepszy kanał HD - Animal Planet HD
10) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Nowa TV
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Eleven Extra HD
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Zoom TV
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven HD
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Puls 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24
3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+
4) Najlepszy kanał sportowy - Eleven
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+
6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC
7) Najlepszy kanał muzyczny - Hip Hop TV
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ZDF
9) Najlepszy kanał HD - ------
10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Eleven Extra
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - TO!TV
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven Extra
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TO!TV
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - ------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze kierowałeś się dzienną ramówką, ale to co nadaje Puls 2 w weekendy o 23:00 ma się nijak do kanału dziecięcego.

Emisja filmów dla dzieci i młodzieży w weekendy też się zdarza. 

 

Grunt, że pierwszeństwo na tym kanale mają kreskówki, które wypełniają większą część ramówki Puls 2. 

 

Dla mnie ten kanał jest bardziej wartościowy niż wszystkie kanały dla dzieci i młodzieży razem wzięte. Boomerang i Cartoon Network się zeszmaciły. Kanały Disneya to kanały dla gimbazy, czyli nie z mojej bajki, a na widok wszelkich Nicków i Nickeledonów jest mi po prostu nie dobrze.

 

Puls 2 rządzi. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ Sport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy -

6) Najlepszy kanał dziecięcy -

7) Najlepszy kanał muzyczny -

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -

9) Najlepszy kanał HD - CANAL+ Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce -

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - 

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TTV (swego rodzaju alternatywa dla kanałów "wielkiej czwórki" - lekka rozrywka i informacje, do tego programy społeczne i dokumentalne - taki trochę dawny - dobry TVN)

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 BIS (za informacje ze świata biznesu i ekonomii oraz poruszanie tematów na które nie ma miejsca w głównych kanałach informacyjnych)
3) Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino+ (za cykl "Kino Mówi", rozmowy o filmach i seriale skandynawskie)
4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+Sport (za polską Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i LM piłkarzy ręcznych)
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+ (według mnie zdecydowanie lepszy niż ich kanał dokumentalny "premium" - ciekawe cykle dokumentalne)
6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC (najlepsze bajki i ciekawe [również archiwalne] własne programy dla dzieci)
7) Najlepszy kanał muzyczny - Muzo.TV (zastanawiałem się jeszcze nad HipHopTV oraz Trace Urban - ostatecznie zdecydowałem się na ten kanał, ponieważ pokazuje zupełnie inny typ muzyki od głównych stacji muzycznych i ich wyniki zaczynają minimalnie się poprawiać - oby tak dalej)
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL (numer 1 u naszych zachodnich sąsiadów już od wielu lat)
9) Najlepszy kanał HD - Canal+ HD
10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+ (za premiery filmowe, sport i "Belfra")
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Nowa TV (ruszyli z ciekawą ofertą informacyjną i publicystyczną, do tego seriale)
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - The Medical Chanel (co to wogóle było?)
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Hip Hop TV (zdecydowałem się na ten kanał ze względu na odwagę właścicieli - trudny gatunek muzyczny i trudne czasy na otwarcie kanału muzycznego w Polsce - rynek jest aż przesycony, ale przynajmniej mamy różnorodność - każdy znajdzie coś dla siebie)
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven Extra (kiepska jakość, kiepska dostępność i zamiast emitować transmisje na żywo pokazuje filmy dokumentalne - często znane już z innych anten)
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WP1 (kolejna stacja z potencjałem i znanymi twarzami jak Nowa TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emisja filmów dla dzieci i młodzieży w weekendy też się zdarza.

 

Grunt, że pierwszeństwo na tym kanale mają kreskówki, które wypełniają większą część ramówki Puls 2.

 

Dla mnie ten kanał jest bardziej wartościowy niż wszystkie kanały dla dzieci i młodzieży razem wzięte. Boomerang i Cartoon Network się zeszmaciły. Kanały Disneya to kanały dla gimbazy, czyli nie z mojej bajki, a na widok wszelkich Nicków i Nickeledonów jest mi po prostu nie dobrze.

 

Puls 2 rządzi.

Mi głównie chodziło, że wieczorami emitują filmy erotyczne, nawet dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnodostępny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24

3) Najlepszy kanał filmowy - nie mam takiego
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Da Vinci Learning

7) Najlepszy kanał muzyczny - Kino Polska Muzyka

8) Najlepszy kanał zagraniczny - nie mam takiego

9) Najlepszy kanał HD - nie mam zdania

10) Najlepsza paczka kanałów premium - nie mam zdania

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - WP1

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce - Polsat Sport Fight HD

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Nowa TV
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Sport Fight HD
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - WP1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie zakończone. A oto wyniki:

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny
Polsat (18), TVN (9), TVP2 (7), TTV (6), TVP1 (4), PULS 2 (1), TVN 24 (1), WP (1), Tele 5 (1), TVN 7 (1), Nowa TV (1), WP (1), TV Puls (1), TVP Kultura (1)
 
2) Najlepszy kanał informacyjny
TVN 24 (17), Polsat News (14), TVN 24 BIS (9), TVP Info (8 ), BBC World News (1), brak (3)
 
3) Najlepszy kanał filmowy
HBO (15), CANAL+ (9), Ale Kino+ (8 ), Cinemax (4), TNT (3), Stopklatka TV (2), TVP Kultura (2), FOX (1), Polsat Film (1), HBO 3 (1), TVN 7 (1), TVN Fabuła (1), Paramount Channel (1), brak (3)
 
4) Najlepszy kanał sportowy
Eurosport 1 (12), Eleven (10), CANAL+ Sport (9), TVP Sport (7), Polsat Sport (2), Extreme Sports (2), nSport+ (1), Polsat Sport 2 (1), Eurosport 2 (1), Eleven Sports (1), brak (6)
 
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy
Planete+ (11), Fokus TV (7), Discovery Channel (6), Travel Channel (4), National Geographic (4), TVP Historia (3), Polsat Viasat Nature (2), BBC Earth (2), Discovery Science (2), CANAL+ Discovery (2), Polsat Viasat History (1), Animal Planet HD (1), Nat Geo Wild (1), Discovery Historia (1), brak (5)
 
6) Najlepszy kanał dziecięcy
TVP ABC (18), Boomerang (3), Nickelodeon (3), Cartoon Network (3), MiniMini+ (3), Top Kids (3), Nick Jr (2), BBC Cbeebies (2), Da Vinci Learning (2), Disney Channel (1), teleTOON+ (1), PULS 2 (1), brak (10)
 
7) Najlepszy kanał muzyczny
STARS.TV (18), Eska TV (7), Muzo TV (4), Polo TV (3), Hip Hop TV (3), Kino Polska Muzyka (3), Nuta TV (2), 4 Fun TV (1), MTV Dance (1), 4 Fun Dance (1), Trace Urban (1), MTV Hits (1), VH1 (1), VH1 Classic (1), 8TV (1), MTV Live HD (1), brak (3)
 
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny
ZDF (9), CNN International (7), RTL (7), Euronews (2), ARTE (2), RAI (2), Gala (1), Das Erste (1), Super Tennis TV (1), Eurotic (1), Kazakh TV (1), Rai Gulp (1), France 24 (1), sport1 (1), Russia Today (1), CT Sport (1), RAI Sport (1), MTV Rocks (1), brak (12)
 
9) Najlepszy kanał HD
CANAL+ HD (7), Animal Planet HD (5), TVP HD (4), CANAL+ Sport HD (4), TVN 24 HD (3), TVP1 HD (3), HBO HD (2), MTV Live HD (2), Polsat HD (1), CANAL+ Discovery HD (1), Eleven HD (1), PULS 2 HD (1), TVP Sport HD (1), STARS.TV HD (1), TTV HD (1), Cinemax HD (1), brak (14)
 
10) Najlepsza paczka kanałów premium
CANAL+ (20), HBO (18), Cinemax (5), Filmbox (1), brak (9)
 
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce
Nowa TV (18), AMC (10), Metro (6), WP (3), TNT (2), Eleven Extra (2), 2x2 (1), Polsat Sport 2 (1), The Medical Channel (1), 8TV (1), Eleven Extra (1), Eleven (1), TVP3 (1), brak (5)
 
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2016 r. w Polsce
TO!TV (14), Zoom TV (11), 8TV (8 ), Eleven Extra (3), The Medical Channel (3), TBN Polska (2), Nowa TV (2), Metro (2), Wellbeing Channel (1), Polsat Sport Fight (1), brak (5)
 
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki
Nowa TV (8 ), Eleven (6), Metro (6), Eleven Sports (4), Zoom TV (3), Eleven Extra (3), Hip Hop TV (2), TVP ABC (1), Adventure (1), Polsat Food Network (1), AMC (1), Polsat Viasat Nature (1), TV Puls (1), Polsat Viasat History (1), WP (1), FOX Comedy (1), Polsat Viasat Explore (1), brak (10)
 
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki
8TV (15), TO!TV (7), Zoom TV (5), Eleven Extra (2), Eleven (2), Nowa TV (1), Polsat News 2 (1), WP (1), Polsat Cafe (1), Metro (1), Wellbeing Network (1), Disco Polo Music (1), Polsat Sport Fight (1), brak (12)
 
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce
WP (7), Metro (4), PULS 2 (4), Nuta TV (3), AMC (3), Top Kids (3), Nowa TV (3), Planete+ (2), Eleven Extra (2), TVP Sport (2), Eska TV (1), 2x2 (1), Polsat Viasat Nature (1), Sundance (1), TVP Kultura HD (1), Poker Italia 24 (1), YTV (1), TVP3 Rzeszów (1), Disney XD (1), Golf Channel (1), Polsat Sport (1), VH1 Polska (1), HGTV (1), FOX Sports 8K (1), VH1 Classic (1), brak (6)
Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...