Jump to content

Przekazy testowe (kanały) w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

Oficjalnie potwierdzą kanał 4K dopiero jak będą oficjalnie wiedzieć, że ich fabryka i ADB będą w stanie dostarczać na bieżąco nowe EVOBOXY UHD, jeśli się spóźnią zawsze mogą puścić pierwsze mecze LM w 4K w Netii,aby przyciągnąć klientów po kablu :D a testy zostaną zawieszone zablokowane na sat, żeby nie faworyzować posiadaczy modułów Ci ;)

Osobiście uważam, że lepiej aby ten test 4K to był normalny ogólny "Polsat 4K", niż "Polsat Sport 4K", bo ten drugi byłby zapewne okazionalny, a jako kanał ogólny mogliby pokazywać fajne filmy UHD, czy dokumenty.

Edited by nieczęstygość99

Przecież napisali wyraźnie, że transmisje w 4K będą testowo i na tę chwilę mają dotyczyć jedynie rozgrywek UEFA. Po co to drążyć w nieskończoność, skoro wiadomo tylko tyle i aż tyle? Podzielą się kolejnymi informacjami, to nimi będziemy się zajmować. Nie ma co wymyślać różnych historii i opisywać jakby to oni mogli zrobić.

• 2 months later...
  • 1 month later...

@Kamil   W mojej lokalnej kablówce w miejscu gdzie wcześniej zakończył nadawanie Wellbeing Network HD jest też nadawana plansza testowa z logo TV 4 ale w hd. Logotyp też ma dopisek hd.

A ten przekaz u mnie już łapie na cameleonie więc pewnie będą przenosiny...

Edited by mara68
Godzinę temu, ARTIPAPK napisał:

Na Evobox nie wyszukuje mi tego serwisu. Na HD 2000 wyszukuje i kanał działa bezproblemowo.

Spróbuj poszukać Test H1 powyżej kanałów 500+ (kanał 538) na głównej liście CP.

2 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Na Evobox nie wyszukuje mi tego serwisu. Na HD 2000 wyszukuje i kanał działa bezproblemowo.

A czy jest różnica w jakości obrazu?

Czyli gdzie jest lepszy obraz? Z tp. CP, czy ten drugi przekaz?

Coś mi się zdaje, że Test 1 to będzie Hustler HD, a Test 2 Blue Hustler - czyli przenosiny z 11662. :]

Godzinę temu, czytnik napisał:

A czy jest różnica w jakości obrazu?

Czyli gdzie jest lepszy obraz? Z tp. CP, czy ten drugi przekaz?

On nie jest na tp CP.  :P Za 10930 prawdopodobnie odpowiada albo M3, albo sam Eutelsat. ;)

Edited by SatExpert
Cytat
22 listopada do przekazu Vivid Red HD z nowych parametrów technicznych dodano systemy dostępu warunkowego od Cyfrowego Polsatu (Irdeto i Nagra MA), ale na razie brak uprawnień. Stację dodano także na listy w dekoderach jako TESTVR na pozycję 908. Na nowym tp. na razie brak systemów CA od kart erotycznych we Viaccess.

Tak.

• Thanks 1
W dniu 26.11.2018 o 19:05, kolos22 napisał:

Spróbuj poszukać Test H1 powyżej kanałów 500+ (kanał 538) na głównej liście CP.

U mnie nie działa ten test. Mam Rodzinny HD i komunikat "kanał kodowany". Dekoder HD5000.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.