Skocz do zawartości

Przekazy testowe (kanały) w Polsat Box


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przecież Polsat 1 nadaje już od ponad półtora roku, od 18 grudnia 2015 r. 

 

Skoro to jest kanał przeznaczony dla Polonii, to dla niej jest dostępny. Identycznie jak iTVN i iTVN Extra.

 

Skoro Polsat 1 nadawany jest na sat to mogliby dać uprawnienia i na listę w dekoderach. Skoro kanał nadaje i zajmuje miejsce na sat, to zastanawiam się co im szkodzi dać uprawnienia, pomimo tego że to kanał dla Polonii zagranicą.

Tylko że nie ma żadnego potwierdzenia, że Polsat 1 jest nadawany w tym miejscu.

 

Dokładnie tak, Powinni udostępnić także Polsat 1, dla abonentów Cyfrowego Polsatu nawet za dodatkowa opłata bym go z chęcią wykupił.

Po co? Żeby oglądać to samo co jest na Polsacie i Polsacie 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Musieliby chyba jeszcze coś innego zaproponować, a póki co na to się na razie niestety nie zapowiada a szkoda bo Cyfrowy Polsat ma pewne braki jeżeli chodzi o ofertę programową. Bardziej ciekawi mnie za to co będzie za te plansze na nowym transponderze słonecznej platformy satelitarnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam - ja to uważam za mega pozytywną akcję - miła odmiana na "smutnych" numerowanych testów itp. Poza tym IMHO świadczy to o świetnej atmosferze pracy w CP, że mogą sobie tak śmieszkować :) Jak dla mnie - szacun :) Fajna zabawa, a wiadomo, że wcześniej czy później to i tak wyczyszczą ;)

 

Na razie mamy:

Kanema woyesa - test wideo (cziczewa) na tp. 74

yesani phukusi latsopano - wypróbuj nowy pakiet (cziczewa) - tp. 65
Qagela ukuthi kuzoba yini lapha - zgadnij, co tutaj będzie (zulu) - tp. 65
Uhlelo olukhulu - świetny program (cziczewa) - tp. 65

:)

 

Z mojej strony szacun dla osób, które to wymyśliły :) Jako osoba lubiąca śmieszki - jestem zachwycony :D

 

Poza tym widzę, że mimo wesołych nazw testy nie są bezcelowe, bo na transponderze 65 jest i test dźwięku AAC i część z plansz jest w tej chwili w 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym widzę, że mimo wesołych nazw testy nie są bezcelowe, bo na transponderze 65 jest i test dźwięku AAC i część z plansz jest w tej chwili w 1080p.

Przekaz 1080p odbierze chyba tylko Evobox. A który odbiornik od CP odbierze fonię AAC? To może nam pomóc w rozwikłaniu zagadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to się da sprawdzić, bo dekodery pozwalają na wyszukiwanie, jeśli za szybko tego nie zgaszą, to jeszcze dziś uda mi się to sprawdzić i na Evoboxie i na czymś innym od CP ;)

Myślę, że warto skorzystać z okazji i sprawdzić sobie też inne tunery kto co ma - czy macie dźwięk na CP Test 2 oraz obraz na tych testach z tp. 65 (poza Qagela..., on jest w 1080i) - wiedza ta może być kiedyś przydatna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...